Новини Life:)

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення TORRY »

На вихідних їду до родичів у село, не так часто там буваю, бо лишились тільки далекі родичі, але давно помітив одне - за останнй рік абсолютно ніяких змін ! Де колись був звязок там він і є, а де не було ... пиши пропало, ось так, тому то воно й не вяжеться з будь яким подорожченням, я вже не говорю про подорожчання на 40%...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення flip1715 »

Доречі, про смски: лайф всім відомий своїм спамом, але будьте обережні, тепер приходять смски і якшо не відписати відмову від послуги, то вам її активують автоматично і звісно ПЛАТНО...такщо читайте уважно і до кінця все шо вам та телефон приходить .....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини Life:)

Повідомлення Black »

Лайф дістав, шле на МТС в 3 год ночі смс переходьте на Лайф. Мені телефонували і пропонували перевести корпорацію на Лайф. Ви уявляєте десятки тисяч номерів, якими люди роками користуються перевести на Лайф???
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення flip1715 »

доречі, всі в курсі, що на вільному тепер якщо не встиг заплатити за безкоштовні розмови всередині мережі ( 25 грн кожних 30 днів), то вартість хвилини розмови становить не 25 копійок як раніше, а 50...?!!! Зверніть увагу!!!!
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення TORRY »

Мене ніхто не повідомив, але зміни таки є, на жаль, заходив на офіційний сайт Лайф:( і інформація підтвердилась, шкода шо крім непотрібних конкурсів і вікторин мене ні про шо інше Лайф не попередив. Сумно, мабуть, хочуть на таких як я нажитись, не вийде.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення flip1715 »

Ну воно на перший погляд, здається що нібито нічого, адже якщо вчасно поповнюватися, то внутрішня сітка і далі буде безкоштовною...але так чи інакше, тариф виріс вдвічі, значить ці поповнення прийдеться робити частіше....
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення TORRY »

У мене досить часто буває, що запізнююсь на день-два з таким поповненням, то часу не вистачить, то ще щось.., думаю є багато людей які поповнюють з запізненням, ось на них оператор і хоче нажитись, якщо б усі абоненти вчасно поповнювались менеджери лайфу таких змін не робили б, репутацію такі зміни псують - значит мають приносити гроші.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини Life:)

Повідомлення Black »

С 23 февраля life:) вносит изменения в тарифные планы абонентов предоплаты

ООО "Астелит", которое предоставляет услуги подвижной мобильной связи под торговой маркой life, сообщает о внесении изменений в тарифные планы абонентов индивидуальных тарифных планов life на условиях предоплаты с 23.02.2009.

ООО "Астелит", которое предоставляет услуги подвижной мобильной связи под торговой маркой life, сообщает о внесении изменений в тарифные планы абонентов индивидуальных тарифных планов life на условиях предоплаты с 23.02.2009, а именно - о введении платы в размере две гривни с НДС и сбором к ПФ за доступ к сети life и возможность осуществлять исходные звонки в сети life на день (с 00:00 до 23:59) для всех индивидуальных тарифных планов на условиях предоплаты без взыскания любой другой платы, если:

- с момента последнего пополнения в размере от 25 грн одним платежом прошло 90 календарных дней;
- с момента активации SIM-карты прошло 90 календарных дней.

С 23 февраля 2009 года для абонентов, что обслуживаются на условиях тарифных планов "Свободный life" "life Легкие деньги", "Простой life классический", "Супер life 30/50", "life Platinum", DCC для тарификации звонков по Украине применяется полная тарифная единица времени - 60 секунд, начиная с первой секунды. Для тарификации звонков до 60 секунд применяется полная тарифная единица времени - 60 секунд.

С 23 февраля 2009 года для абонентов тарифного плана "Простой life" звонки по Украине тарифицируются по 35 копеек за каждую минуту выходного звонка. Тарификация абонентов по 35 копеек за минуту на данном тарифном плане осуществляется независимо от пополнений счета абонентов.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини Life:)

Повідомлення Black »

омпания "Астелит", предоставляющая услуги мобильной связи под ТМ life:), готовится к внедрению 3G-связи. На первом этапе покрытие будет распространятся на крупные города: Киев, Харьков, Одессу и Львов. Об этом сегодня журналистам сообщил генеральный директор life:) Тансу Йен.

Как передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ , гендиректор life:) отметил, что акционеры компании готовы инвестировать в дальнейшее развитие в Украине. Однако в этом году упор будет сделан на увеличение плотности покрытия, а не его объема.

Кроме того, по сведениям оператора, 3G-лицензии могут появиться уже к концу 2009 года. "Наша сеть построена на достаточно новом оборудовании, и у нас нет необходимости что-то кардинально модернизировать (в случае получения лицензии на 3G-связь, - ред.)", - сказал Т.Йен. По его словам, в первую очередь 3G-покрытие будет распространяться на крупные города, такие как Киев, Харьков, Одесса и Львов.

В ближайшее время оператор также намерен ввести новую услугу, которая позволить абонентам пользоваться связью при отрицательном счете. Данная услуга будет вводиться как для контрактных абонентов, так и для предоплатников.

Кроме того, компания намерена начать продажу модемов для Интернет-доступа, которые поддерживают как технологию EDGE, так и 3G. Таким образом, если оператор получит 3G-лицензию, модернизировать оборудование абонентам не придется. Стоимость модема составит около 700 грн.

Нарешті, хоч один оператор запустить 3G. МТС я бачу не збирається. Деруть гроші далі за свої жопорези.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення flip1715 »

При всьому оптимізмі, але заяви про побудову 3 Ж від лайфа, підозрюю, заявами так і залишаться..Наскільки відомо через змі керівництво лайфа не збирається в цьому році особливо інвестувати в розвиток сітки ( це й не двино на фоні кризи )...

Доречі, Riсh, а чим Вам не подобається 3Ж від МТС?! коннект є в кожному місті, тарифи - цілком доступні ( хіба шо Ютел може посперечатися , але з таким покриттям як у них, мабуть ще нескоро ). Та й на модеми вже ціна впала..

ПИ.СИ. Мабуть для того аби були гроші на побудову 3 Ж лайф підняв тарифи на мобільний інтернет, чи не так? :D
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення TORRY »

А ще керівництво Лайф колись обіцяло побудувати покриття не гірше ніж у МТС та КС, та ще багато чого обіцяли, а вчора натрапив на їх рекламу де чувачки перепилюють гривну навпіл і закликають "спілкуйся вдвічі дешевше", взагалі на фоні суцільного подорожчання так і хочеться їх запитати де й коли вони арифметику вивчали.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини Life:)

Повідомлення Black »

flip1715 писав:Доречі, Riсh, а чим Вам не подобається 3Ж від МТС?! коннект є в кожному місті, тарифи - цілком доступні ( хіба шо Ютел може посперечатися , але з таким покриттям як у них, мабуть ще нескоро ). Та й на модеми вже ціна впала.. :D
Чим не подобається? Я маю Nokia 6120c, який підтримує правильне 3G, як і більшість телефонів GSM/UMTS телефонів. МТС запустив хрен зна що, для цього потрібне додаткове обладнання. Я маю телефон і хочу сидіти з нього по нормальній ціні в інеті і здійснювати відеодзвінки, як це не один рік робить Європа. А не купляти модем який непотрібен мені. Або зробили хоча б ціну реальну на GPRS/EDGE. Більше 5 грн мегабайт в 2009 році, совісті не мають. Вже ліцензії почали ніби давати, а 3G нема. Може Лайф хоч запустить, зможу користуватись інетом з телефони.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення flip1715 »

Наскільки я знаю, на мтс аби не платити 5 грн за мб ( це взагалі маразм ) є можливість підключити послугу гіпернет і платити всього 5 грн в день та користуватися ГПРС http://www.mts.com.ua/ukr/hyper.php...хоча погоджуюсь ГПРС - це троха слабувато...наразі якщо вам треба 3Ж в телефоні, то єдиний варіант - то ютел, лиш то шо з покриттям там на разі поганенько. :(
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Новини Life:)

Повідомлення TORRY »

Якби була впевненісь в тому, що тарифи від Лайф надовго і їх змінювати не будуть, то можна було б і надіятисьб на них, а то вони сьогодні дають одні тарифи, а завтра скажуть ше 10 додаткових умов виконати.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Новини Life:)

Повідомлення Black »

flip1715 писав:Наскільки я знаю, на мтс аби не платити 5 грн за мб ( це взагалі маразм ) є можливість підключити послугу гіпернет і платити всього 5 грн в день та користуватися ГПРС http://www.mts.com.ua/ukr/hyper.php...хоча погоджуюсь ГПРС - це троха слабувато...наразі якщо вам треба 3Ж в телефоні, то єдиний варіант - то ютел, лиш то шо з покриттям там на разі поганенько. :(
5 грн в день це 150 грн в місяць. Якшо я хочу користуватись аською та моніторити один сайт, то це закруто.
Відповісти