Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Во-во, SunSeth правий - чергова замануха!   :evil:
Alive forever... (phoenix)
M0DeSTix
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: П'ят 16 лютого 2007 р. 21:37
Контактна інформація:

ПО ЧЁМ ХАЛЯВА ОТ ЕКОТЕЛ!?

Повідомлення M0DeSTix »

15 февраля 2007 года начал работу новый украинский виртуальный оператор ЕКОТЕЛ. Согласно тарифному плану «Екотел без платы за соединение» плата за звонки в пределах сети составляет 0,29 грн. (0,05 у.е.) за минуту разговора, а звонки на номера других операторов и стационарные телефоны – 0,69 грн. (0,13 у.е.). Тариф «Еко-ноль» позволяет разговаривать внутри сети бесплатно, оплатив 29 копеек (0,05 у.е.) за соединение. Цена одной минуты «бесплатного звонка», с учётом ограничения на максимальную продолжительность одного звонка в 5-ть минут на номера, которые начинаются с 8 099 1 и 8 099 6, составляет 6 копеек (0,1 у.е.) из расчёта 0,29 грн. 5 мин.=0,06 грн. Судя по кодам сети и ассортименту услуг новый украинский виртуальный оператор ЕКОТЕЛ работает на аппаратной базе компании UMC. Кроме того, номер лицензии ЕКОТЕЛ «АА № 720189 от 29.12.2004» полностью совпадает с номером лицензии выданной компании UMC, поэтому можно с уверенность сказать, что ЕКОТЕЛ использует базовые станции и частоты компании UMC. Стоимость стартового пакета ЕКОТЕЛ составляет 10 грн. (1,96 у.е.) при этом на счету уже находится эта же сумма. В принципе тарифы нового виртуального оператора вполне интересные и заинтересуют определённую аудиторию, но всё же некоторое недоумение вызывает факт платности звонка в Центр обслуживания абонентов оператора, цена которого составляет 0,15 грн./ мин. (0,03 у.е.).

http://www.interstar.ua/mobile/news/20070216/1/
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Різкий цінопад ! :twisted:
вартість 1 МБ переданих і отриманих даних з 08.00 до 00.00– 5,82 грн* (з ПДВ) ;
вартість 1 МБ переданих і отриманих даних з 00.00 до 08.00– 1,38 грн* (з ПДВ)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

О, це вже трохи інша справа. На початку щось вони загналися. Лише другий день працюють і вже є позитивні зрушення. :-)
Загалом, нічого безплатного немає. За всі ті "халявні" хвилини треба викладати свої кровні гроші. І це є нормально. Єдине що б хотілося, то щоб нас менше дурили. Я не думаю, що перехід на Екотел дозволить комусь суттєво зекономити. Мене й на Djuice тарифи та покриття влаштовують. Аби лиш плату за з'єднання відмінили.
А в Beeline на дзвінки в середені свого регіну дійсно супер ціна. Я знаю, що плачу 2 коп. за хвилину, хай і з округленням в більшу сторону. Але все чесно й прозоро.
А так:
Цена одной минуты «бесплатного звонка»... ...составляет 6 копеек...

І де тут правда, і які то низькі тарифи???
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Повідомлення Sanjak »

MMS теж "нейдешевші"  :lol:  в Україні - 0,83 грн  :o
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Та це якийсь сміх, а не оператор... Напевно маркетологи МТС таке придумали... Через 3 місяці буде перехід з бренду УМЗ на МТС...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Власники екотела не УМЗ і не МТС, це Європейська компанія...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Повідомлення absent »

А мне Екотел нравится (позавчера обзавелась -так, на сменку.(Вообще на ЮМСе вишу))! Считаю 10грн за пакет - 10 на счету -нормально. Основным преймущестом есть национальное покрытие. И 0,69 без ПЗС на других операторов.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Подився я на ту собаку, на її тарифи і ніяких переваг з іншими операторами я не знайшов. Зовсім. Я майбутнього цього оператора не бачу зовсім. Поки. Хіба що вони почнуть щось змінювати. А зараз. Майже всі оператори ЖСМ (окрім Лайфа та псевдовіртуалів)запропонували свої цікаві пропозиції напередодні відкриття Собаки.
Той самий УМЗ ставить палки в колеса ЕТ, ввівши тариф "Сім-Сім Доступний" .
Не бачу жодної переваги.
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Повідомлення absent »

Создание Екотела хорош хотя-бы тем, что другие операторы зашевелились и начали резко идти на встречу абонентам ( раньше этого на наблюдалось)
ddgs
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 89
З нами з: Суб 10 лютого 2007 р. 17:39
Звідки: Kyyiv

Re:

Повідомлення ddgs »

absent писав: Создание Екотела хорош хотя-бы тем, что другие операторы зашевелились и начали резко идти на встречу абонентам ( раньше этого на наблюдалось)


И еще как зашевелились!
Но и сам Екотел тоже неплох для некоторых целей. Я вот деду с бабкой купил. Дешево и знаю что денег много за раз не выговорят, даже если захотят. 5 минут на разговор - не больше. Вот бы еще девушку туда подключить...
"As you wish!"...said the fish
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Black »

Компанії UMC було відмовлено Національною комісією регулювання зв'язку в наданні персонального коду для віртуального оператора "Екотел".
НКРЗ вважає, що видавати вже 5-й по рахунку код для UMC недоцільно, оскільки у оператора ще є якийсь номерний запас серед вже зареєстрованих 4-х мережевих кодів. Абоненти "Екотел" матимуть телефонні номери у форматі 8 099 1хххххх і 8 099 6хххххх.
absent
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 87
З нами з: Пон 19 лютого 2007 р. 00:48

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення absent »

Пока абонентов у Екотела не так много... Думаю им хватит пока и того, что им выдилили. с этими кодами можна теперь вообще запутаться: кс, джинс, диджус, екотел - у всех одинаково... Думаю, со временем Ет решат проблему с кодами...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення Black »

Просто треба було Джинсу відразу давати новий код, а не 050 спочатку, а потім переводити в 066. А зараз код 095 - це і Джинс-номери, і УМЗ-номери - не розбереш. Моя думка - контрактним абонентам треба було зробити один код, для сім-сім інший, для джинса ще інший і зараз для екотела теж. А то повна нерозбериха тепер...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Екотел – новий віртуальний оператор на базі UMC

Повідомлення keepo »

black, коди так просто не виділяють...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти