техно фенечки

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А я любив немультимедійні Mitsumi з металічним дном, а зараз маю мультимедійну Logitech, яку колись придбав в Єства.   :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я вдома користуюся клавіатурою Chicony KB-9810. І вже не один рік. За цей час пластмаса трохи з жовтіша стала від сонця. Клавіатура мені подобається. Проблеми лише з однією кнопочкою були. Стала заїдати. Після чищення все пройшло.
Всі клавіші мають стандартрне розташування, крім керування живлення. Натискаються приємно. Функціональні кнопки мають зменшені розміри. Завдяки цьому клавіатура трошки компактніша, цікавіше виглядає.
Зображення
Клавіші керування живлення зручно розташовані. Випадково натиснути майже неможливо. Не те що на Sven буває.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Не нада на SVEN :)  в мене в в дома стоїть в мене в дома  SVEN 8100 чудова мультимедійна клава з стандартними кнопками ,найбільше мені подобається зручний регулятор звука. http://www.sven.ru/catalog/keyboard/off ... a_pro_8100
Зображення
Patria o Muerte
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Poison, дааа, стандартні кнопки... гиги.. зає*ісь просто
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

І я про те ж :-)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Poison, скільки ти з тих "стандартних" кнопок нажимаєш???
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Повідомлення ag326 »

на вкус і цвєт як говориться...
я вот не люблю такі "мультимедійні" клавіатури. вінампом керую Ctrl-Alt-PgDwn, Ctrl-Alt-F11 і так далі. Ctrl-Alt-R, Ctrl-Alt-S для аські.

а клавіатури всі однакові купляю на роботі, і дома. Mitsumi Classic (ті шо металічні знизу, про які Блек казав вище). для мене то найкраща клавіатура
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Я блін про стандартну частину клави кажу  кнопкі там не урізані повнорозмірні ,а додатковими я хоч не часто але користуюсь удубно наєтелі .Праграмери збоченці неможуть як нормальні люди нажати одну кнопку їм давай лушпашити по клаві вісім раз щоб  щоб запустився калькулятор ,попридумують сочітанія клавіш такі що однією рукою х*й нажмеш пальці повикручуються.
Ctrl-Alt-PgDwn, Ctrl-Alt-F11 дуже удобно :D  однією кнопкою набагато тяжче  :P  :lol:
Пацани випускайте дим ви не в матриці і не завжди треба імітувати гамериканських кулцхакерів щоб переключити пісню в вінампі я лічно за упрощеніє жизні  :roll:
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Poison, ну тут як сказати - натиснути на мультимедіа кнопку це треба тягнутись вище клавіш ф, причому відримаючи руки від удобного положення. А якщо це часто - починає надоїдати.
Хоча в самого стоїть ММ клава, реально на ній користуюсь кнопками управління звуком - справді набагато зручніше та кнопками вкл/викл, ресет, сліп... все. Цікаво ще б було попробувати клави з скроллерами - кажуть для офіса досить непогано.
А хтось користується трекболом?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

От скролер на клавіатурі - дійсно цікаве рішення. Бачити "в живу" поки ніде не доводилося.
Трекбол - звикати треба :-(
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

А в мене на клаві зліва хіба не скролер :)
Patria o Muerte
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Повідомлення ag326 »

Poison писав: Праграмери збоченці неможуть як нормальні люди нажати одну кнопку їм давай лушпашити по клаві вісім раз щоб  щоб запустився калькулятор ,попридумують сочітанія клавіш такі що однією рукою х*й нажмеш пальці повикручуються.
Ctrl-Alt-PgDwn, Ctrl-Alt-F11 дуже удобно :D  однією кнопкою набагато тяжче  :P  :lol:
Пацани випускайте дим ви не в матриці і не завжди треба імітувати гамериканських кулцхакерів щоб переключити пісню в вінампі я лічно за упрощеніє жизні  :roll:


ты не прав. я нажимаю комбинации не глядя на клавиатуру, на мультимедийные кнопочки еще пойди попади. и keepo правильно сказал, руки надо перемещать от удобного положения. так что комбинации нажимаць (мне) быстрее однако, товарищь нонкулхацкер

например, левая рука уже лежит на Ctrl+Alt в "дефолтном" положении :)

ну привыкнуть к ММ клаве можна, не спрою. НО. мне приходится работать не только со своим компьютером в офисе и дома, и это каждый день. всем чтоли купить ММ клаву? или со своей ходить?  :lol:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

В мене в дома ММ клава на роботі проста задріпана чіконі і при переході з однієї на іншу мені неприходиться по новому викручувати рукі оскільки кнопкі 98% ідентичні.
По поводу Ctrl+Alt в "дефолтном" положении  :lol:  :lol:  :lol: ,а права так і тянеться на DEL :lol:
Patria o Muerte
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Повідомлення ag326 »

Poison писав: По поводу Ctrl+Alt в "дефолтном" положении  :lol:  :lol:  :lol: ,а права так і тянеться на DEL :lol:


кстати да. часто пользуюсь. вызов таск менеджера или для логина. давно прошли те старые добрые  темные времена когда ctrl-alt-del означал перезагрузку =)
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

я впринципі мав наувазі глюкаве розміщення шести кнопок кнопок над стрілками (Insert, Delete ... і інших). Саме ця кастрація мене найбільше харить.
прада ще Логітек додумались Insert взагалі викинути звідти... це напевно тому що в них ніхто не користується Тоталкомандером і 1С.... уроди.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Відповісти