Сторінка 1 з 2

хочу ноут

Додано: Вів 29 квітня 2008 р. 11:49
witch
люди, підкажіть, будь-ласка, хто з виробників ноутбуків краще? Dell чи Asus? мені порадили ці 2. я не можу вибрати шось 1. або, може, порадьте, шось інше. треба надійний, міцний і довговічний.

Re: хочу ноут

Додано: Вів 29 квітня 2008 р. 12:32
Belamor
Dell

Re: хочу ноут

Додано: Вів 29 квітня 2008 р. 13:48
ART
Asus або Aсer - одинакові. Бери краще їх.

Re: хочу ноут

Додано: Вів 29 квітня 2008 р. 13:57
Belamor
Acer гівно рідкісне. Найгірший бренд.

Re: хочу ноут

Додано: Вів 29 квітня 2008 р. 18:00
ART
Хороший Notebook був в знайомого. Но я краща брав б ASUS

Re: хочу ноут

Додано: Вів 29 квітня 2008 р. 20:28
Саня
Кожна з цих фірм випускає чимало моделей ноутбуків. Однозначно стверджувати, що те - гавно, а те - супер не варто. По начинці ноутбуки різних виробників мало чим відрізняються. Все воно робиться на тих самих заводах, з тих самих комлектуючих.
witch, з таким підходом як в тебе, краще прийти в магазин і вибрати той ноут, який найбільше подобається.

Re: хочу ноут

Додано: Сер 30 квітня 2008 р. 08:31
ALE}{
Підтримую думку викладену в попередньому пості, майже всі ноути що зараз виробляють одинакові, питання тільки в якості тих комплектуючих і переплату за "бренд".
Найкращі ноути на сьогоднішній день то Sony VAIO, Apple MacBook, для себе ще б виділив HP Pavilion.
На роботі дуже часто стикаюсь з різноманітними ноутами, найшвидше ламаються Acer (особливо бюджетні моделі) Asus (останнім часом щось вони погані материнки до ноутів роблять, вже 2 ноути за останні півроку побувало в ремонті) Asus в основному проблемний був з материнками на базі SIS-овського чіпсета (напевно то вина саме SIS ане Asus).

Отже, рекомендував би до вибору HP Pavilion (брав би собі точно взяв би щось і з HP)

Re: хочу ноут

Додано: Сер 30 квітня 2008 р. 16:27
SunSeth
А що скажете на рахунок Fujitsu-Siemens ?

Re: хочу ноут

Додано: Сер 30 квітня 2008 р. 18:14
Саня
На роботі начальник взяв собі Dell Inspirion 1520. Жінці сподобався колір Midnight Blue. Симпатичний доволі, але я б не сказав, що практичний. Машинка досить потужна, та й ціна відповідна.
В брата Acer Extensa 5220. Якщо чесно, то він мені більше подобається. Так, машинка менш потужна, особливо відео. Але як для роботи, то він краще пристосований. І ціна на половину менша.
HP Pavilion беруть своїм дизайном. Не бачив я в них чогось аж такого, щоб викликало почуття: "Хочу!"

Re: хочу ноут

Додано: Чет 22 травня 2008 р. 23:27
rainbow
Хотів брати колись Асера, бо дешеві, але дякую Блеку, шо відрадив його не брати :) І шо нарадив той же делл 1520. Крутий ноут. Більш продуктивного ще в руках не тримав, хоча ставив вінду вже на багато ноутів,і всі їх тестив для порівняння. Навіть нр за 1400$ програє :D А асуси тим більше за подібну ціну будуть гірші по конфігурації. Так шо я за делл :razz:

Re: хочу ноут

Додано: П'ят 23 травня 2008 р. 07:36
Black
HP теж непогані і дизайн в них кльовий. Загалом, якщо брати то щось з HP, Dell чи Toshiba.

Re: хочу ноут

Додано: П'ят 17 жовтня 2008 р. 11:49
VInDiesel
black писав:HP теж непогані і дизайн в них кльовий. Загалом, якщо брати то щось з HP, Dell чи Toshiba.
Дійсно краще цих трьох виробників на українському ринку можуть бути лише Impression та Alienware. погоджуюсь, що дизайн у НР справді кльовий. найближчим часос збираюся придбати ноутбук HP Pavilion dv6950er (FN632EA), але через усілякі п'янки-гулянки не можу нозбирати грошей :razz: :lol: 8) :D

Re: хочу ноут

Додано: Сер 24 грудня 2008 р. 00:30
Nazgul
З ноутів на даний час та за розумні гроші можна взяти Compaq(HP) прекрасна машина без з гюків, тай матриця не така чутлива як наприклад у того ж ASUS TA Aser але й різниця в ціні дещо відчувається. В комплекті до "Хілета" іде Wi-fi, який працює як точка доступу, а в "Асусі" ця функція також є в наявності та її продуктивність значно менша.... Що з до Apple i Sony це безумовно найкращий варіант, це лідери. Повертаючись до Dell хочу відмітити що апарат досить не поганий працює стабільно вже протягом 2х років...

Re: хочу ноут

Додано: П'ят 08 травня 2009 р. 12:17
witch
а от хотіла ше спитати таке: брат придивився ноут в інтернет-магазині Дешевше у львові на івана франка 37. дуже кльовий!!! і я б такий собі купила... магазинчик ніби не поганий. вибір гарний. ціни прийнятні. хотіла спитати у тих, хто знає, чи варто замовляти через інет-магазин?

Re: хочу ноут

Додано: Нед 10 травня 2009 р. 23:11
Таємнича
У мене Vaio. Гарний! Я задоволена. Може, він і дорожчий, але навіть за дизайн грошей не жаль (технічні характеристики у нових ноутів гарні майже у всіх).
А щодо магазину чи нету, то найважливіше це те, щоб якщо виникнуть якісь проблеми, їх можна було швидко ліквідувати (купувала плеєр через нет, коли він зламався, мені а 2-3 тижні повернули гроші, бо не могли відремонтувати). Ну і де дешевше, звичайно :).