Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення ddgs »

black писав: Основна з проблем - велика кількість тарифних планів і заплутаність тих тарифів, куча різних зірочок за якими приховують реальні тарифи. Старим абонентам не вигідно міняти старий тариф на новий (коштує таке задоволення 10, 20, 30 грн залежно від тарифу), простіше купити новий стартовий пакет (УМЗ потрібно заманювати нових абонентів, щоб потім сказати в нас ХХ мільйонів абонентів, хоча реально їх стільки немає, ця гонка за кількістю забуває про старих абонентів). З приходом Екотелу тут присутня та ж сама плата за зєднання, підозрюю, що теж буде купа тарифів. Тобто нічого принципово нового, знову треба ламати голову абоненту.

Насчет количества ТП я с тобой и согласен и нет. Просто есть разные люди, у них разные потребности и им нужны разные тарифы. С другой стороны, если внимательно рассмотреть все предложения, можно увидеть много очень похожих между собой ТП. И чем дальше, тем больше они стают похожими из-за все большего приближения к границе рентабельности мобильной связи. Ну и еще то факт, что работникам компаний-опсосов нужно показывать, что они что-то делают. Вот и пекут новые ТП как блины.
Что касается Екотела, то есть инфа, что новых ТП не будет. Ведь главная фишка его - простота. Да и звездочек не так уж много у него. Единственная, по сути, "звездочка" - это ограничение на ТП "Ноль" разговора внутри сети 5-ю минутами. С одной стороны это может показаться плохо, но с другой...люди уже столько болтают по телефону, что по-моему скоро вообще во сне будут по нему разговаривать. А так ограничение есть, 5 минут прошло, а потом человек 2-жды подумает стоит ли еще 29 копеек платить, чтоб поболтать. Нечего тратить время на болтовню, работать надо! :evil:
"As you wish!"...said the fish
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення absent »

Если разделить 29 коп. на пять минут, получится меньше 6 коп/мин.
5мин по делу позвонить - хватает с головой. а если охота поболтать - можно встретится за чашечкой пива... и наговорится от души...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Black »

ddgs, absent - ви таємні агенти УМЗ? :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Саня »

absent писав: Если разделить 29 коп. на пять минут, получится меньше 6 коп/мин.

А якщо 29 коп. поділити на 5 секунд, то вийде ~3,50 грн./хв.
Недоліком є те, що ці 29 коп. знімаються не залежно від того, тривала розмова 5 хвилин чи 5 секунд. ПЗЗ всерівно з'їдає всю суму. От і виходить, що на перший погляд ніби й дешево, а якщо уважно придивитися, то умови не такі вже й вигідні :-(
По 5 секунд - то не розмова. Однак в багатьох випадках для того, щоб перекинутися парою слів достатньо 30 секунд. В таких випадках тарифи без плати за з'єднання мають значну перевагу, навіть якщо там й більш високі тарифи на хвилину розмови.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Black »

Саня, ну от і я про теж. В мене теж саме на УМЗ. Подзвонити, пару сек, спитати, чи людина зайде, обійдеться в мінімум 30 коп. На ПЗЗ йде дуже велика кількість грошей...
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Basil »

black писав: Саня, ну от і я про теж. В мене теж саме на УМЗ. Подзвонити, пару сек, спитати, чи людина зайде, обійдеться в мінімум 30 коп. На ПЗЗ йде дуже велика кількість грошей...

В тебе ж є Білайн. Чом не користуєшся?
Це ж навіть вигідніше, як Екотел.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Саня »

Треба два телефони. З Djuice розставатися поки немає ні бажання, ні змоги. А карточки переставляти - самі знаєте...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Black »

Basil писав: В тебе ж є Білайн. Чом не користуєшся?
Це ж навіть вигідніше, як Екотел.

В мене їх два. Другий купив, думав шо звяжу gsm-модеми на роботі і вдома. Виявилось, що Білайн не підтримує CSD передачі даних. То я їх закинув, та й дзвонити мені перестали, коли перейшов на білайн. А на УМЗ в мене 30 хвилин по УМЗ без ПЗЗ, їх вистачає на 2 тижні, а потім йдуть серйозні витрати, коли з'являється ПЗЗ.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Basil »

black писав:
Basil писав: В тебе ж є Білайн. Чом не користуєшся?
Це ж навіть вигідніше, як Екотел.

В мене їх два. Другий купив, думав шо звяжу gsm-модеми на роботі і вдома. Виявилось, що Білайн не підтримує CSD передачі даних. То я їх закинув, та й дзвонити мені перестали, коли перейшов на білайн. А на УМЗ в мене 30 хвилин по УМЗ без ПЗЗ, їх вистачає на 2 тижні, а потім йдуть серйозні витрати, коли з'являється ПЗЗ.

Пора заводити другий телефон. ;)
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення absent »

Украинский виртуальный оператор «ЕКОТЕЛ» объявил о запуске тарифного плана «ЭКО-ноль» с бесплатными звонками по сети и отсутствием платы за соединение внутри сети. http://media.mabila.ua/ru/news/2007/03/30/6727.html :D
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Саня »

О, почали плодитися тарифи. Цього й очікували :-)
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення absent »

пытаются привлечь абонентов... С таким тарифами у них на это есть все шансы...
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення ddgs »

За отмену ПЗС Екотелу респект! Но лучше бы сняли его вообще навсегда...
"As you wish!"...said the fish
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення absent »

ddgs писав: За отмену ПЗС Екотелу респект! Но лучше бы сняли его вообще навсегда...

И за что ему работать? На совсем ее точно никто не снимет. А вот удешевить можно было... :roll:
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Sanjak »

absent писав: Украинский виртуальный оператор «ЕКОТЕЛ» объявил о запуске тарифного плана «ЭКО-ноль» с бесплатными звонками по сети и отсутствием платы за соединение внутри сети. http://media.mabila.ua/ru/news/2007/03/30/6727.html :D

І скільки тої сеті?... Вот би на ЮМС і Жинс зробили 0 - то був би респект.
Відповісти