Утел 3G від Укртелекому

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Пишуть що Utel UMTS на моєму апараті BS EF81 чудово працює, і відео-дзвінки в тому числі. :)
Треба поїхати в Львів, там вже є. :)
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення manover »

"3G від Укртелекому" - від цього відстійника "передових" технологій? Та вони не можуть лад навести зі звичайними "стаціонарами". Он у декотрих - договори ще від 1992 року!!!!!!!!!!!
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

manover писав:"3G від Укртелекому" - від цього відстійника "передових" технологій? Та вони не можуть лад навести зі звичайними "стаціонарами". Он у декотрих - договори ще від 1992 року!!!!!!!!!!!
Ну і нормально, з ВодокАналами, Теплокомуненергами взагалі ще до цих пір нема... :lol:
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Basil »

manover писав:"3G від Укртелекому" - від цього відстійника "передових" технологій? Та вони не можуть лад навести зі звичайними "стаціонарами". Он у декотрих - договори ще від 1992 року!!!!!!!!!!!
То піди і перезаключи.... В чому проблема?
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

Я так розумію, особливого ажіотажу Укртелеком зі своїм 3Ге не викликав...це можна було й передбачити
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Пацани, ви точно на УМЗ працюєте. Всіх операторів тихенько обсираєте, тільки МТС рулить. Я прокористувався 5 років УМЗ, був задоволений ним, а з приходом МТС мені все менше подобається цей оператор. Укртелеком взяв би навіть через те, щоб протестувати послуги 3G, зокрема відеотелефонію. Я думаю, що може оператори тепер образумятся трохи і не будуть дерти 1 доллар за 1 Мегабайт інтернету (в десятки разів дорожче, ніж звичайний інет, причому ще й галіма швидкість того інтернету), як вони робили раніше, хоча може й ні. Ціни на CSD інет ж не скинули... А там швидкість 9600, зато бабло деруть. :D
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення manover »

Basil писав:
manover писав:"3G від Укртелекому" - від цього відстійника "передових" технологій? Та вони не можуть лад навести зі звичайними "стаціонарами". Он у декотрих - договори ще від 1992 року!!!!!!!!!!!
То піди і перезаключи.... В чому проблема?
Пробла в бюрократії!
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

manover, а шо ти хотів? Щоб тобі дзвонили і умоляли прийти перезаключити? Старий тебе не влаштовує? Чи в чому проблема?
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення manover »

А ти прочитай попередній договір - сам зрозумієш!
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Процитуй пліз :)
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення manover »

влом через скан перекидати. Давай іншим разом, або в правилах поковиряйся
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення flip1715 »

black писав:Пацани, ви точно на УМЗ працюєте. Всіх операторів тихенько обсираєте, тільки МТС рулить. Я прокористувався 5 років УМЗ, був задоволений ним, а з приходом МТС мені все менше подобається цей оператор. Укртелеком взяв би навіть через те, щоб протестувати послуги 3G, зокрема відеотелефонію. Я думаю, що може оператори тепер образумятся трохи і не будуть дерти 1 доллар за 1 Мегабайт інтернету (в десятки разів дорожче, ніж звичайний інет, причому ще й галіма швидкість того інтернету), як вони робили раніше, хоча може й ні. Ціни на CSD інет ж не скинули... А там швидкість 9600, зато бабло деруть. :D
Та нікого я не обсираю. МТС чи умс яким був, таким лишився, я особисто якоїсь супер різниці не помітив, крім нових кольорів і пари нових тарифів ( які умс і так би мабуть ввів, навіть і без ребрендингу ) . Це ви шановний якісь постійні тези - мовляв прийшов МТС - все пішло к чортам....як на мене - шо с мо мали, то сі і лишило :lol: а щодо Утелу - то буду дуже радий, коли він появиться в моєму місті і я зможу його купити...звісно за умови, якщо в нього будуть нижчі ціни, чи кращі послуги, ніж у конкурентів
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Basil »

Ги. В Луцьку уже монтуються БС Утелу...
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення SunSeth »

Може, це й суб"єктивно, але я теж з приходом "Яйця" відчуваю дискомфорт, хоч користуюсь їх послугами з початку 2001 р. Нові тарифи - нічим в кращу сторону не вирізняються. Прийшло СМС - хочете продовжити свій "Різдвяний" відправте СМС. Відправив - подякували теж СМС-кою, ніби продовжили. Через кілька днів знов те саме СМС :shock: Це що означає, що насправді, нічого (за мої ж гроші) не продовжили і знов треба відсилати - продовжувати ? Чи вони облік ніякий не ведуть, кому що відсилають ? Чєм больше СМС "Я нє лох - тєм больше ти нє лох" ? Далі... кілька днів тому тупо пропав ЖПРС і не тільки в мене. Відправив СМС на повторну активацію - відповідь прийшла через кілька годин серед ночі(!) - я аж підскочив з просоння, типу у вас все вже активовано тири-пири, але тільки після цього запрацювало. Якшо до Нового року в кращу сторону нічого не зміниться, то зміню ці "яйця" на щось інше.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: 3G від Укртелекому

Повідомлення Black »

Угу з такою політикою абонентів втратять чимало... Через 3 дні має бути акція, принаймі УМЗ так пускало. Побачим, що маркетологи придумали цікавого... Я думаю багато хто чекає акції, тим більше, якщо почнуть масово переводити в нові пакети. З таким тарифом як Вільний далеко МТС не зайде, тупо було таке пропонувати...
Відповісти