Вибір ноутбука

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

За ті гроші, як коштує ноутбук можна хапнути комп собі і людині, яка живе за 30 хв їзди.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

я не питаю чи він мені треба
Я питаю як вибирати чи дайте мені сайти де можна інфо найти


Вибрати ноутбук не так вже і складно! Ти спочатку визначись якими ти прикладними програмами будеш користуватись. Якщо це офіс чи бізнесз програми то тут великих вимог до машини не потрібно і вартість відповідно буде не високою (в межах 1000$). Якщо ти збираєшся працювати з графічними програмами то ситуація набагато складніша. Треба враховувати особливості кожної конкретно програми і її системних вимог. Приділи велику увагу розміру і розширенню TFT матриці, ємності акумуляторної батареї. Велеке значення має вага ноутбука. Так як на перший погляд 3кг здається не багато, але коли носиш його цілий день, то в кінці дня його вже хочеться викинути.

Де реально можуть розказати про ноутбуки то це: "Квазар-мікро", "Інком", "Каскад-Інтекс", "Медіа", "Інтер БІзнес".

Якщо вже надумаєш купувати, то звичайно краще вибрати якийсь відомий бренд. (я б вибирав щось із НР)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

sashka писав: Якщо ти збираєшся працювати з графічними програмами то ситуація набагато складніша. Треба враховувати особливості кожної конкретно програми і її системних вимог. Приділи велику увагу розміру і розширенню TFT матриці, ємності акумуляторної батареї. Велеке значення має вага ноутбука. Так як на перший погляд 3кг здається не багато, але коли носиш його цілий день, то в кінці дня його вже хочеться викинути.


Професіонали, які працюють з графічними програмами не використовують як правило РК-матриці, бо вони не дають повної передачі кольорів як ЕПТ-трубка.

Якби брав собі ноут, то брав би краще брендовий і з невеликою вагою. А це десь 1500 зелених.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Всім привіт! Недавно займався власне купівлею нотебука :))
На рахунок консультацій у магазинах у більшості випадків це лапша на вуха покупцеві. Чомусь усі консультатнти намагались втулити варіант мобі на проці центрино, хоча основна його перевага це удвічі більший час роботи від батарей у швидкодії і графіці вони слабенькі.
Як на мене то найкращий варіант для нашого користувача це "важкий" повний нотебук на базі пня 4 з відеокарточкою радеон 9700.
Вартість такого коливається від 1600 до 2000 уо. Залежно від комплектації.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Misha писав: Всім привіт! Недавно займався власне купівлею нотебука :))
На рахунок консультацій у магазинах у більшості випадків це лапша на вуха покупцеві. Чомусь усі консультатнти намагались втулити варіант мобі на проці центрино, хоча основна його перевага це удвічі більший час роботи від батарей у швидкодії і графіці вони слабенькі.
Як на мене то найкращий варіант для нашого користувача це "важкий" повний нотебук на базі пня 4 з відеокарточкою радеон 9700.
Вартість такого коливається від 1600 до 2000 уо. Залежно від комплектації.


Ну і як враження після купівлі? Не розчарувався?
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

купував не собі, а власник задоволений.
Як на мене то за ті гроші можна космісничний корабель десктоп купити :))) Але людині потрібен нотебук
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

to oks

зайди сюди, подивись http://porto.com.ua/?pg=goods&id=14&subid=32
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

to oks:
Вкажи суму на яку розраховуєш і програми, які будуть використовуватись, або хочаб сферу діяльності, тоді будуть якісь поради, а так радити поки нема що.
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

На суму мін 4000 макс 5000
була вчора в діа весті то по цінам мені підходять, але от якби піти з кимось більш підкованим і порадитися

Може хтось там буде то гляньте прошу і порадьте
і ще там зараз акція до кінця грудня ноутб. Самсунг дешевше
Що ви про нього думаєте, він вартий того
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ти розкажи яка в нього начинка. А Самсунг різні моделі випускає. Дивися шоб модель мала найбільшу гарантію.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Я купував там одному другу ноут Samsung"говський. Впринципі досить непогано, як на ті гроші.
Ми десь місяць назад віддали за Cel 1.4/256/40Gb/R9000 3975 грн + сумка всього за 90 грн. теж по акції. Гарантії дають рік повної і 2 роки безкоштовного обслуговування.

2 Oks:
але обов"язково бери когось, хто в цьому розбирається, бо ці падлюки поки я відвернувся намагались втулити меньш потужний, але дорожчий. :evil:
Дивитись там нема на що, я скільки раз заходив, стільки вони на всі свої ноути ціни міняли. Треба просто приходити і брати :)
Якщо будеш десь на вихідних іти, то можу допомогти.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В Діавесті акція на ноути, пропонують від 3999 грн (бачив рекламу на вітрині)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Діавест не вселяє надії. Мені ця контора не дуже до вподоби. Продавці не є компетентними спецами в комп'ютерній техніці. Інколи вони не можуть дати відповіді на прості запитання. Та й ціни в них не дуже. Можна знайти товар дешевше.
Хоча апарати в них там стоять непогані. На ноути з процесорами С3 я б увагу не звертав, а от до мобільних Celeron M i Pentiem M варто придивитися.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зараз ціни на ноутбуки трохи впали за 600-800 баків можна взяти новий ноут частотою десь 1,4 ГГц. Кілька знайомих вже собі взяли і ще кілька планують.
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Чув шо до літа ціни на ноутбуки ше впадуть бо зараз комерційно викинули на ринок двохядерні процесори. Хтось шось чув про таке?
To serve & to protect
Відповісти