Intel чи AMD?

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Який процесор у вас?

Intel
21
44%
AMD
26
54%
Cyrix/IBM/Via
0
Немає голосів
Інший
1
2%
 
Всього голосів: 48

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ну давайте ще 486 і К6 порівнювати...
Я маю наувазі нові вироби, а соккет А - минулий день.
Крім того я розглядаю сучасність і АМД майже всі проци зараз робить на 939 сокет з сумісним чіпсетом. А в інтела навіть під "платформу" треба знов все залізо міняти це раз, а подруге, при апгрейді зновуж - заміна заліза.
Крім того скільки ви знаєте вдалих платформ від інтел? 1. Центріно... Все, а обіцяти можна мох і болото. ;)
Як на мене, то інтел зараз буксує, я не кажу, що їм здець, але зараз вони явно втрачають місце фаворита.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Інтел надто часто міняє платформи, бо заробляє на цьому гроші... Нормальні чіпсети під Інтел, робить лише сам Інтел, бо з чіпсетами VIA, SiS Інтеловські проци працюють повільніше і це не дивно.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

keepo писав: Ну давайте ще 486 і К6 порівнювати...
Я маю наувазі нові вироби, а соккет А - минулий день.
Крім того я розглядаю сучасність і АМД майже всі проци зараз робить на 939 сокет з сумісним чіпсетом. А в інтела навіть під "платформу" треба знов все залізо міняти це раз, а подруге, при апгрейді зновуж - заміна заліза.
Крім того скільки ви знаєте вдалих платформ від інтел? 1. Центріно... Все, а обіцяти можна мох і болото. ;)
Як на мене, то інтел зараз буксує, я не кажу, що їм здець, але зараз вони явно втрачають місце фаворита.


То я ж так і написав, що часи Socket A вже пройшли. Я навів цю платформу для прикладу, коли під один сокет йдуть на стільки різні процесори. Зараз такого вже не буде. AMD робить нові процесори як під Socket 939, так і під Socket 754. Таким чином поділяється ринок на бюджетні машини, та мишини середнього і топового рівнів. А ще є ринок серверів, але його тут розглядати не варто.
Якщо судити з написаного http://www.fcenter.ru/online.shtml?arti ... sors/15729, то і AMD скоро очікують проблеми з різними роз'ємами, які пов'язані з контролером пам'яті і переходом на DDR2.
А вдалою платформою від Intel можна назвати Tualatin + i815, також P2 + i440BX.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Ну не скажу, що і815 дуже вдалий. і440ВХ згоден.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

PashaZT писав: Ну не скажу, що і815 дуже вдалий. і440ВХ згоден.


Маються наувазі не перші версії чіпсету і815, а те, до якого стану вони довели його. Було ж кілька ревізій. i815E є цілком нормальним чіпсетом для свого часу.
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Повідомлення Sanjak »

Не так давно обновив свою машинку до A64 3000+ на мамці Asus A8N-E з 1гб DDR :)
Sanjak
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: Чет 08 вересня 2005 р. 10:58
Звідки: Володимир-Волинський
Контактна інформація:

Повідомлення Sanjak »

Хочу трохи розігнати її, тікі як поміняю кулера.
Наприклад Термалтейк Біг Тайфун :P
osia
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Вів 08 листопада 2005 р. 12:21
Контактна інформація:

Повідомлення osia »

А у мене на роботі Селерон 2,4 ГГц, а вдома (точніше на лаптопі) АМД Семпрон 3000+ (1.8 ГГц). Так шо "статус кво" досягнуто!
Аватар користувача
Lsdetsl
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: П'ят 09 вересня 2005 р. 13:50
Звідки: Lutsk

Повідомлення Lsdetsl »

А що ви скажети після такого. :?: :?: :?: :D
http://www.overclockers.ru/lab/20531.shtml
Не завжди так буде.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Стаття ще раз доводить, що купувати хороший проц тільки для ігор - гон! ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
YuraLM
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 14:37
Звідки: Lviv

Повідомлення YuraLM »

Тільки Intel P4 + MB Asus. а Атлони в натурі нагріваються сильніше, ніж Пні: при відрубоні кулера із якоюсь серйозною ігрушкою з Атлона дим валить :D . Хто не вірить хай перевірить.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В моїй практиці зупинялись кулера в такий процах - Duron 700, Duron 800, Duron 1100, Duron 1300, Duron 1400, Athlon 2600+ - всі залишились живими. Підвисання, перезагрузка. Один випадок Athlon 1600+ без термопасти глючив і потім накрився.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Те що гріється Атлон більше чим Інтел це стара казка з бородою якщо цікаво то розсіювана потужність Р4-130 Ват а Атлона 85Ват. К6 дійсно горіли від перегріву коли знімали кулер бо в них не було встроєного термодатчика ,тільки згодом почали ставити підсокетні датчики,зараз же у всіх процесорох AMD стоїть термодатчик в середині який взаємодіє з мамкою керуючи швидкість обертання кулера,плюс до того в AMD працює технологія зменшення частоти процесора при його простоях ,ось вам і економія світла :idea: :D .
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Це стопроцентів. Пєньки зараз більше споживають ніж слони. І гріюються соотвєцтвєнно теж.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Poison правильно написав. Використовувати потрібно свіжу, актуальну інформацію. А то років 5 тому почули, що процесори AMD гріються і досі на кожному кроці про це трандять. Тепловиділення сучасний топових Пеньків перевищує аналогічний показник Атлонів. Це є факт.
Для мене саме по собі тепловиділення не є показником на скільки даний процесор є хорошим чи поганим. Однак більше тепловиділення веде до необхідності встановлення більш ефективних систем охолодження, які часто є більш шумними. А це вже відчутний мінус :-(
Відповісти