Intel чи AMD?

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Відповісти

Який процесор у вас?

Intel
21
44%
AMD
26
54%
Cyrix/IBM/Via
0
Немає голосів
Інший
1
2%
 
Всього голосів: 48

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Intel чи AMD?

Повідомлення Black »

Яку платформу ви використовуєте? Перевагу якому виробнику процесорів та чіпсетів ви надаєте і чому?

Мій перший комп - i386SX16 був на Інтелі, після того були лише AMD - 486DX100 (up to 120 MHz), 586-133(up to 160 MHz), K6-2 500 (up to 550 MHz, Duron 700 (up to 800 MHz), Duron 1300 (upto 1400). Зараз у мене Duron 1400 (up to Athlon 2005 MHz (211x9.5) на nForce 2, який поки що мене влаштовує.

На роботі майже завжди були Intel Celeron від 800 до 2,4 GHz.

Попрацювавши на всіх цих машинах на мою думку AMD - це максимальна продуктивність за мінімальну ціну. Проци АМД ще й добре розганяються Єдиний недолік нагрівання цих процесорів, для охолодження потрібен чималий куллер. В мене температура 40-65 градусів залежно від навантаження на систему.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Зараз в мене процесор Інтел Селерон Туалатин 1200 МГц (до 1600МГц, але треба піднімати напругу). Я зовсім не згодний, що камні від АМД сильно нагріваються, всі сучасні Атлони менше виділяють тепла ніж Пні на ядрі Прескот.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Сучасні пні може і гріються, не приходилось зустрічатись, але в себе я вже не знаю який вентилятор поставити. Але з відкритою кришкою можна рубатись в ігри.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Ти його експлуатуєш в якому режимі? В номіналі чи в розігнаному? Яку термопасту юзаєш?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В розігнаному. Duron 1400 (133x9.5) 1.5 V перероблений в Athlon 2005 Mhz (211x9.5) 1.6 V. Пробував багато різних термопаст, різниці практично немає (в 1 нрадус), зараз використовую пасту Titan металычного кольору. Вентилятор Glacialtech, на коробці написано до 3,2 GHz можна ставити. Все паше ОК, але коли довго рубатись в якусь серйозну гру з закритим корпусом, то температура десь стає 70 градусів і комп іде на перезавантаження.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Тут немає нічого дивного. Розігнав ти його некисло. До речі в тебе кулер в корпусі є?. При довгій роботі в системному блоці нагрівається повітря і твій процесор вариться у власному соці.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

PashaZT писав: Тут немає нічого дивного. Розігнав ти його некисло. До речі в тебе кулер в корпусі є?. При довгій роботі в системному блоці нагрівається повітря і твій процесор вариться у власному соці.


Кулера немає. Корпус непристосований для того, але думаю найближчим часом замінити його. Хоча є такі вентилятори які вставляються ззаду там де відеоплата. Але найбільше що мене дратує в компютерах це шум з системного блока. :)
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Ставиш водяне охолодження і ніякого шуму. :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

PashaZT писав: Ставиш водяне охолодження і ніякого шуму. :)


А блок живлення, вінт? Вінт через півроку роботи починає так жжужати, що я їх 2 рази на рік міняю :lol:
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

1) Нормальний корпус (товщина металу 0,8 мм і >). Не китайські бляшанки на зразок JNC.
2) Блок живлення з 120 мм. вентилятором.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В мене корпус Daewoo, метал десь >1,5 мм, хочу Chieftec. Та тема не про то. :lol:
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Народ, чим ви переймаєтесь...
це питання вже не ставиться з часу виходу процесора Athlon XP.
Правда залишились байки про те що процесори від AMD гріються сильніше, чи, що Intel для обробки відео краще підходить - БРЕХНЯ НА ЗАМОВЛЕНЯ Intel

Кого тема вправду цікавить, прочитайте топік і не купуйте більше того мотлоху від Intel.
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

"AMD - це максимальна продуктивність за мінімальну ціну."
Що до ціни, 200 баксів за Athlon 64 3000+ це зовсім не мало, краще CCELERON D за 150 уо або пень IV за ту ж ціну але з вдвічі більшим кешом L2.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

AMD звичайно кращий говорю це тому що вже пять років роблю на різних компютерних фірмах і бачив і зібрав кучу різних систем.Всебе в дома маю апарата Athlon 64 2800+ на мамі ASUS K8N , да ця звірюка гріється як ні один проц який до нього був ,але і відпрацьовує на всі сто.Прирост в іграх просто офігенний це при тому що в мене GeForse5200 128/64(Едік гад намахав).А связка мама проц мені обійшлась всього 160$ тепер думаю боксовий кулер міняти бо гуде гад.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

це є дурний спір. Хто крутіше Інтел чи АМД.
Просто до систем на базі АМД треба мати некоряві ручки. В більшості Луцьких компьютерних салонах до хрипоти в горлі доводять, що Інтел це сама пантова штука. Згідний - хороший вибір, але для тих хто має лишні гроші. як правило система на базі АМД дешевша на 80 - 100 долл. А вої по поводу того що щось там гріється мені здаються смішними. Купіть нормальний кулер. а не той що пропонується для лохів.
Відповісти