Яка у вас Акустика і на яку ви її хотіли б поміняти....

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Стаття корисна. Ще б з отим всім детально розібратися

Що можна зробити з 10АС-318? Можна було б посадити їх на підсилювач на TDA1552Q + темброблок на TDA1524 і використовувати в якості комп'ютерної АС. Варто це робити?


TDA1552Q - слаба, на басах буде подихати і взагалі параметри в неї Х№;№!!!
Краще зразу роби усил на 4 канала, потім докупиш собі якісь S30 і буш насолоджуватись квадро/псевдоквадро/EAX в іграх... На вихід краще бери щось наподіб TDA7560 (4x50W 4Ohm 12V VC) - мікруха непогана і параметри в неї супер, куча різних захистів від перегріву/КЗ....раджу!
TDA1524 - непогана, але я вже стараюсь не робити апаратури на потенціометрах/змінних резисторах, краще електронні регулятори KA2250, K174ХА54...

10АС-318 - чьо за акустика незнаю...! :(
Аватар користувача
theGreat
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 15:38
Звідки: Луцьк, Україна

Повідомлення theGreat »

Сама дешевша яка є з саббуфером СПС 004
Не будіть в мені звіра. Він і так не висипається.
Viper
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Вів 13 червня 2006 р. 01:47

Повідомлення Viper »

Базарні регулятори тембрів, гучності це гадость!!!
Краще скопіювати схему зякогось пристойного підсилювача, там якість краща( наприклад ONKYO). Але якщо вух не шкода то будь-ласка. На вихідний підсилювач краще поставити якусь STK якість супер, тільки трошки коштує грошей(мін.10у.є.). В мене на такій мікрусі вісить два Амфітона перероблених грає супер.Дроти від УНЧ до акустики треба міняти полюбому(2.5 мін.)
Moskvich forever!
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

а лучче купить нормальный усилок и не парить моск.
ваял я когда-то на TDA усилок... хрипит, шипит... полный эрзац. какой БП ему не подсовывай... плюнул, и взял усилок от стареньких Primax и к нему подключил еще старее Радиотехнику 30-ваттную, которіе еще без фазоинверторов, волосатого года. маловато низов, но в общем и целом весь подъезд может слушать то, что я вещаю  :D
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Shakal^6&7
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят 21 липня 2006 р. 21:52
Стать: жіноча

Повідомлення Shakal^6&7 »

звукова avance 97 AC audio (важаю цю марку звукових карт найкращою) 4 колонки.2 від пк (SP-182),18 ват.2 від старого програвача(часів ссср)40 ват.2 підсилювача. настроювальна дошка.(добіса ж таких драйверів)..... :ok:
Я кохаю тебе мій х*й!
Viper
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Вів 13 червня 2006 р. 01:47

Повідомлення Viper »

Підсилювач на TDA-шках для початку досить не погано але треба просто з розумом його робити.Наприклад 1557 для якихось 25-30вт. колонок достатньо.Просто треба підібрати всі компоненти акустичної системи добре, нормальний блок живлення на ампер 5 :evil:  :evil:
Moskvich forever!
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Перепробував кучу усилкыв на мыкрухах, наприклад : Tda7293/94  Tda2003/2004/2005... LM3886/87...  Tda7560.  Все це відійшло далеко далеко на задній план після того як спаяв усила на драйвері tda7250(2 канала) + 2 пари КТ827/КТ825. З цього чуда можна викачати чистих 120-150ватт при такій якості і чистоті звука що аж мурашки по шкірі. Головне правильно і розумно розвести печатну плату щоб було мінімум наводок. При відсутності сигналу в колонках на відстані 1-2 см від ВЧ/НЧ динаміка не чути ніяких шумів.  Деталей трішки багато треба але воно того стоїть. ВСІМ РАДЖУ!!!!!!!!!!   :twisted:
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Dr_Phoenix, схемкою не поділишся? Бо в мене теж лапи чешуться шось таке наваяти...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Десь на днях викладу.... як буде троха часу..  :)
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Ось вам схема по якій я робив
http://www.nikomp.com.pl/zestawyK/K-3160.htm

правда на виході ще ставив фільтри: конденсатор+резистор в нагрузку і індуктивність послідовно.
http://slil.ru/23010976

Даташіт на мікруху можна взяти тут:
http://www.datasheetcatalog.com/datashe ... 7250.shtml

печатку викладу пізніше...
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Сенкс! Жду розводку :)
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Як на мене ці всі самокльопкі - фігня. Виникає вічна проблема зробити нормальний корпус... Не простіше купити нормальний усілок бу, який вийде в районі 50-100 баксів...
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

<Як на мене ці всі самокльопкі - фігня> просто ти не бачив нормального самокльопного усилка, побачиш - очі загоряться )))

Нормального усілка за 50-250 баксів дуже тяжко знайти, а якщо ще на 4-8 каналів і з різними примочками, потужністю не менше 60 Ватт на канал, то в 200 аж ніяк не вкладешся  :!:

<Виникає вічна проблема зробити нормальний корпус... >  Тут ти правий на всі 101%, корпус зробити нормальний набагато важче ніж електроніку, але якщо запастись не сирими драйверками mozgi.sys i pryamiruku.vxd то вийде дуже непогано :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Хм, як на мене, то корпус якраз не проблема, аби було трохи фантазії, зараз стільки різних речей, в які підсилювач можна запхати, що аж очі розбігаються :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Dr_Phoenix писав: <Як на мене ці всі самокльопкі - фігня> просто ти не бачив нормального самокльопного усилка, побачиш - очі загоряться )))

На TDA1552, 54 - нормальний усілок? Не сміши... З потужним тороїдальним трансформатором в БЖ, він на всю потужність навіть не загрузив і не спалив 10-ватних колонок від Маяка...


<Виникає вічна проблема зробити нормальний корпус... >  Тут ти правий на всі 101%, корпус зробити нормальний набагато важче ніж електроніку, але якщо запастись не сирими драйверками mozgi.sys i pryamiruku.vxd то вийде дуже непогано :)


І що вийде в кращому випадку якесь уй...ще в старому корпусі від якогось розібраного апарата. А за 200 грн я продав усілок АКАІ японський, з електронним управлінням і цифровим таблом 2х50 Вт 2 роки тому.
Відповісти