Акції від Джинсу

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Акції від Джинсу

Повідомлення Black »

З 17.05.05, показавши чек на суму від 30 грн. в магазинах Фокстрот, ти отримаєш стартовий пакет ДЖИНС!

Про деталі операції «Чек на ДЖИНС» можна дізнатися по телефону 8 800 50 000 50! Кількість стартових пакетів ДЖИНС обмежена! Поспішайте!

Здається, що оператори мобільного звязку штучно намагаються збільшити кількість абонентів - роздають стартові. Деякі вже мають по 2-4 картки від різних операторів і переставляють їх постійно.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Не бачу в цьому ніяких труднощів чи проблем. Всі хто хотів стати мобільним давно вже це зробив. Решта, хто виявить бажання, хай самі визначають до якого оператора підключатися. А тримання декількох сім-карточок, як на мене, банальне піжонство і жлобство.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Можна в Фокстрот не ходити. Є ще одна акція від Джинсу. Граєш в он-лайн гру - http://www.jeans.com.ua/game/ і за третім разом виграєш стартовий джинс. Ідеш у Луцьку в компютерний клуб "Максим" і отримуєш стартовий. Минулого разу я грав і виграв і отримав. :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Нова акційна послуга ДЖИНС Друзі до кінца вересня пропонує розмовляти з 4 ДЖИНС-друзями по 0 гривень за хвилину!

Встановлення та зміна кожного номера коштує 10 гривень.

Акційна послуга ДЖИНС Друзі діє з 10 червня до 30 вересня 2005 року. Активувати акційну послугу ДЖИНС Друзі можна лише в новому тарифі ДЖИНС з 10 червня до 31 серпня 2005 року.

Активація для вже існуючих абонентів ДЖИНС коштує 35 грн. з ПДВ.
Кількість підключень до послуги обмежено!
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Народ просвітіть чайника, а шо, припейд Джинса можна поповнювати ваучерами УМЗ для СІМСІМа? Бо мені розказала тут одна женщина, то я чуть в обморок не впав.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Думаю, що ні. Хіба що недавно так зробили, чув, що ввели ваучери СІМ-СІМ номіналом 15 грн. А для Київстара і Діджус точно одні ваучери.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Замахали вони своєю "Халявою" Джинси, Лайфи, джуси цікаво для чого це все, ясно що не для нас користувачів. Бо не бачу жодної зручності у переставлянні сім карт на ходу, чи стоячи на одній нозі у пижику.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

black писав: Можна в Фокстрот не ходити. Є ще одна акція від Джинсу. Граєш в он-лайн гру - http://www.jeans.com.ua/game/ і за третім разом виграєш стартовий джинс. Ідеш у Луцьку в компютерний клуб "Максим" і отримуєш стартовий. Минулого разу я грав і виграв і отримав. :D


Заї....ся я ту кнопку тиснути, скільки треба кредиту набрати щоб пакет на шару забрати?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Раніше за 3-ім разом я завжди перемагав. Зараз не знаю.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

З ДЖИНС це вирішується легко і вигідно! З 1 до 31 березня купи 2 стартових пакети ДЖИНС за 20 гривень, зроби перший дзвінок у цей же період і отримай по 10 гривень на рахунок кожного!

А ще спілкуйся з коханим абонентом ДЖИНС за 0 копійок за хвилину до 30 червня 2006 року!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Нові тарифи JEANS знижуються в три рази! Щодня. Завжди! Після перших 3 хвилин розмов на день у мережі JEANS хвилина коштує 15 копійок.

Тим, хто підключиться до JEANS до 30 квітня 2006 року – 40 гривень на рахунок. Одразу!
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Нова акція від штанів http://www.jeans.com.ua/news/2232
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення buxter »

Крупнейший молодежный оператор JEANS дарит своим абонентам новое летнее предложение: теперь отправить SMS, MMS или поговорить с абонентами JEANS можно всего за шесть копеек. Единая цена за передачу текстовых или мультимедийных сообщений и внутрисетевые звонки будет действовать ежедневно с 1 июня по 31 августа 2007 года с 18.00 до 6.00.

"Предлагая единый тариф на разговоры внутри сети, SMS и MMS сообщения, мы даем Jeans-community полную свободу в выборе способов общения, и отличную возможность поделиться яркими летними впечатлениями с друзьями», - говорит Евгения Щербец, JEANS-команда.

Еще один приятный сюрприз ожидает абонентов, которые пользуются услугой JEANS Друг: они получат возможность бесплатно общаться со своими друзьями, которые также подключены к этой услуге.

Начиная с 11-й минуты разговора, каждая последующая минута тарифицируется по 45 копеек. Стоимость вызовов абонентам мобильного оператора UMC будет составлять 95 копеек, стоимость вызовов на городские номера и телефоны других операторов сотовой связи - 1,45 гривны за минуту разговора.

Все, кто уже пользуется тарифами JEANS, могут воспользоваться новым предложением. Для этого необходимо набрать бесплатный номер 5555 и следовать инструкциям автоответчика.

Тарификация всех звонков посекундная, с первой секунды. Плата за соединение составляет 27 копеек. Все цены указаны с учетом НДС, без ПФ.
http://mobilnik.ua/news/12042.html
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення buxter »

Цікаво, це уже "мтсні" тарифи чи ні? :)
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Новий тариф Джинс-Вечір

Повідомлення absent »

МТСные тарифы начнуться тогда, когда с брэнда "Джинс" сделают "Джинс-МТС".. Вот тогда уж точно будут МТСные тарифы... :D
Відповісти