Хочу купити мр3-плеер

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Nick
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Пон 02 лютого 2009 р. 10:40
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Nick »

witch писав:
Nick писав:Я собі замовив схожу модель у львівському Deshevshe.net.ua
це то, шо на івана франка 37, так? я давно на нього подивляюсь. дуже часто на сайт заглядаю, шуршу по характеристиках, просто модель підбираю. ціни, на мою думку, досить прийнятні і вибір великий. а замовити шось боюсь. як у них з обслуговуванням. проблем не виникає?
Так, це саме той магазин)) ... ніяких проблем з обслуговування принаймні в мене не було, головне для мене якість товару, тобто його надійність, та доставка в визначений термін і з цим було все чудово. Так що раджу не боятися і брати.
Timo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 02 квітня 2009 р. 11:41
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Timo »

До речі зараз, це взагалі єдина для мене можливість купувати техніку. З ростом курсу в різних супермаркетах йдуть величезні накрутки :( Тому інтернет магазини стають у пригоді
Nick
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Пон 02 лютого 2009 р. 10:40
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Nick »

Timo писав:До речі зараз, це взагалі єдина для мене можливість купувати техніку. З ростом курсу в різних супермаркетах йдуть величезні накрутки :( Тому інтернет магазини стають у пригоді
В інтернет-магазинах курс також виріс, тому однозначно про якусь перевагу казати не треба. Але якщо судити про ціну в доларах, то повністю з вами погоджуюсь, там вона менша .
Timo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 02 квітня 2009 р. 11:41
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Timo »

Так, але й до кризи купувати в інтернет магазинах було ще більш вигідно. Пам'ятаю, як я фотоапарат замовив за 160 уо, в магазині він лежав за 188, от вам і різниця
Nick
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Пон 02 лютого 2009 р. 10:40
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Nick »

Фотоапарат то таке. а от уяви скільки можна на лаптопі, який скажімо коштує 2000уе, зекономити.. ! тут вже кожен може замислитись
Timo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 02 квітня 2009 р. 11:41
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Timo »

Тут вже без питань, без сплат за оренду приміщення в інтернет магазинах є змога продавати все дешевше
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Таємнича »

Nick писав:Фотоапарат то таке. а от уяви скільки можна на лаптопі, який скажімо коштує 2000уе, зекономити.. ! тут вже кожен може замислитись
Ага. Купувала я через і-нет, тоді, коли долар стрибав. Тоді різниці особливої не було: що в магазинах звичайних купувати (не беручи до уваги ті, які ціни просто так підняли - товар так швидко не продається), що через нет. Ще тоді і переплатила відносно, тому що замовляла в один день, коли долар був по 8, а купувала наступного дня, коли він був 8,4. Маразм! :evil:
Хоча до того саме плеєр купувала через нет і без проблем! :)
Nick
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Пон 02 лютого 2009 р. 10:40
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Nick »

А от не треба було купувати під час нестабільності курсу ) Добре, що він став хоч 8.4, а не 9 скажімо, зараз наче б то все в цьому плані спокійніше стало.
Nick
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Пон 02 лютого 2009 р. 10:40
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Nick »

До речі якщо такий магазин є в вашому місці то за доставку максимум платиться по-моєму 20 грн
Timo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 02 квітня 2009 р. 11:41
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Timo »

Nick писав:Я собі замовив схожу модель у львівському Deshevshe.net.ua :) , якщо хочеш гарний звук та акумулятор то треба брати якраз такий, можна ще вуха підібрати - Sennheiser CX 300, адже якість звуку залежить передусім від них.
Sennheiser CX 300 ульотна штука, друг давав послухати, тепер і самому закортіло :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Black »

Мда. За 300 грн я б їх не купив...
Timo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 02 квітня 2009 р. 11:41
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Timo »

Це вже справа смаку, деяким потрібні вуха, як кажуть щоб тільки грало, а деяким потрібна якість. Ви хоча б спробуйте їх послухати, дуже вражає
Nick
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Пон 02 лютого 2009 р. 10:40
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Nick »

та ні на таке 300 грн не шкода, хоча там можна і дешешве підібрати
Nick
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Пон 02 лютого 2009 р. 10:40
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Nick »

Наче б то непогані ось такі Sennheiser OMX 50 VC Street http://deshevshe.net.ua/ua/headphones-s ... treet.html
Timo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 02 квітня 2009 р. 11:41
Стать: чоловіча

Re: Хочу купити мр3-плеер

Повідомлення Timo »

Потужності в них менше, а загалом звичайно хороші, кращі ніж на базарі за 5 гривень :D
Відповісти