Intel чи AMD?

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Який процесор у вас?

Intel
21
44%
AMD
26
54%
Cyrix/IBM/Via
0
Немає голосів
Інший
1
2%
 
Всього голосів: 48

YuraLM
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 14:37
Звідки: Lviv

Повідомлення YuraLM »

А Hyper-Threading шо? В AMD такого нема. Може й Атлони менше споживають, але, по-моєму Pentium=max.performance. Топовий Пень виграє по швидкодії від аналогічного Athlon.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

YuraLM, про який max.perfomance ти говориш? Мене цікавить джерело твоєї інофрмації. Процесори Intel та AMD мають різну будову. Відповідно, вони по різному справляються з певними видами роботи. При виконанні певних задач перевага на стороні процесорів Intel. В інших AMD однозначно рулить. Ще раз повторюся, що систему потрібно обирати з врахуванням сфери її використання і наявних можливостей. В залежності від поставлених цілей результати можуть бути діаметрально протилежними.
Читав статтю по лінку Lsdetsl'a? Читаючи першу частину я ще раз пеерконався, що за продуктивністю в іграх процесори Athlon виграють в Intel. Зважаючи на те, що більшість з нас використовує комп'ютери саме для розваг, то оптимальним вибором будуть саме Athlon'и.
Самими серйозними програмами (і найбільш масовими :-)) є іграшки. Для звичайної офісної роботи, перегляду фільмів, прослуховування музики продуктивності сучасни процесорів вистачає з головою.
А от щодо Hyper-Threading, то не все однозначно. Є свої переваги та недоліки у даної технології.З наведених тестів получається, що Pentium Extreme Edition 840 (двохядерний з HyperThreading) програє Pentium D 840 (одноядерий) :-(. Хоча читав огляди, де він при певних умовах лідирував з відривом десь 25%

Дочитав другу частину статті - вона підтверджує висновки з першої. Єдине зауваження - треба провести тестування процесорі Sempron i Celeron D не тільки з GeForce 7800 GT, а й з менш потужними відеоадаптерами, а то невідповідність получається. Якщо купляєш комп за малі гроші, то на 7800 не розженешся. А якщо на круту відекарту вистачає, до до неї і процесор відповідний купляють.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Якщо відкинути питання про продуктивність яка приблизно однакова то основним критері\м залишиться ціна ,і ось тут явно вириваються атлони ,комплект мамка проц кулер стїть майже на 100$дешевше ніж той самий Р4. Крім того яб нівякому разі не ставив боксовий кулер на топові моделі Р4 гріються до 65 градусів ,в деяких моїх знайомих проблеми виникають якраз із-за охолодження
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

По моєму зараз 2 Ггц цілком достатньо для домашніх задач.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

А якщо ти відеомонтажом чи відео конвертацією займаєшся ,то там скільки не постав все мало буде,теж саме актуально і для дизайнерських програм а також CAD-програм.Багато людей працюють в дома.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

http://www.fcenter.ru/online.shtml?arti ... sors/15655

!!! читайте и не говорите что не читали!!! вся правда о лидерах и лузерах индустрии

после прочтения вопросы ПРОСТО ОТПАДАЮТ! :P
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Бенчмарки Conroe: быстрее старших процессоров AMD на 15-40% :evil:
http://www.overclockers.ru/hardnews/21636.shtml

я так понял что сравнивали 65 нм пеньки на новой архитектуре ядра с х2 атлоном 60 64 бит 90 нм.... что не очень правильно ... а вот и планы амд шоб интел не расслаблялся :x
Brisbane и Sparta: 0.065 мкм процессоры появляются в роадмапах AMD
http://www.overclockers.ru/hardnews/21336.shtml
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Інтело мани загребуться мамкі міняти кожних пів року нова архетіктура ,стару списують і більш проців ненайдеш.
Patria o Muerte
Аватар користувача
TEMPL@R
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 08 лютого 2006 р. 17:04
Звідки: Луцьк

Повідомлення TEMPL@R »

Пацани поможіть, в мене відяха має тількі радіатор без кулера і сильно гріється, я собі хочу поставити кулер а ле в мене на самій відясі не має входу для пітанія
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

TEMPL@R писав: Пацани поможіть, в мене відяха має тількі радіатор без кулера і сильно гріється, я собі хочу поставити кулер а ле в мене на самій відясі не має входу для пітанія

Ну і куди ти це написав? Тема ж трошки не так звучить. Не звернув уваги? Створи відповідну тему й задавай питання на здоров'я. Я ще й підкажу що зробити можна. Проблеми великої в тому нема.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ось почитав тутрезультати тестувань. Сайту ixbt я довіряю. Їхня методика заслуговує на повагу. Загалом вони підтерджують думку, що для дому варто обирати AMD
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Глава AMD: у Intel лучше ядро, а у нас – архитектура
Lexagon / 06.06.2006 16:57 / ссылка на материал / версия для печати
На прошлой неделе мы имели возможность убедиться, что AMD не собирается сдавать рыночные позиции под натиском дешёвых процессоров Intel с архитектурой NetBurst и быстрых процессоров с архитектурой Core 2 Duo. Во второй половине 2007 года AMD представит архитектуру K8L, а во второй половине 2006 года планирует пленить сердца "многопоточников" решениями класса 4x4. Наконец, есть у AMD и оружие по имени Torrenza, позволяющее создавать быстрые узкоспециализированные серверные решения и рабочие станции.

Об отношении главы AMD Гектора Руиза (Hector Ruiz) к сложившемуся противостоянию Intel и AMD поговорили в ходе интервью с этим человеком коллеги с сайта BusinessWeek. Некоторые заявления господина Руиза кажутся особенно интригующими...

В частности, глава AMD не считает, что Intel представляет в этом году новую архитектуру. Дескать, процессоры Conroe принесут с собой только несколько улучшенное ядро, что нельзя считать кардинально новой архитектурой. При этом архитектура K8L, которую AMD представит на рубеже 2007-2008 годов, описывается термином "killer", то есть "убийца". Очевидно, имеется в виду "убийца" конкурирующих решений, главным из которых является архитектура Intel Core.

AMD вовсе не собирается обороняться, как хотелось бы считать сторонникам Intel. Компания собирается "атаковать, атаковать, атаковать" – во всех сегментах, включая мобильный, настольный и серверный. Процессоры Core 2 глава AMD называет "новым набором продуктов, имеющим прежнюю базовую архитектуру". В принципе, в этих словах есть доля истины – процессоры Core 2 вобрали в себя элементы архитектуры NetBurst и Pentium M, но такой симбиоз должен быть достаточно успешным, по мнению Intel и её сторонников.

"Их ядро лучше, но то, что сейчас происходит, это не битва вокруг ядра", - утверждает глава AMD. "Потребителям нужны архитектурные преимущества в производительности, инновации". Приятно осознавать, что руководство AMD испытывает такую уверенность в собственных силах. С другой стороны, предлагаемые для ядер K8L изменения нельзя считать революционным преобразованием архитектуры. Очевидно, AMD видит своё преимущество в той инфраструктуре, в которой работают и развиваются её процессоры. Например, это шина HyperTransport и встроенный контроллер памяти, которые будут усовершенствованы к моменту выхода K8L. "Открытая архитектура" Torrenza даст преимущества в серверном сегменте, энтузиасты должны пристраститься к платформе 4х4. Компания AMD даёт понять, что необязательно иметь производительное ядро, чтобы вся платформа смотрелась выигрышно. Оригинальный подход к толкованию расстановки сил, но и он имеет право на существование. По крайней мере, теперь мы знаем точку зрения AMD на противостояние процессоров компании и новой платформы Core 2 от Intel.
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Зображення
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Футболіст
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 14:34
Звідки: Ковель

Повідомлення Футболіст »

AMD-По собі нормальний процесор.У мене він стоїть і мені з ним нормально працювати.
11111
Відповісти