Вибір ноутбука

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Відповісти
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Вибір ноутбука

Повідомлення oks »

Підкажіть будь ласка "несвєдущому" який варіант краще розглядати при купівлі такої цяцьки
Власне мобільність не є основною виззначальною характеристикою
Головне стабільність, швидкість і відношення ціна-якість

Буду вдячна якщо порадите конкретні магазини, і взагалі де в Луцьку найдешевше можна купити
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Якшо мобільність немає значення то взагалі навіщо той ноутбук? Це є дорога пантова забавка. Якщо є лишні гроші - прошу дуже купуйте. Але все ж за ті кошти можна купити хороший лептоп.

Хороший ноут коштує близько 1500 штукі зелених. Треба дивитися обовязково на умови гарантії. ОБОВЯЗКОВО які умови заміни при пошкодженні. Дуже важко ноути лагодити тому подумайте ще раз чи тре така забавка.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

все залежить від того для чого він буде потрібний, якщо для того щоб попантуватись то вже краще купити модний тєлєфон, якщо ти займаєшся бізнесом і тобі потрібно мати усю важливу інформацію при собі тоді варто задуматись над якоюсь не дорогою моделлю (бо вони мають звичку ламатись). в луцьку мені здається ти не купиш нічого путнього. варто теж прислухатись до порад викладених Бєламором.

але щось мені здається що ця тема ні про що, бо не думаю щоб ти хотіла реально купити нотік. :D
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Ну а якщо потрібний комп на 2 людей, які географічно живуть в радіусі 30 хв їзди, то який вихід знайти
Оскільки мобільність я так розумію це можливість працювати без шнурка, то для чого мені переплачувати за те що в принципі не є основним
Хочу просто зекономити
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

searcher писав: але щось мені здається що ця тема ні про що, бо не думаю щоб ти хотіла реально купити нотік. :D

реально планувала при кінці літа
але сама винна зробила дурницю приблизно на 300-400 уо
в мене вдома комп то є, але за ним сидіти очі гробити

то якщо життя піде вдало купити зможу
а пантуватися з ним де я буду, то ж не телефон :wink:
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

цікавий спосіб на економію грошей, мабуть в понеділок куплю собі мерседес щоб зекономити на маршрутках :D :D :D

простіше купити два компа за ті самі гроші
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

я не питаю чи він мені треба
Я питаю як вибирати чи дайте мені сайти де можна інфо найти :!:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

в мене вдома комп то є, але за ним сидіти очі гробити

Купіть собі за 350 доларів нормальний TFT монітор.

Якщо ж все таки вибір впав на ноутбук то в Луцьку всі кантори однакові впринципі по ціні і якості. Можна зайти в Всесвіт. Хоча я б в Луцьку ноутбук не брав. Велика ймовірність або кідалово або переплати.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

За ті гроші, як коштує ноутбук можна хапнути комп собі і людині, яка живе за 30 хв їзди.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

я не питаю чи він мені треба
Я питаю як вибирати чи дайте мені сайти де можна інфо найти


Вибрати ноутбук не так вже і складно! Ти спочатку визначись якими ти прикладними програмами будеш користуватись. Якщо це офіс чи бізнесз програми то тут великих вимог до машини не потрібно і вартість відповідно буде не високою (в межах 1000$). Якщо ти збираєшся працювати з графічними програмами то ситуація набагато складніша. Треба враховувати особливості кожної конкретно програми і її системних вимог. Приділи велику увагу розміру і розширенню TFT матриці, ємності акумуляторної батареї. Велеке значення має вага ноутбука. Так як на перший погляд 3кг здається не багато, але коли носиш його цілий день, то в кінці дня його вже хочеться викинути.

Де реально можуть розказати про ноутбуки то це: "Квазар-мікро", "Інком", "Каскад-Інтекс", "Медіа", "Інтер БІзнес".

Якщо вже надумаєш купувати, то звичайно краще вибрати якийсь відомий бренд. (я б вибирав щось із НР)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

sashka писав: Якщо ти збираєшся працювати з графічними програмами то ситуація набагато складніша. Треба враховувати особливості кожної конкретно програми і її системних вимог. Приділи велику увагу розміру і розширенню TFT матриці, ємності акумуляторної батареї. Велеке значення має вага ноутбука. Так як на перший погляд 3кг здається не багато, але коли носиш його цілий день, то в кінці дня його вже хочеться викинути.


Професіонали, які працюють з графічними програмами не використовують як правило РК-матриці, бо вони не дають повної передачі кольорів як ЕПТ-трубка.

Якби брав собі ноут, то брав би краще брендовий і з невеликою вагою. А це десь 1500 зелених.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Всім привіт! Недавно займався власне купівлею нотебука :))
На рахунок консультацій у магазинах у більшості випадків це лапша на вуха покупцеві. Чомусь усі консультатнти намагались втулити варіант мобі на проці центрино, хоча основна його перевага це удвічі більший час роботи від батарей у швидкодії і графіці вони слабенькі.
Як на мене то найкращий варіант для нашого користувача це "важкий" повний нотебук на базі пня 4 з відеокарточкою радеон 9700.
Вартість такого коливається від 1600 до 2000 уо. Залежно від комплектації.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Misha писав: Всім привіт! Недавно займався власне купівлею нотебука :))
На рахунок консультацій у магазинах у більшості випадків це лапша на вуха покупцеві. Чомусь усі консультатнти намагались втулити варіант мобі на проці центрино, хоча основна його перевага це удвічі більший час роботи від батарей у швидкодії і графіці вони слабенькі.
Як на мене то найкращий варіант для нашого користувача це "важкий" повний нотебук на базі пня 4 з відеокарточкою радеон 9700.
Вартість такого коливається від 1600 до 2000 уо. Залежно від комплектації.


Ну і як враження після купівлі? Не розчарувався?
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

купував не собі, а власник задоволений.
Як на мене то за ті гроші можна космісничний корабель десктоп купити :))) Але людині потрібен нотебук
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

to oks

зайди сюди, подивись http://porto.com.ua/?pg=goods&id=14&subid=32
Відповісти