МТС-Україна

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Переводять завжди в самий галімий пакет і не питають, чи ти хочеш. Підключаєшся в один - переводять в інший. То п-ц, харить це.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС-Україна

Повідомлення buxter »

black писав:Переводять завжди в самий галімий пакет і не питають, чи ти хочеш. Підключаєшся в один - переводять в інший. То п-ц, харить це.
Правда, негарно воно якось. Цей "Вільний" дуже специфічний тарифний план. Але МТС тут не один. І Білайн, і Лайф, навіть Київстар робив те саме... :(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

В мінімальному 50 коп хвилина, а в цьому 70 коп (35 друга). А говориш завжди десь приблизно 1 хв. Що за тариф мля?
Подав заявку на перехід в МТС простий. Ще зрозумів що 15 грн - це абонплата в місяць, на яку не надають послуг жодних. Почекаю зараз повинна зявитись акція перед Новим роком десь всередині листопада, може щось буде цікаве. А може і не буде...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення flip1715 »

black писав:Ще зрозумів що 15 грн - це абонплата в місяць, на яку не надають послуг жодних.
Яка абон плата? на припейді вроді немає, тільки в контрактників знімають, за відсутність ПЗЗ
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Ну дик в мене контракт...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення flip1715 »

ну то хіба зле? 15 грн це набагато менше, ніж платити ПЗЗ...?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Сховали ПЗЗ в абонку. Це 56 зєднань на місяць. Я думаю вони взяли середнє значення дзвінків і порахували цю суму. От так і працюють...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС-Україна

Повідомлення buxter »

black писав:Сховали ПЗЗ в абонку. Це 56 зєднань на місяць. Я думаю вони взяли середнє значення дзвінків і порахували цю суму. От так і працюють...
Так ясно, що нічого задарма не буває. :) Зате в такий спосіб вони точно підвищили собі кількість зєднань. До речі, появилися чергові халявні хвилини :D
http://www.mts.com.ua/ukr/actions.php?a ... ons_id=146
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Оце акція, я *бу... Нічого кращого не змогли придумати???
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення flip1715 »

black писав:Сховали ПЗЗ в абонку. Це 56 зєднань на місяць. Я думаю вони взяли середнє значення дзвінків і порахували цю суму. От так і працюють...
ну незнаю, що кого в цій абонці не влаштовує. моя арифметика така: без абонки з ПЗЗ, робляи 5 дзвінків на день, платиш грубо говорячи 1грн50 коп, товбто в місяць - 45 грн......45 грн проти 15грн? і це при 5 дзвінказ в день ( що як на мене досить не багато ). Для мене особисто 10 дзвінків і більше в день - цілком нормальна річ - а отже різниця десь в районі 70-80 грн
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

А я от зробив 3 чи 4 дзвінки за 7 днів. Можна зробити нормальний тариф без абонки і без ПЗЗ ? Невже так важко? І нахера Сімя в пакеті Перший? Незрозуміло... Чекаю новорічної акції, якщо нічого толкового не буде, просто відключусь.

Знайомий в Іспанії підключився до Vodafone, взяв Nokia N56 за пару євро і підписав контракт на рік. Платити правда 30 євро в місяць за звязок і на них можна говорити, якийсь трафік щомісячно безкоштовно. Платиш через місяць, а не наперед. Отакі контракти - це вигідно і рператору і абоненту. А в нас контракт і препейд майже нічим не відрізняються.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС-Україна

Повідомлення buxter »

black писав:Оце акція, я *бу... Нічого кращого не змогли придумати???
А що, можна зробити ще дешевше? Як? :o
Знайомий в Іспанії підключився до Vodafone, взяв Nokia N56 за пару євро і підписав контракт на рік.
Не рівняй одне з другим. Водафон - це Водафон.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Рівняти можна і треба. МТС входить в 10-ку найбільших операторів світу:

China Mobile(Китай) 332.3
Vodafone(Великобритания) 206
Telef?nica / Movistar / O2(Испания) 154.8
China Unicom(Китай) 146.9
Am?rica M?vil(Мексика) 137.2
T-Mobile(Германия) 111.8
Orange(Франция) 73.2
MTS(Росиия) 71.2
Telenor(Норвегия) 68
AT&T Mobility(США) 63.7

Зазначено к-сть млн абонентів. AT&T наприклад менше має абонентів, але нічо вони iPhone самі перші почали давати на контракт.
А в нас дають на корпоративи Nokia 6070 в кращому випадку :lol: . Це навіть не бізнес-клас, а бюджетний телефон. Поки було УМЗ, то ще були акції, а зараз ці МТС тобі навіть 1110 не дадуть і зробили крок назад - ввели абонплату...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення flip1715 »

black писав:А я от зробив 3 чи 4 дзвінки за 7 днів. Можна зробити нормальний тариф без абонки і без ПЗЗ ? Невже так важко? І нахера Сімя в пакеті Перший? Незрозуміло... Чекаю новорічної акції, якщо нічого толкового не буде, просто відключусь.

Знайомий в Іспанії підключився до Vodafone, взяв Nokia N56 за пару євро і підписав контракт на рік. Платити правда 30 євро в місяць за звязок і на них можна говорити, якийсь трафік щомісячно безкоштовно. Платиш через місяць, а не наперед. Отакі контракти - це вигідно і рператору і абоненту. А в нас контракт і препейд майже нічим не відрізняються.
ото я б хотів подивитися як би ти тут плакав., якби платив 30 евро щомісяця. :lol:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Коли дають телефони на контракт без авансів, які коштують в магазині 400-600 євро, можна рік і поплатити 30 євро за послуги звязку. А зараз взагалі нічого не дають, раніше хоть дєшовкі якісь тикали на 400 грн дешевше ніж в магазині, а ті 400 грн забирали авансом на звязок...
Відповісти