І шо робити з вінтом?

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Якщо треба відновити данні DriveRescue. Прога витягувала після 2 форматувань і перезапису інформації на ФАТ32. Займає 945Кб.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

По моєму він хотів запитати чи його поміняють по гарантії. А ви тут полеміку розвели...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Пряма відповідь на питання в топі - "Шановний Grudik, самим кращим варіантом буде занести твій вінт по гарантії. 90% що його тобі там замінять на новий і робочий"
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Перший раз про таке ПЗ чую.... не на одному форумі небачив і гадки про нього...хіба під іншою ТМ. Є гарна прога R-Studio якою сам користуюся. Не раз витягувала дані з вінтів на яких під 0 інфа злітала (фарматом чи просто програмно). До того ж розуміє РЕЙДи і вміє їх збирати. Розуміє ФС FAT, FAT32, NTFS Ex2Fs, Ex3FS, UFS.[/quote]

R-Studio хороша програма для ВІДНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ, але коли вінт гарантійний і його треба перевірити на беди, то краще від MHDD я нічого не бачив. Читай уважно топік:
Спочатку на диску Ц були якісь проблеми... після форматування з-під ДОСу, диск Ц взагалі накрився... не форматується, не читається і т.д..... Зато інші два диски працюють без проблем....

вінтові всього пів року, а його на стінку вішати.. прикольно буде висіти... а ше прикольніше повісити на стінку 110 у.е.. (саме стільки я за нього дав...)
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

black,
Так почнем з того що вінт вже живий якщо 2 логічних диска працює,.. значить глюк суто програмний,.або глюканула поверхня по вині виробника на нооаму вінті це мало вірогідно, значить фізпошкодження: знов 2 варіанти 1 -- падіння (якщо повезе не помітять); 2 -- пошкождення інтерфейсного розєму (недавно 1 такий я ремонтував, був виламаний провідник і вінт працював але не бутився, бо є на шлейві 1 провідник який відповідає ЛИШЕ за 0у ДОРІЖКУ НА ВІНТІ, тут буде зразу видно, як правило трапляється така поломка при неправильному підєднанні шлейфа)

Варіант 2 програмний глюк,.. прогі які відновлюють інфу, можуть зразу тестувати вінт на працездатність і цілісність поверхні, тобто якщо інфу неможна відновити значить апаратний глюк електроніки або поверхні.

Поправте в чому я не правий.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А не може бути одна проста річ - початок вінта посипався, а?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Тем более на обмен.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

black,
Може бути все що завгодно,.. (виробничий брак,.. мало вірогідно,. але можливо),.. але найбільше вінти на гарантії летять від неправильного з ними поводження,... а потім по закінченню вже від нвпрацювання. Вже не раз народ казав що вінт накривався за за пару днів до/після гарантії.
Поки що причина лишається не виявленою,.. і бажано її виявити,.. перш ніж щось робити..
Вообщем якщо є бажання показатися технічно не грамотним,.. можна і занести... думаю в сервсцентрі тобі все скажуть.. а може і не все... Я звик сам все перевіряти щоб мені лапши на вуха не вішали... по тому чи збігається моя думка з сервісцентром я можу сказати куди варто звертатися а де халтурщики сидять. ІМХО.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я працював інженером-програмістом 3 роки і ці самі вінти приймав і віддавав по гарантії. Випадки, шо вінт сам по собі сипався були неодноразово, багато було тонких Максторів по 20 Гб, Сігейти і IBM. Один раз зявився 1 несофтовий бед після вимкнення світла на WD і взагалі 200-ку WD я купив інакшої моделі, бо ті, шо мені приходили нові клацали при першому підключенні і не запускались. Досить часто сипляться самсунги. Експлуатується все нормально. Міняють завжди без проблем (звісно якшо вінт не впав і видає жахливим звуків і всі мікросхеми на ньому цілі).
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

black,
Йдеться мова не про той вінт який тільки що прийшов від виробника,. а той який вже працював,. тим більше, що про САБЖ: він працює,.. але просто системний розділ висипався... от і постає питання а чого??
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

SysR писав: black,
Йдеться мова не про той вінт який тільки що прийшов від виробника,. а той який вже працював,. тим більше, що про САБЖ: він працює,.. але просто системний розділ висипався... от і постає питання а чого??


Тому що... ПЛАНЄТА БРАКОДЄЛОВ!!!!!!!!!!
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

black,
Незнаю незнаю,. в мене одиниці висипалися і то після тривалої експлуатації,. з того парку техніки який я обслуговував в своїй практиці.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

як правило сипиться або протягом півроку або під кінецб гарантії або якраз після її завершення.
Аватар користувача
Grudik
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 54
З нами з: Сер 15 червня 2005 р. 17:03

Повідомлення Grudik »

Ги... я тут дізнався нову інфу.... короче, на фірмі в мене його прийняли, але сказали шо моджут і не поміняти (довго розказувати чому...)
ТАк вот нова інфа - вінт полетів по вині сожитєлєй... короче, ситуація була така:
працювало неро... записувався диск... комп завіс... прмусово перезагрузили і після цього це все й почалось... я питав знайомих, кажуть, шо в неті є чудова утилітка для відновлення таких вінтів. Адже проблема не в нарді, а програмна. Наскільки я розумію, її легко виправити.. так?... хто підкаже шо це за програма для відновлення вінтів?.. Буду дуже вдячний.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

грохаєш розділи, створюєш нові і форматуєш. Ти ж писав шо MHDD перевіряв, там є комагда scan на беди перевіряти. :x
Відповісти