Збираюсь купувати ПК

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Відповісти
Machiavelli
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Суб 24 квітня 2010 р. 17:32
Стать: чоловіча

Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Machiavelli »

Материнська плата MB Gigabyte GA - P55 - UD3L iP55/ s1156/ DDR3 2200*/ 2xPCI - Ex/ 8xSATA2/ 1xIDE/ FDD/ RAID/ 1 х1Gb Lan/ SB 8Ch/ ATX/ BOX - 124.5 USD (~ 989,775 UAH)
Модуль пам"яті DIMM 3x2048Mb DDR3 PC3-12800 Kingston, 1600MHz, CL9 XMP Kingston HyperX - 213.5 USD (~ 1697,325 UAH)
Процесор Intel Core i7 860 (2.80Ghz 1Mb+8Mb_cache, Lynnfield, 95W, socket1156) box - 318 USD (~ 2528,1 UAH)
Відеокарта VC Gigabyte GeForce GTS250 (G92-426); 1GB; 256Bit; 16x32 GDDR3; 675Mhz/2000MHz; Dual-link DVI-I; HDMI; HDCP; sunflower fan, DX10 - 145 USD (~ 1152,75 UAH)
Жорсткий диск HDD Seagate Barracuda 1500 Gb 7200 32Mb SATAII (ST31500341AS) - 127.5 USD (~ 1013,625 UAH)
Блок живлення CHIEFTEC 750W ATX 2.3+EPS12V APFC 1х14см КПД>80% менеджмент каб-ів TUV/CE/UL серт - 129 USD (~ 1025,55 UAH)
Корпус Cooler Master HAF 932 - 230 USD (~ 1828,5 UAH)
Операційна система Windows 7 Professional Ukrainian - 219 USD (~ 1743 UAH)

Загалом: 1506.5 USD (~ 11976,675 UAH) + вартість збірки

Поспілкувався з фахівцем від gb.ua - наскільки така збірка сумісна/сучасна + на скільки ця компанія безпечна і надійна?
Востаннє редагувалось Пон 26 квітня 2010 р. 21:48 користувачем Machiavelli, всього редагувалось 1 раз.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Саня »

Купуй. Потестуєш, тоді розкажеш як воно :-)
Machiavelli
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Суб 24 квітня 2010 р. 17:32
Стать: чоловіча

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Machiavelli »

Шикарна відповідь - я й запитую, щоб не "тестувати"...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Саня »

Вабич, але запитання я там не побачив. То більше схоже на спробу похвалитися якого крутого компутера я собі вибрав і реклама gb.ua.
Ну проконсультувався ти з їхніми фахівцями і що тобі сказали? Неробочого комп'ютера вони тобі, ясна річ, не продадуть. Працювати він буде, а от на скільки повно відповідатиме твоїм вимогам/очікуванням - покаже час.
Machiavelli
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Суб 24 квітня 2010 р. 17:32
Стать: чоловіча

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Machiavelli »

Ну по-перше, це не реклама, оскільки я ще жодного разу не купував ПК у GB, в такому б випадку я б скоріше прорекламував K-Trade, де були куплені два моїх попередніх ПК, але мені ніхто за це не заплатить, а отже не буду.
По-друге, це не спроба повихвалятись, тому що я вже і так опустив всі свої вимоги до ПК в 2 рази, з того моменту, як вперше порахував, скільки б коштував ПК, який я хочу. Вихвалятись я почну, коли в мене з'являться зайві гроші.

І так питання:
1. Я читав, що відеокарти/материнські плати/модулі пам'яті/процесори мають бути сумісними по частоті. Даний процесор (як пише виробник) має частоту 2.8 ГГц, тому я намагався все інше знайти частоти не менше 2.0 ГГц. Консультант же мені сказав, що процесор все одно буде працювати чомусь на частоті ~ 1.3 ГГц (а щоб працював на ~ 1.6 ГГц, треба калупатись в біосі чи ще десь, що це складно і не потрібно), а отже він мені запропонував дешевші модулі пам'яті (G.Skill -> Kingston), які працюють на меншій частоті. На скільки все це правда, чи все це сумісно?
2. Також я читав про те, що дуже важливим елементом є блок живлення - він мусить мати достатню потужність і має бути безпечним, щоб не спалити мені материнську плату чи процесор під час перепадів напруги. Хочу отримати відповідь - чи достатньо цей блок потужний для обраної збірки і чи достатньо безпечний взагалі? Чи не надто гучний трансформатор?
3. Хотів би отримати коментарі щодо корпусу. Я бачив відео з ним, де йому змінювали кулери, ставили рідинну систему охолодження - наскільки все це потрібно? Наскільки я бачив, в нього є три величезних вентилятори (згори, збоку і ззаду) - може хтось собі такий брав, чи не надто він шумний?
4. Щодо компанії - може хтось вже купував/користувався гарантійним обслуговуванням у GB, чи просто якось доводилось співпрацювати будь-яким чином - хотів би отримати відгуки. Раніше купував у K-Trade (Bravo), але чи в них сайт перестав оновлюватись, чи вони просто вже здохли, але в них викладений прайс-лист на усілякі Celeron'и зі скаженими цінами - власне тому і почав пошук іншої компанії з гарантійним обслуговуванням.

P.S. Чому я викладаю свою "рекламу" і "вихваляння" сюди - хочу почути думку знавців заліза, які НЕ працюють там, де я збираюсь купувати ПК, тобто не з зацікавленої сторони. Чому взагалі викладаю - цілком можливо, що консультант намагається мені впарити якийсь металобрухт зі складу, який ніхто не купує, або в мене через місяць згорить блок живлення з усім вмістом, а вони відмовлять мені в гарантійному обслуговуванні, або просто ця компанія перестане існувати. Сподіваюсь, зараз я чітко окреслив свої запитання...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Саня »

Судячи з написаного, твої пізнання в галузі комп'ютерного заліза досить незначні. І вчитися, розбиратися ти не збираєшся. Та воно тобі й не потрібно. Краще скажи з якою метою планується використовувати даний комп'ютер, які задачі переважно він виконуватиме?
Якщо для ігор, то я порекомендував би уважніше поставитися до вибору відеокарти. Краще взяти дешевший менш продуктивний процесор, але потужнішу відеокарту. FPS буде вищий.
1. Ти плутаєш, змішуєш до купи тактову частоту процесора (2,8ГГц) і частоту системної шини (материнська плата підтримує 1600 МГц, пам'ять в тебе DDR3 PC3-12800 - це також відповідає частоті 1600 МГц, номінальна частота шини процесора 1333 МГц). В даному випадку обмежень зі сторони пам'яті не повинно бути. Загалом досить непоганий вибір. Можна буде погратися з розгоном процесора по шині або зі зменшенням таймінгів (затримок) пам'яті, що також позитивно впливає на швидкодію системи в цілому.
2. Блоки живлення Chieftec досить якісні. Потужності 750Вт на таку конфігурацію вистачить з запасом. Якісного 500Вт блока має вистачати. Наявність активної корекції споживаної потужності і великий кулер - це звичайно плюс.
3. Заморочуватися з корпусом, поліпшенням охолодження варто лише тоді, якщо плануєш серйозний розгін комплектуючих або маєш особливі вимоги по рівню шуму системи.
4. З даною фірмою не працював, взагалі вперше чую. Нічого хорошого/поганого сказати не можу.
Machiavelli
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Суб 24 квітня 2010 р. 17:32
Стать: чоловіча

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Machiavelli »

Комп'ютер в основному для іграшок, а оскільки я не моделер і не працюю з відео, лише - PHP/Javascript/SQL Developer - для чого і мого поточного четвертого пенька достатньо, - це не є критерієм. Так про залізо я знаю мало - не адмін я, навіть на C++ не програмую. Інакше б я мабуть питання не задавав, а сам би ПК зібрав.

Щодо відеокарти можна детальніше - хіба карти на 1 ГБ мені не вистачить? Що тоді краще поставити, потужніше? І на скільки це дорожче виходить (я і так вже дізнався, скільки Windows 7 коштує, і відклав купівлю ПК вже на червень :( )?

Щодо шуму - оскільки ПК стоїть поруч під столом, для комфортної гри дуже важливо, щоб він не видавав зайвих децибел...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Саня »

Відредагуй перше повідомлення таким чином, щоб стояли ціни по комплектуючим. Також можеш почитати трохи огляди на сайтах типу ixbt.com, 3dnews.ru, thg.ru та інших. Будеш приблизно мати уявлення що твоє залізо може. Потім зможеш зробити висновок на скільки воно тобі підходить. І ще бажано озвучити бюджет.
Ти серйозно плануєш для дому купувати ліцензійну Windows 7?
Machiavelli
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Суб 24 квітня 2010 р. 17:32
Стать: чоловіча

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Machiavelli »

Ну я б міг би купити ПК і за 20К, але мені знадобилось би ще багато часу, щоб зібрати таку суму. В принципі, я особливо нікуди не поспішаю, але хотілось би обмежитись сумою в 14К, приблизно такий бюджет буде в мене в середині червня.

Щодо ОС - так вже історично склалось, в мене вона завжди стояла раніше ліцензійна (Windows Millenium, Windows XP), і вже точно не буду ставити собі неліцензійну версію... а ХР мені точно не підійде, все ж 6 ГБ оперативної пам'яті...

Щодо відеокарти - ну на даному етапі має спокійно тягнути хоча б GTA IV, Assasin's Creed II, Grid.

І ти ще не відповів щодо шумових якостей корпусу та БЖ, чи ти з ними не зустрічався?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Саня »

І як враження від комп'ютера? Поділись досвідом експлуатації :-)
Adam
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 29 квітня 2016 р. 12:48
Стать: чоловіча

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Adam »

Ну якщо хочеться грати в ігри на макс. розширенні то подрібно більше ніж 1 Гб, а якщо це нн так важливо то звичайно і 1 Гб вистачить.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Збираюсь купувати ПК

Повідомлення Black »

Зараз треба 4 це самий мінімум
Відповісти