Проблеми з модемом

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Відповісти
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Проблеми з модемом

Повідомлення Саня »

Купив внутрішній модем. На коробці пише Manli. На чіпі - Agere 1648C. Брав з контролером. Є такі самі чисто software.
Так от, маю проблеми з цим модемом. Не можу його поставити. В мене старенький комп на i440LX. Машина просто не бачить PCI пристрою, драйвера не стають... :-(
Перевірив на роботі на i815EP. Все налаштував менш як за 10хв. Плата при завантаженні побачила 2 нових PCI-пристрої (сам модем і Wave-голосовий). Він98 спитала драйвера до нового пристрою - натравив на потрібну папочку і встановило Agere Win modem. Жодних проблем.
А вдома ніяк настроїти не можу. Що робити?
Аватар користувача
TEMPL@R
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 08 лютого 2006 р. 17:04
Звідки: Луцьк

Повідомлення TEMPL@R »

В мене модем AGERE SYSTEM PCI SOFT, драва довго шукав на ХР, але потім найшов
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Проблема не в драйверах. Це апаратна проблема - материнська плата просто не бачить пристрою. Пробував два таких модеми: Agere Win Modem (на коробці стоїть галочка "Controlles modem", на наклейці циферка 40) і Agere System PCI Soft Modem (на коробці стоїть галочка "Software modem", на наклейці циферка 50). Не бачить жодного.
Також пробував модем Conexant CX11252. Бачить нормально, але під ХР виявився пошкоджений драйвер. Під 98 встановився нормально, але також проблеми. До провайдера додзвонюється, отримує зворотній виклик, підніміє трубку і все... Чекає трохи й відключається від лінії. В настройках драйвера є вибір країни. Перепробував з десяток - не допомоголо. Якщо беру Росію, то набір лише в імпульсному режимі... Модем працює, а от драйвера до нього потрібно доопрацювати.
Зараз стоїть ESS ES56H-PI Data Fax Voice Modem. Поставився без зауважень, працює нормально, конектиться на 50-52К. Покористуюся трохи. А Conexant треба назад на фірму занести.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Була колись в мене подыбна трабла на старенькій мамці з Сокетом 7 на якій не було ЮСБ. Я поставив Екстернал контроллер - вона його навіть і не побачила. Багато чого залежить від версії БІОСа, старі біоси не можут корректно виділити ресурси під нові пристрої або й взагалі можуть їх не бачити.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Також схиляюся до думки, що то проблеми з BIOS. Так технічних перешкод не бачу. Специфікація PCI як на матерінській платі, так і модему 2.1
На жаль, поновити BIOS нема можливості. Стоїть самий новий з тих, що знайшов. Навіть пропатчив його для підтримки "великих" вінчестерів.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Зараз внутрішній ESS ES56H-PI Data Fax Voice Modem працює без зауважень. Стабільно конектиться на 50-52 Кбіт/с. Інколи буває 48 Кбіт/с. Але то швидкість з'єднання. Диспетчер завдань Windows трошки інші цихверки показує. Он недавно він заявив, що швидкість з'єднання становить 197 Кбіт/с :-).
Зображення
Відповісти