вся правда про ноутбук

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Саня, дякую, просвітив :)
... один момент лише, в ноутів справді бачив таку річ - "Свойства" на "Мой компьютер" і там пише що частота 1ГГц скажімо замість 2ГГц поки не запустиш декілька софтин, а ось у звичайних компах чомусь зміни частоти не наблюдав, хоча Cool'n'Quiet по-замовчуванню увімкнений в BIOS більшості мамок, бачив що вентилятор ледь крутиться чи навіть стає, а от зміни частоти....
P.S.: ніразу не читав на цю тему, висновки зробив з власного досвіду... тому може й не правий
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Мене от взагалі дивує та інформація, яка написана на закладці "Общие" вікна "Свойства системы". Далеко не на всіх машинх показує частоту. Якщо й показує - то просто маркування процесора. Щось типу Celeron 2,26 GHz, Athlon 1800+ і т.п.
В мене зараз пише x86 Family 6 Model 8 Stepping 10.
Визначити реальну частоту не так і складно. Чому цього не роблять? То вже до Microsoft питання.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Інфа про назву проца йде з БІОСа. Мій Duron залежно від того які частоти я йому поставлю в біосі вінда і проги пишуть кожен раз різний проц. Отже на заводі в сам проц не заливають інфу, що то за проц, а в біос напиши хоть ГАНДОН замість АТЛОН, вінда тобі і напише Гандон 2 Ггц.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Nu vot, znayshov taku infu: ta shvidkist' v mene na compi regulyuetsya tsim driverom: Marcus AMD Athlon™ 64/Opteron™ Processor Driver Version 1.1.0.
Problema bula v tomu, sho inkoly buvayut programki yaki pereviryayut' properties pered ustanovkoyu. Tak viyshlo i z Alias StudioTools v13, yaka hoche proc. ne menshe 1,5GHz, i ne hotila stavaty na miy comp. Problemu reshiv tak - postaviv rendering v ArchiCAD, comp pochav pratsyuvaty na vysokiy chastoti i todi ustanovyv progu... durdom blin.

AMD do togo drivera daye taku infu po troubleshooting:

1) The processor performance state may not be restored to the maximum state if the CPU runs at 100 percent. This problem occurs if the computer is 100 percent busy when the power policy changes.
For more information and support options, please refer to the following website:
http://support.microsoft.com/?kbid=330512

2) "System Properties" reports wrong processor speed.
For more information, please refer to the following website:
http://support.microsoft.com/default.as ... -us;303602

3) The Processor speed may be reported incorrectly in Windows XP.
For more information, please refer to the following website:
http://support.microsoft.com/default.as ... -us;316965
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Вчора дивився в себе на Acer TravelMate 4062... На вкладці "Свойства екрана-заставка-електропітаніє" є можливість змінювати частоту проца (вручну, або ставити галочку шоб це робила система сама)...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
LOWWI
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Вів 14 лютого 2006 р. 12:51
Звідки: Lutsk

Повідомлення LOWWI »

Вітаю!!! В мене  була також проблема подібна, купувати ноут чи ком, вибрав ноут причому задовлений повністю ним!!!  Всі радили комп стаціонарний, а я зовсім не хотів, тому і купив ноут!!! Всім раджу, хоча напевно доругуватий, але нічо Фуджіцу-сіменс В2045 оптимальне поєднання ціни та якості. оперативки 512МБ, жосткий -80Г, читає та пише ДВД, можна дивитись телік, і куча інших приколів + ВІФІ.
 Зараз довльнйи як слон!! Їзджу на навчання у Львів кучу раз виручав!!! Акамулятор нормальний, можна поставити потужніший і зовсім 6 год буде працювати + гарантія 2 роки.
 Нравітца мені мій ноуттт!!!
Відповісти