Gainward GeForce 6600 GT

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Аватар користувача
snight
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Вів 07 лютого 2006 р. 19:12

Gainward GeForce 6600 GT

Повідомлення snight »

Прочитав що тут і про оверлокінг пишуть. Маю таку відяху, колись трохи шукав як її розігнати, десь чув що саме ця модель добре розганяється, але так ніде нічого не знайшов. Може хтось знає шото конкретне про оверлокінг цієї відяхи.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Впринципі для більшості ігор цієї відяхи цілком досить ,і я незнаю для чого її розганяти. Але якщо ти вирішив її розігнати ,то для цього тобі потрібна програма PowerStrip 3... з допомогою якої на низькому рівні в обхід драйверів проводиться розгон,також необхідно подумати про заміну охолодження на відео карті ,або додаткове охолодження. Ще тобі знадобляться радіатори на чіпи памяті (це якщо вони не закриті кулером відеокарти).При штатних частотах 500/1000 цю відяху можна розігнати до 620/1225 ,але запамятай розгон це лотарея може погнати може і ні,а може просто згоріти :shock: такщо добре подумай перед тим як братись до розгону.
Patria o Muerte
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Все про розгон і трошки більше читай тут http://overclockers.ru
Аватар користувача
snight
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Вів 07 лютого 2006 р. 19:12

Повідомлення snight »

Був я на оверлокерс там про цю саме відяху нема.

2 Рoison: подивлюсь, дето в мене ця прога була, просто млін новий нфс при 1024*768 і нормальний адванс настройках відео глючить, а так бути не має мені задється, 512 мб озу правда 266 чистота, і проц пень 2.4
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

snight, нфс моуст вонтэд по моему оч требователен к памяти .... тоесть если мазгов на всю карту не хватает то он активно свопится на хард... и если хард не сата... и\или своп файл сильно фрагментирован....то.... сам понимаеш....

у мя таже байда.... - большие карты не успевают подгружаться особенно вначале трассы

да и память у тя медленновата.... попробуй ее поменять на 333/400 ддр если мать позволяет... :wink:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Сьогодні дали на тестування GeForce 6600 GT від MSI кльова карточка сподобалось виконання всі елементи вище всіх похвал особливо кремнієві конденсатори і контролер напруги в купі з окремим молексом на живлення і на всю додачу повністю мідний кулер якій закриває і чіп і память+ вона ще SLI. А тепер по темі ти про саме цю відяху навряд чи найдеш це по перше а по друге для нфс завжди всього буде мало особливо памяті ,для тебе раджу поміняти память обовязково ,бажано взяти як в мене 2*512 400Мн кажу зразу різниця буде видна зразу.Фойл підкачки оптимізувати потрібно обовязково збільшиться швидкодія + регулярна дефрагментація нормальними прогами дасть своє ,а потім дивись і розганяти відяху і не треба.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Poison, веталя! у чела мать может не потянуть!!!

snight, а если уж менять мамку и мазги радикально то для интелов стоит брать на 865 чипсете! он двух канальный супа гуд
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

snight, калісь яка мамка ,Banzai Сірога це різниця в швидкодії 5-7% ,а гектар памяті то єсть вері гуд два модулі придлагаю тіко на случай абгрейда ,память канечно нада срочно менять,в цьому випадку іменно вона є бутилочним горлишком всієї системи.
Patria o Muerte
Аватар користувача
snight
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Вів 07 лютого 2006 р. 19:12

Повідомлення snight »

Чуваки в мене мамка якраз супа гуд. DFI 865PE Infinity. Я літом і відяху поміняв, і мамку, і клаву купив, монік нормальний тфт 17 ка,вистачає пока шо, і навіть живлення 400 Ват поставив бо для відяхи 300 не хватило, а от блін до пам'яті руки не дойшли, зараз вона дорога, і літом тіпа сама дешева, та ше й в компютерному всесвіті знайомий робить через нього візьму напевно. Бо вже якшо брати то 440 2*512, і то ше причом якусь класну фірму а це баксів 200 треба. А то вже й дивись проц потім захочу новий... В комп скільки не вкладуй все мало йому і мало.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ти проц зараз фіг знайдеш мамка вже більше пів року як знята з виробництва ,ти на рахунок памяті не збочуйся купи в тому ж всесвіті Goodram 2*512 СL2.5 Dual ,і розжени її або по частоті ,або по таймінгам як я вийшло 2-3-3-6 ,і вся ця радість за 100$ і тішся а зекономлені бабкі потрать на девчат :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
snight
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Вів 07 лютого 2006 р. 19:12

Повідомлення snight »

Мда так напевно і зроблю, а про мамку не знав шо її зняли з в-н, на той час була класна мамка.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Galaxy GeForce 6600 GT 128mb ось таку відяху я придбав на свою тачку. НЕ погана штучька. Ось відносно розгону ще не подумаю, гнати її чині. Покищо вона мене і так влаштовує.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Poison, щось ти гониш, гудрама по 40 баксів за модуль вартує вже :)
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Несамовитий, дивись коли писав,очнувся блін від спячки.
Patria o Muerte
Відповісти