Intel чи AMD?

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Який процесор у вас?

Intel
21
44%
AMD
26
54%
Cyrix/IBM/Via
0
Немає голосів
Інший
1
2%
 
Всього голосів: 48

Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Футболіст, ценное замечание ! но я с ним согласен!!

кстати на 3-4 квартал запланирован выпуск 65 нм процов все х2 ... младшие модели даже по цене намана - можно брать! :twisted:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

було б ще чим того проца навантажити... відповідну йому відаху притарити і оперативи гіга 4 - ото буде тачка.. а так.
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

Несамовитий, єгеж... и Битва за Британію а бо якийсь квейк28 мають на середніх настройка піти  :D
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Zed, скажи що я неправий. Народ тупо купує компи з дорогими процами, а на всьому іншому економить... тіпа проц - сама важлива деталь, яка все потягне сама. Особливо це стосується якраз фанатів Р4, в яких фінансів не багато. Я такого не розумію...
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

производительность системы определяется самым узким ее местом, будь то проц, видюха, медленая память,  корявый чипсет, дрова и прочее. в моей системе например слабовата память и чипсет. но хватает более-менее. апгрейд денить через год-полтора, если к игрушкам не остыну  :D
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Несамовитий, точно підмітив! В компі все має бути збалансоване... тоді і працювать він буде на максимумі...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

А от баланс знайти не просто. Завжди чогось бракує. Вже навіть якщо все є, то всерівно чогось не вистачає. А інакше й бути не може. Розвиток тоді б зупинився.
Як на мене, то зараз AMD трохи свої позиції укріпила, але для кінцевого споживача користі від того не багато. Ціна середньої конфігурації зросла :-(. Це якщо порівняти за які гроші можна було взяти машину 2-3 роки тому і за які - зараз. Але й машини стали потужніші.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Саня, цілковито з тобою НЕзгоден. Ціна середньої конфи впала і то добряче, просто народ перейшов на LCD-моніки і лише через це загальна вартість машини зросла... але це не на довго, бо такого подешевшання проців(рівня вище середнього) як зараз гряде - ще не було напевно.
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Зараз щоб купити середню конфігурацію треба витратити більше грошей, ніж пару років назад. Саме це я мав на увазі.
Купівля РК-моніторів на даний час вже фактично є вимушеним заходом. Хороших моніторів на ЕПТ практично не лишилося. Якщо такі є, то ціна на них відповідає ціні дешевого РК, а то й не дуже дешевого :-).
Раніше AMD мало перевагу в ціні перед Intel. Зараз ця перевага фактично розтала.
Раніше Duron 1300 стоїв ті ж самі 35$, що й Celeron 1000;
Athlon XP 2500+ (Barton - 1.83GHz) коштував 95$, в той же час Pentium 4 1.8GHz коштував на 40$ дорожче, а ціна P4 2,4GHz взагалі сягала 190$.
Зараз ситуація змінилася в гіршу, як на мене, сторону.
От дивлюся прайс,
Sempron 2600+ коштує 70$, Celeron 2.53 - 54$.
Sempron 3200+ коштує 86$, Celeron 3.2  - 79$
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Саня писав: Sempron 2600+ коштує 70$

ти де купуєш ? 52уо - роздріб :) але причому тут це. AMD всеодно рулить, навіть якщо не дешевше... :)
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Несамовитий, 100%!!!
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Можливо з цінами трохи не правий. Вам краще знати. Просто взяв їх з прайсу в кінці журналу "Мой компьютер".
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Масштабы снижения цен от Intel и AMD соответственно мы хорошо представляем. AMD удалось выбрать такую ценовую политику, при которой соотношение "цена/производительность" для наиболее популярных процессоров попало на одну кривую с аналогичными показателями процессоров Intel. Это означает, что условная привлекательность для покупателя процессоров AMD сохранена. Боится ли этого Intel?

Если верить заявлениям коллег с сайта DigiTimes, компания Intel решила не оставлять без ответа снижение цен на процессоры Sempron до уровня $47-56 для младших моделей, и предложить продукты с ещё более низкой стоимостью уже сейчас, не дожидаясь октября. Покопавшись в фамильном саркофаге, Intel решила воскресить недавно подвергнутые сокращению процессоры Celeron D 315 (2.26 ГГц, Socket 478) и Celeron D 326 (2.53 ГГц, LGA 775).

Первый представляет собой младшую модель в исполнении Socket 478, до недавних пор выпускавшуюся даже на степпинге G1 ядра Prescott. Примерно в начале июля Intel решила начать программу по снятию процессора Celeron D 315 с производства, из прайс-листа компании он исчез гораздо раньше. Уже в этом месяце воскрешённый процессор сможет порадовать покупателей ценой порядка $34.

Безусловно, в ассортименте продукции Intel имелся и Celeron D 310 (2.13 ГГц), однако он наверняка был "настолько мёртвым", что вернуть его к жизни не смогли бы даже специально приглашённые по этому случаю шаманы. Тем более, что даже Celeron D 315 дешевле Sempron 2800+ ($47), дополнительные дешёвые модели Celeron D представлять нет необходимости.

Второй "оживший" процессор имеет гораздо меньше признаков разложения, он был удалён из роадмапов Intel только в апреле текущего года. Это младшая модель с разъёмом LGA 775 по имени Celeron D 326 (2.53 ГГц). Процессор поддерживает технологии EM64T и EBD (NX-бит), что может пригодиться пользователям, эксплуатирующим современные операционные системы. Сейчас стоимость Celeron D 326 в партиях от 1000 штук составляет $39.
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Цікава зараз буде відбуватись битва в процесорах середнього рівня. На полички вже поклали так очікувані Conroe...
На сьогодняшній день маємо:
CPU AMD Athlon 64 X2 4200+ (2.2GHz/1000MHz/2*512KB)   ~206$
CPU Core2Duo E6300 (1.86GHz/1066MHz/2MB)  ~204$
CPU P4 945 (3.4GHz/800MHz/2*2MB)   ~194$

от цікаво було б подивитись бій саме між ними...
бо ті тести інженерних зразків якось не внушали довіри...
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Timon
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: Сер 23 серпня 2006 р. 10:39
Звідки: Луцьк

Повідомлення Timon »

Єство писав: Цікава зараз буде відбуватись битва в процесорах середнього рівня. На полички вже поклали так очікувані Conroe...
На сьогодняшній день маємо:
CPU AMD Athlon 64 X2 4200+ (2.2GHz/1000MHz/2*512KB)   ~206$
CPU Core2Duo E6300 (1.86GHz/1066MHz/2MB)  ~204$
CPU P4 945 (3.4GHz/800MHz/2*2MB)   ~194$

от цікаво було б подивитись бій саме між ними...
бо ті тести інженерних зразків якось не внушали довіри...


де ти такі ціни взяв? я вже 3-й тиждень підбираю собі компа і ніде так дешево не бачив.. В Луцьку їх і близько нема...
щодо теми, то:
ціна на АМД, буквально, стоїть на місці, в той час як на Інтел спадає, тому Атлона і не хочу брати, бо частота маленька за 200 зелених виходить 2,2атлон з 1 метром кеша або пеньок 3.0 з 4 кеша
Хочу взяти собі пенька 3.0 двоядернго, але якщо була б така ціна
CPU AMD Athlon 64 X2 4200+ (2.2GHz/1000MHz/2*512KB)   ~206$
CPU Core2Duo E6300 (1.86GHz/1066MHz/2MB)  ~204$
CPU P4 945 (3.4GHz/800MHz/2*2MB)   ~194$
то взяв би одного з цих!
Не пиши що мені робити і я не напишу куда тобі піти!!!
Відповісти