Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

принаймні ще за бонуси можна тарифний план змінювати і додаткові хвилини брати....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Black »

В мене пакет з вартістю нуль гривень "Мінімальний Міграція", щомісяця 30 хв нараховували, зараз закінчиться скоро. Хвилини то можна на бонуси обміняти, але цікаво в який пакет переведуть. Якщо з більшої вартістю, то не бачу смислу продовжувати користуватись, відключусь...
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення buxter »

black писав:В мене пакет з вартістю нуль гривень "Мінімальний Міграція", щомісяця 30 хв нараховували, зараз закінчиться скоро. Хвилини то можна на бонуси обміняти, але цікаво в який пакет переведуть. Якщо з більшої вартістю, то не бачу смислу продовжувати користуватись, відключусь...
Кажуть, має бути жирний тарифчик десь під новий рік. :roll:
Але халяви там точно не буде. Халява пішла в історію разом з УМЗ. :(
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

Халява, халява...через халяву якість страждає...я волію платити за якість, а не тішити себе тим, що в мене дешево і сердито....А от тарифчик новий для МТС був би дуже навіть корисний...в мене під НР якраз закінчується, буду на щось міняти
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення buxter »

flip1715 писав:Халява, халява...через халяву якість страждає...я волію платити за якість, а не тішити себе тим, що в мене дешево і сердито....А от тарифчик новий для МТС був би дуже навіть корисний...в мене під НР якраз закінчується, буду на щось міняти
Халяви точно не буде. Буде напевне супердешева внутрішня мережа, можливо якісь знижки на інтернет, смс, ммс тощо. МОже трохи знизять вартість дзвінків назовні, але навряд. 8)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Саня »

Так це саме те, що треба. Халяви не існує. За все треба платити.
Навіщо мені халявна, якщо я не зможу її використати в потрібний для мене момент? Краще платити помірні гроші, але мати можливість користуватися послугами тоді, коли це потрібно.

От з Павлом Дворкіном я згоден.
http://gzip.rsdn.ru/forum/Message.aspx?mid=1419711
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

buxter писав:. МОже трохи знизять вартість дзвінків назовні, але навряд. 8)
Щось не думаю, зовнішні дзвінки через інтерконект дешевше, ніж 50 копійок наразі нам не світять. Хоча для великих операторів це не проблема, в них зовнішніх контактів менше
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення buxter »

Саня писав: От з Павлом Дворкіном я згоден.
http://gzip.rsdn.ru/forum/Message.aspx?mid=1419711
Хороша стаття. Правда, я належу до тих,хто не знає, що таке "оверлейные структуры 9-го уровня". Про PL/1 читав колись... популярне видання. Мій перший компутер буву ATARI з 64 КБ динамічної памяті і повною відсутністю постійної.
Ви праві, ефективність паде, використовуваний ресурс росте. І якщо і буде прорив у ІТ, ІМХО він буде саме в написанні софта, а не подальшому, абсолютно безгдуздому, нарощуванні потужностей процессорів і ємності жорстких дисків.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення buxter »

flip1715 писав:
buxter писав:. МОже трохи знизять вартість дзвінків назовні, але навряд. 8)
Щось не думаю, зовнішні дзвінки через інтерконект дешевше, ніж 50 копійок наразі нам не світять. Хоча для великих операторів це не проблема, в них зовнішніх контактів менше
Менше, правда. Але вони хочуть заробляти більше. Тому дешевше 50 коп. точно не буде.
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Orchid »

Мені вчора розповіли реальний факт, що в Києві одного разу вибило сітку УМЗ і всім за той випадок виплатили 25 грн. на рахунок як компенсацію, а в Кієвстара сітку вибивало як мінімум тричі і ніхто навіть не вибачився, не те щоб гроші якісь повертали. Якщо так, то мабуть я все-таки буду продовжувати користуватися послугами УМЗ.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Black »

Мені повернули десь 1,50 грн, тоді коли я дзвонив на номер, який був в той час в зоні покриття тої БС. І що це показник?
Не працюють наші оператори з клієнтами. Треба відмінити повністю плату за зєднання, зробити прості тарифи, давати телефони зі знижкою нормальною на препейд і контракт, вводити нові зручні послуги. А цього немає... Відмініяють, відміняють плату за зєднання і не відміняється щось вона... Кудись ї все таки всунуть...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Belamor »

Orchid писав:Мені вчора розповіли реальний факт, що в Києві одного разу вибило сітку УМЗ і всім за той випадок виплатили 25 грн. на рахунок як компенсацію, а в Кієвстара сітку вибивало як мінімум тричі і ніхто навіть не вибачився, не те щоб гроші якісь повертали. Якщо так, то мабуть я все-таки буду продовжувати користуватися послугами УМЗ.
Аля міфи і казочки з історій типу AMD vs Intel, Micro$oft vs Apple, ATI vs nVidia
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення flip1715 »

Orchid писав:Мені вчора розповіли реальний факт, що в Києві одного разу вибило сітку УМЗ і всім за той випадок виплатили 25 грн. на рахунок як компенсацію, а в Кієвстара сітку вибивало як мінімум тричі і ніхто навіть не вибачився, не те щоб гроші якісь повертали. Якщо так, то мабуть я все-таки буду продовжувати користуватися послугами УМЗ.
просто КС завжди воліє мовчати і приховувати інфу від журналістів та решти світу, вони так завжди працюють, в них як щось добре - то крику на всю планету, як якийсь лаг - то тишина...
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення SunSeth »

Мені вчора розповіли реальний факт, що в Києві одного разу вибило сітку УМЗ і всім за той випадок виплатили 25 грн. на рахунок як компенсацію
Було таке років 3 тому...
Мені повернули десь 1,50 грн, тоді коли я дзвонив на номер, який був в той час в зоні покриття тої БС. І що це показник?
А могли б і не повернути, тим більше, що ти їх, насправді, ні на що не витратив...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Молодь закликає не користуватись послугами УМЗ

Повідомлення Саня »

black писав:Мені повернули десь 1,50 грн, тоді коли я дзвонив на номер, який був в той час в зоні покриття тої БС. І що це показник?
Не працюють наші оператори з клієнтами. Треба відмінити повністю плату за зєднання, зробити прості тарифи, давати телефони зі знижкою нормальною на препейд і контракт, вводити нові зручні послуги. А цього немає... Відмініяють, відміняють плату за зєднання і не відміняється щось вона... Кудись ї все таки всунуть...
1. Відмінити плату за з'єднання. За обома руками. В нас говорять-говорять, а толку з цього не видно :-(. Навіть там, де ПЗЗ не було, вона з'являється - Beeline.
2. Зробити прості тарифи. Треба, але операторам не вигідно. В рекламі треба показати гарні цихверки, а ви вже собі читайте що написано маленькими буковками, позначено зірочками і т.п. Люди грамотні - розберетеся, а хто щось недочитав, не так зрозумів - сам дурний.
3. Давати телефони зі знижкою - а навіщо це операторові???? Хто зараз зацікавлений залучати абонентів таким чином? Вже підійшли до рівня насичення. Хто хоче - сам купить.
4. Вводити нові послуги - поступово будуть робити. Перш хтось один введе, потім інші змавпують...
Відповісти