PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Black »

Телефон сильно не дружить з російською мовою. Назви файлів і теги відображаються некоректно. Деякі файли з назвами кирилицеб телефон відмовляється програвати. :(
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

Саня писав: Так, на вигляд Benq-Siemens EF81 дійсо схожий на Motorola RAZR V3, але за технічними характеристиками перевага явно на стороні EF81. Тільки от прошивка сирувата :-(. Для фірми традиційно спочатку випустити в продажу телефони, а вже потім доробляти програмну частину. На мою думку, свою ціну Motorola не виправдовує.


Що ви вчепилися за RAZR V3? Він в 3G не працює і ціна в нього така ж як і в EF81. В 3G працює RAZR V3х. Ціна на нього орієнтовно 240-260$/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Саня »

От саме для того, щоб менше чіплялися, я й написав повністю моделі телефонів :-).
RAZR V3 має кілька модифікацій (грубо - без карточок пам'яті/з карткамиm без 3G/з 3G). Відповідно й ціна різна.
Брати зараз апарат без 3G - неперспективно. Пройде трохи часу й доведеться міняти. А так - майже всі телефони, які працюють в мережах нового покоління, працюють і в стандарті GSM.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Black »

Viktor писав:
Саня писав: Так, на вигляд Benq-Siemens EF81 дійсо схожий на Motorola RAZR V3, але за технічними характеристиками перевага явно на стороні EF81. Тільки от прошивка сирувата :-(. Для фірми традиційно спочатку випустити в продажу телефони, а вже потім доробляти програмну частину. На мою думку, свою ціну Motorola не виправдовує.


Що ви вчепилися за RAZR V3? Він в 3G не працює і ціна в нього така ж як і в EF81. В 3G працює RAZR V3х. Ціна на нього орієнтовно 240-260$/


RAZR V3c працює. Навіть на сайті People.NET-у про нього пишуть.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

black писав:
Viktor писав:
Саня писав: Так, на вигляд Benq-Siemens EF81 дійсо схожий на Motorola RAZR V3, але за технічними характеристиками перевага явно на стороні EF81. Тільки от прошивка сирувата :-(. Для фірми традиційно спочатку випустити в продажу телефони, а вже потім доробляти програмну частину. На мою думку, свою ціну Motorola не виправдовує.


Що ви вчепилися за RAZR V3? Він в 3G не працює і ціна в нього така ж як і в EF81. В 3G працює RAZR V3х. Ціна на нього орієнтовно 240-260$/


RAZR V3c працює. Навіть на сайті People.NET-у про нього пишуть.


Black, RAZR V3c дійсно працює в 3G, але народ пише про RAZR V3. Читай уважно!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Black »

Платформа одна і та ж. Йшлося спочатку про V3c, я думаю Саня і ag326 знають, про який саме телефон писали.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

black писав: Платформа одна і та ж. Йшлося спочатку про V3c, я думаю Саня і ag326 знають, про який саме телефон писали.


Black, точніше треба писати Сані і ag326. А то виходить, що думаємо одне, а пишемо зовсім інше. А ті, хто не знає - думають, що мова йде про V3. І у людей формується неправильна думка. :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Black »

Viktor, по моєму це ти просто звик до бездоганної точності у своїх документах. :) Спеціальність зобовязує.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

black писав: Viktor, по моєму це ти просто звик до бездоганної точності у своїх документах. :) Спеціальність зобовязує.


Black, точність є еквівалент уважності! Тобі в роботі вона також потрібна. А тут букву не дописали - і вже телефон з 3G cnfd GSM.
:)
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення ag326 »

Viktor писав:
black писав: Viktor, по моєму це ти просто звик до бездоганної точності у своїх документах. :) Спеціальність зобовязує.


Black, точність є еквівалент уважності! Тобі в роботі вона також потрібна. А тут букву не дописали - і вже телефон з 3G cnfd GSM.
:)


уточняю. имелись ввиду модели V3c и V3x. написал так потому что имел ввиду обе сразу и просто не знал что есть модель V3 без буковки =)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Саня »

Viktor правильно робить, що уважно читає повідомлення і вказує на неточності. Для того, щоб не було такої плутанини пропоную повінстю вказувати модель телефону, щоб люди однозначно знали про що йде мова.
ag326 писав: почитал про EF81 обзор - сделан как копия именно с RAZR V3. я еще разницы между ними не знаю (в два раза все таки моторола дороже)

Я написав саме про Benq-Siemens EF81 i про Motorola RAZR V3 без всяких там буковок. Ці моделі телефонів схожі лише на вигляд. А взагалі - про смаки не сперечаються. Тим більше, тема не про це.
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення RayeN »

Може я не недоречно влажу в дискусію про особливості моторів та семенів, але ні Блековий семен ні мотор в3х з Піпл нетом працювати не будуть... Таке от розчарування...
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

RayeN писав:Може я не недоречно влажу в дискусію про особливості моторів та семенів, але ні Блековий семен ні мотор в3х з Піпл нетом працювати не будуть... Таке от розчарування...
Поясни, чому? :(
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення RayeN »

Та тому, що наскільки мені відомо, вони будують мережу на базі 1xEV-DO що є надбудовою на CDMA2000 1x...
А в3х та Блековий семен - підтримують UMTC (W-CDMA) що є наступником нашого GSM.
Як мене сказали в піпл неті - там навіть сімки інші...
Простіше і без ... - то це просто різні стандарти 3G.
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: PEOPLEnet - перший 3G оператор в Україні

Повідомлення Viktor »

RayeN писав:Та тому, що наскільки мені відомо, вони будують мережу на базі 1xEV-DO що є надбудовою на CDMA2000 1x...
А в3х та Блековий семен - підтримують UMTC (W-CDMA) що є наступником нашого GSM.
Як мене сказали в піпл неті - там навіть сімки інші...
Простіше і без ... - то це просто різні стандарти 3G.
А як щодо інших операторів, таких як Юмс, Київстар, Лайф та ін.? Сам бачив по телебаченню як Лайф тестував 3G телефонами Motorola RAZR V3X. Чи я щось не так розумію?
Відповісти