Створення мережі

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Banzai
Ну здрастє приїхали.
В мене був досвід використання радіо на одному з підприємств де я працював. Ми використовували параболічні 14и децибельні направлені антени на відстані ~1.5 км. Мережа була розвернута в межих одного підприємства на його власній території і нікому не заважала. Частотнагляд жодного разу не приїзжав.
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

SysR, чувак я щасс там работаю в качестве техника ... должность такая ... тесть именно я занимаюсь технической стороной мониторинга на <cenzored>... в часности wifi
...проикол в чем - в том что парабалки создают довольно узко направленный луч, крометого диапазом 2.4 ггц слабо отражаеться от препятствий (домов, етс) тем боллее если используется на большой пром территории... однако сам сигнал они не скрывают и есть более серьезные тех средства скрития работы беспроводки ... напр системы от турбоселл и прочее... тут чем нестандартнее железяка тем лучше....

разоткровенничалссо однака :D :oops:
Востаннє редагувалось Суб 04 березня 2006 р. 17:18 користувачем Banzai, всього редагувалось 1 раз.
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Banzai
От і я про направленкі ))
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

основой момент - ето конечно ни кому не мешать.... и вероятность нежелательных последствий сводится к минимуму...
направленки ето конечно гуд.... но ведь они и более дальнобойные... и если на пути распространения сигнала будет стоять бс визора или фотакома.... то нуна пользовать как можно более далекий от них канал ... иначе будут помехи и лишнии движения....
я бы очень не советовал пользовать для сетей карточки стандарта 802.11g - они страшно шумят 11 мегабитным сетям!!!! не дай бог засветить такой хреновиной на наших операторов... вони будет...... :bad: :blackeye:
я бы посеветовал оч хорошо подумать головой и постараться не высовываться....
типа с найлучшими пожеланиями :D
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Мої 5 копійок про мережі в місті Житомирі. Пару днів на дверах під'їзду побачив об'яву місцевого провайдера, який прокладає мережу з Інтернетом на таких умовах: підключення 100 грн., абонплата 45 грн. щомісяця включає 100 Мб трафіку, все що вище по 0,40 грн. за 1Мб. Локальні ресурси безкоштовно.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

PashaZT, дикі у вас ціни я скажу
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Да уж дикі ,сьогодні підключили мене до фотакома ,без сльоз говорити неззя :cry: ,проклали кабеля і обжали конектор хлопці бистро і без пилі ,любо дорого було подивитись,а ось з настройкою в мережі в них несрослось спеціально обучений человек прийшов через годину після установщиків смело поставив пінг ,маску і деенес в придачу ,потім подзвонив щоб мій айпішнік підключили після відповіді що всьо гуд зажигай він почав пінгувати фотакомовський шлюз ,відповіді нет і так декілька раз на що чел після розмови з адміном каже чувак в тебе херова сетевуха ,або вінда бита ми тут безсилі щось зробити і смело удаляється восвоясі :( :o .,на прощання каже ми вернемось з ноутбуком щоб тобі показати що сеть робить.
P.S Вінді два дні отроду ,мій комп бачить їхнього свіча ,каже сеть 100мб,вони мій комп бачать і підключили до мережі ,і що робити матюкатись якось не хочеться ,але видно прийдеться.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Poison, у них руки из жопэ растут... что тут скажеш... а вапше в виндах сети даже простейшие очень глючные если начинаеш чета менять даже в простейшей сетке... там толи не обновляется чего... карочесеть пропадает... бывает пинги идут а маздай говорит нету сети... а потом вдруг(или после пары перезапусков) вдруг без видимых изменений начинат работать...... :evil: :evil:
пару раз попарившись с настройкой беспроводнушек сказать могу что виндафзз - маздай
, не смотря на видимую "елементарность и простоту " настройки - даже у опытный юзер(к коим я ся причесляю) начинает дергаться , матюкаться и пинать системник(хоть он и непричем)....

ТЬХУ Я аж занервничал как вспомнил :x :x :evil:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

я з одним москвичем спілкуюсь, так в них локалка на декілька тисяч машин, каже що це маленька - найбільші по 70000 компів
.... їм би наших інженерів і адмінів :o
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Сталось диво після танців з бубном і знесенням вінди нарешті підключився до фотакомовськіх мереж ,робить нет бистренько зараз буду пробувати щось скачати
Patria o Muerte
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

монстер :D
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

МОжливо варто подивитись в сторону оптоволокна?
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Basil, вже візор в нас оптоволокно (тіпа) кладе... Але глючить то всьо безбожно... В мене на роботі підключена їхня Світлан(а)... Зазвичай швидкість скачування з локальних серверів десь порядка 2.7 - 3.2 Мb/s, але бувають дуже часто приколи шо десь шось впало, згоріло і ше хз шо сталось і я сижу без інету... Сьогодні ваше піпец глюкає немилосердно... З локальних серверів качає як з інету на швидкості 70-80 К...
Адміни туплять постійно... І ше добивають гнилі отмазки тіпа: "То ваш файєрвол трафік ріже, бо в нас все Ок" чи "Упс, а ми вас помилково відключили", чи "А чого ви закрили доступ до вашого сервера, тре дати вільний доступ всім, то буде працювать..."...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

mix_forever, бля за таке тра п..дити ногами таку х..ню я теж чув ,мля сеть вас не робить бо сетевуха у вас згоріла :o ,кажу ви чого геть здурули конект з ваши свічом 100мб кобасить і сетева дохла? :lol:

Трошки попроще. Тут не розділ без цензури!!!
Patria o Muerte
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

ги, в мене теж така проблема, вже давно хочем з другом зробити ЛАН, але трохи далеко - 600М ( Якщо ви дружите з радіоелектронікою то можна самому спаяти лінк на дистанцію до 1км і ніяких дозволів вам не потрібно. Я був спаяв лінк через ком порти який працював на інфрачервоних променях, дальність була метрів 50... робити на радіоканалі не вистачило часу.
!!!!!! Якщо в вас завалявся старий радіотелефон сотового звязку то з нього можна легко зробити радіолінк!!!!! Трішки покувирятись в трубці і в базі і вийде таке: трубка в одного чела а база в іншого. В кожного стоїть саморобний модуль розв'язки і в кожного є наприклад модем ) все включається і перший звонить до другого і встановлює зєднання. В інеті є схеми з допомогою яких можна організувати повноцінну 10Мбіт мережу на пристроях такого типу (без модемів). Багато чого можна почерпнути звідси : http://hilink.narod.ru/ Деякі радіотелефони можуть тянути навіть на 10 Км і за їх використання нікому башляти не треба!!! Це все реалізувати цілком реально тільки треба трохи знань, часу і терпіння . Удачі!!!
Відповісти