Модінг Компютера

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Ось ще, що знайшов http://www.mp3car.com/store/ правда дороговато.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

PashaZT писав: Орігінально http://eggs.net.ua/news/2006/2/6/1565.htm автору за ідею :respekt:

А ось тут лежить повний Ворклог: http://www.metku.net/index.html?sect=vi ... /index_eng
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Є людина яка може в кришках корпуса вирізати і вставляти різнокольорові скеляця. Можна ще підсвічування замутити. Маю скоро побачити одне з таких творінь. Якщо прикол дам знати.
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

http://www.thermaltake.com/dcfans/Combo ... /a2330.htm

кулер 130мм советую завтыкать - рульная штучка! :roll:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Shah
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Пон 27 лютого 2006 р. 16:15
Звідки: Lutsk

Повідомлення Shah »

Люди!
Де в Луцьку мона надибати хоча б щось для модинга системника. Про світлодіоди мовчу. Хочу якомога більше зменшити шуми, які видає системник. Робоче місце і спальня поки що все в одному. Стіл поки що не зварив, тому системник стоїть на звичайному столі з ДСП, на який передається вібрація і збільшує баси.
Конфігурація компа:
P-IV 3.0GHz/P4P800/AGP Radeon 9250/256*4 PC 3200/FM-tuner/Pinnacle AV/DV/HDD 1*30Gb+1*60Gb+1*80Gb/DVD-RW.
Все це затусовано в Асусовський корпус з 350 блоком живлення.
Кулери стоять на проці боксовий, поки що, та на блоці живлення. Все. Корпус поставлявся з ще одним 90 мм кулером на видув в задній стінці корпуса, але гуде досить непогано, оскільки асусовці не продумали решітку (решітка розрахована на 8 см кулер).
Хочу придбати комплект силіконових прокладок для встановлення мож корпусом та блокомживлення для зменшення передачі вібрації на корпус. Знаю також, що в природі існують силіконові лапки для встановлення кулерів на корпус та блок живлення. Ще хочу знайти самоклеючу автомобільну звукоїзоляцію від 6 мм на бітумній основі, але на Формулі такий вид товару відсутній. Хочу поміняти кулер на проці, але одного разу купив Тітан не глянувши в магазині (лопух), а коли розкрив дома, то був дуже здивований тим, що замість мідного радіатора (по ТТХ на сайті), в коробці був звичайний дюралевий, навіть без мідної підошви... Мо хтось порадить, це це все можна знайти? :) :)
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Shah, для істотного зменшення шуму, ІМХО тре ставити водянку... На рахунок силіконових прокладо... Може звичайні гумові з сантехнічного ремкомплекту спробуй...
А звукоізоляція... Хм... Самоклеючої не зустрічав... Бачив тіко в банках, але її тре напилювати, чи кисточкою наносити... Та і вигляд в неї не дуже естетичний...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Shah, асусовські корпуси, чесно кажучи, трохи бяка
під кулер краще вирізати ззаду дірочку на весь вентилятор і залишити так або для естетичного вигляду вставити решітку, але дротяну а не штамповану
+ кажись в асуса і на БП вентилятор стоїть не за решіткою, а за простими дірками виштампуваними в самому БП. А там є чим свистіти
про вібрацію не переживай - корпус важкий і більш-менш грамотний.
а щоб точно взнати хто шумить, спробуй почерзі відключати (на проці краще просто пальцем зупинити на секунду) - тоді знатимеш з ким боротись
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

mix_forever, та не спасе звукоізоляція на копусі, внього і так стінки не тонкі (залежно від моделі звичайно). звук видають вентилятори, а їх не звукоізолюєш
потрібно підібрати тихі - що не дуже просто, бо вони не дешеві
Взагалі є "золоте" правило - декілька швидких вентиляторів студять так само як багато повільніших(.. і тихіших). якщо є можливість - перекинути вентилятор з 12В на 5В і вліпити їх там 2. Результат той же, а шуму немає
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Shah
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Пон 27 лютого 2006 р. 16:15
Звідки: Lutsk

Повідомлення Shah »

Шумить кулер на проці, потому как боксові Інтельові не славляться своєю тихою роботою, корпус трохи бяка - знаю, але поки не пересвідчишся сам - не повіриш. При купівлі сподобався дизайном та тим, що на передній панелі виведено портів ЮСБ багато. А в мене як назбирається бува роботи, то вставляти пристрої ззаду трохи незручно. Та й знову ж таки в магазинах вибір не дуже великий корпусів. Кодереги, Делюкси, та інші нонейми не беруться до уваги. Чіфтеки зпохабилися, в Діавесті надибав рах 3R R101, але вони 400 з гаком коштували в той час без блока живлення, жаба задавила купляти, бо знаю, що ціна на них з 300 ватником рідним була 80 Уйов рік тому. Не могли вони так подорожчати. От і купив, а потім виявив, що товщина металу трохи маловата. Але поки що прийдеться користуватися тим, що маю. Буду просто знімати його з гарантії. А на рахунок звуко-теплоїзоляції читав. Є така російська штука. З наружної сторони фольга, внутрі щось типу поліпропілену, поролону слой, потім ще слой на бітумній основі, а внутрішня сторона - самоклейка. Ціна приблизно 5 уйов за квадрат. Що ж, буду шукати.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Shah, зробиш з компа духовку - ще гірше буде
дурниці це все, зміни кулер і помудруй над вентиляторами
хоча, тобі видніше...
P.S.: до тебе в аську фіг достукаєшся
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Shah
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Пон 27 лютого 2006 р. 16:15
Звідки: Lutsk

Повідомлення Shah »

Несамовитий,
mix_forever, та не спасе звукоізоляція на копусі, внього і так стінки не тонкі (залежно від моделі звичайно). звук видають вентилятори, а їх не звукоізолюєш
потрібно підібрати тихі - що не дуже просто, бо вони не дешеві
Взагалі є "золоте" правило - декілька швидких вентиляторів студять так само як багато повільніших(.. і тихіших). якщо є можливість - перекинути вентилятор з 12В на 5В і вліпити їх там 2. Результат той же, а шуму немає


На рахунок цього можу поспорити. Шумлять в основному не кулери, а повітря. Але й вібрація видає також непогані шуми. Не зня Сіменки на всої блоки дивлення чіпляли в свій час "граючі" кулери. Вони не передавали вібрації на корпус і той не детонував. Але на рахунок цього в кожного може бути своя думка. Ось я вчора наприклад вночі довго працював, то натягнув навушники та й слухав музику. То для мене й кулера не шуміли. Хоча ти правий, що в основному в усьому винні кулери.
mix_forever,
для істотного зменшення шуму, ІМХО тре ставити водянку


А можна ще придбати корпус від Залман http://www.overclockers.ru/lab/15893.shtml
І ціна невелика відносно. Якихось 1024 уйов.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Shah, даремно ти так скептично до водянок ставишся... В Луцьку в людей стоять... І ніхто не нарікав поки... Крім того, знаю людей, які самі водянки робили... Так що, про 1024 уйов ти загнув...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

На 5 вольт не всі кулери запускаються. Більшість при такій низькій напрузі не стартує. При 7 вольтах стартують майже всі (жовтий - "на плюс", червоний - на "мінус"). Оберти падають і шуму дійсно значно менше.
Також шумлять вінчестери. Нові набагато тихіше, але всерівно чути. Особливо коли вже всі кулери зупинив :-)
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

На рахунок кулерів - постав реобас і регулюй оберти...
Якщо тре, можу схемку скинути...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

корпус от svena http://itc.ua/testlab.phtml ... в низу новость
+ каптинки -- от моей слюны, пущеной на клаву, клавищи порозъедало....
:shock: http://itc.ua/img/testlab/2006/sven-atx-a9001-c4.jpg
http://itc.ua/img/testlab/2006/sven-atx ... _panel.jpg
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Відповісти