Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

тарифи не погані, мені сподобався міксер - можливість вибирати кількість пакетних хвилин...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення buxter »

flip1715 писав:тарифи не погані, мені сподобався міксер - можливість вибирати кількість пакетних хвилин...
Хороша штука. Побільше би таких пропозицій. Якби вони ще добавили на Джинсі пакетний доступ до мобінету за розумною ціною, тариф був би бомбовий. :)
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

...або можливість докуповувати пакетні хвилини на зовнішню сітку...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення buxter »

Хтось говорив, що замість Джинса у нас мають бути RED'и. Дивився на них на сайті російського МТС... Чесно кажучи, мало що зрозумів. Хай краще Джинс лишається таким як є. :)
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

buxter писав:Хтось говорив, що замість Джинса у нас мають бути RED'и. Дивився на них на сайті російського МТС... Чесно кажучи, мало що зрозумів. Хай краще Джинс лишається таким як є. :)
Як на мене, джинс себе зарекомендував добре, і як бренд і як оператор ( нехай і віртуальний ), тому сенсу його на щось змінювати я особисто не бачу...Хіба трішки підфарбувати в стилі МТС ( і то не обовязково )
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення buxter »

flip1715 писав: Як на мене, джинс себе зарекомендував добре, і як бренд і як оператор ( нехай і віртуальний ), тому сенсу його на щось змінювати я особисто не бачу...Хіба трішки підфарбувати в стилі МТС ( і то не обовязково )
Так не буде. Всюди все має бути однаково. І якщо не в цьому році, то в наступному Джинс перефарбують на RED. Хоча для мене що УМС-МТС, що Джинс-РЕД, немає ніякого значення. Головне не ярлик, а наповнення. побільше пропозицій а ля Mixer, і хай його як завгодно називають.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

Може і так. Тарифи, все-таки, відіграватимуть головну роль. Цікаво, що запропонує джинс під Новий РІк? У них на свята завжди якісь цікаві акції відбуваються...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Black »

В усіх на свята цікаві акції.Жаль шо перестали пропонувати телефони на контракт, оце найбільше вбиває.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

black писав:В усіх на свята цікаві акції.Жаль шо перестали пропонувати телефони на контракт, оце найбільше вбиває.
Тобто? Вперше таке чую....наскільки я знаю, при підключенні до контракту отримуєш знижку на будь-який телефон...хіба не так?
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення buxter »

black писав:В усіх на свята цікаві акції.Жаль шо перестали пропонувати телефони на контракт, оце найбільше вбиває.
Дивно. Я сестрі недавно купував телефон з контрактом, "Першим". Дали знижку 200 грн. То дилер певне шось ворожить. Звернися до іншого.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Black »

Раніше акції на підключення були а зараз нема. Толку від тої знижки 200 грн, як можна деколи купити телефон дешевше без контракту аніж взяти його на контракт з тою знижкою. Коли вже будуть нормальні умови? Так як в Європі - прийшов з паспортом, підписав контракт, взяв за 1 євро нормальний телефон з 3G і юзаєш. Через місяць прийшов рахунок, пішов заплатив. А то вносиш аванс, телефони дорогі, маленький мінус і відключають. І це клієнтів, які вже не один рік на контракті. Ребрендинг пройшов, дали мені кредит на 30 грн, смішно...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

Ну ти теж загнув...." ЯК У ЄВРОПІ"...відкри очі, друже, тут країна третього світу з відсутністю асфальтного покриття, а також освіти, медицини, науки і так далі ( аж до бесконечності )..словом як казав класик " забацане місце, куди рідко ступа культура", а ти "ЯК У ЄВРОПІ"......я б теж з радістю ( при оплаті праці 2-3 тис євро на місяць ) брав собі 3Г телефон за євро, але ж....Наразі маємо, що маємо ( ще один класик )...А щодо телефонів під акцію, то я собі колись брав сіменс с 65 ( 2,5 роки назад ) за гривню...що я тобі скажу - яка ціна, такий телефон, краще би взяв тоді зі знижкою мотороллу....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Black »

Так взагалі зараз перестали давайти телефони по акції. Просто знижка, від якої толку мало. Нецікаво...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

принаймні ще за бонуси можна тарифний план змінювати і додаткові хвилини брати....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Black »

В мене пакет з вартістю нуль гривень "Мінімальний Міграція", щомісяця 30 хв нараховували, зараз закінчиться скоро. Хвилини то можна на бонуси обміняти, але цікаво в який пакет переведуть. Якщо з більшої вартістю, то не бачу смислу продовжувати користуватись, відключусь...
Відповісти