Сторінка 1 з 1

ИБП

Додано: Суб 05 лютого 2022 р. 13:03
Droman
Кто может подсказать - где можно купить хороший источник бесперебойного питания для серверного оборудования?

Re: ИБП

Додано: Суб 05 лютого 2022 р. 19:51
shuminator
Ну вообще, на ваш вопрос так просто не ответить. Смотрите в чем дело. При выборе нужно учитывать, какой именно бесперебойник вам нужен, на какой срок он должен быть рассчитан и так далее. Я бы, конечно, посоветовал вам приобрести линейно-интерактивный источник бесперебойного питания POWERCOM INF-1500. Он рассчитан на долго время работы, так что, думаю ,полностью вас устроит. А купить его можно вот здесь: https://powercom.ua/ru/ibp-pcm-inf-1500 У нас такой же стоит и я очень доволен

Re: ИБП

Додано: Пон 27 лютого 2023 р. 21:38
anton77
Вибір правильного джерела безперебійного живлення (ДБЖ) для вашого серверного обладнання є важливим для забезпечення його працездатності під час перебоїв або коливань в електромережі. Ось деякі фактори, які слід враховувати при виборі ДБЖ:

Потужність: Вибирайте ДБЖ з потужністю, яка відповідає або перевищує вимоги до потужності вашого серверного обладнання. Розрахуйте загальну потужність вашого обладнання та оберіть ДБЖ, який зможе впоратися принаймні з такою потужністю.

Час резервного живлення від батареї: Враховуйте час автономної роботи ДБЖ від батареї, тобто час, протягом якого ДБЖ може забезпечувати живлення вашого обладнання під час збою в електромережі. Вибирайте ДБЖ з часом резервного живлення, який відповідає вашим потребам.

Тип: Існує три типи систем ДБЖ: чергові, лінійно-інтерактивні та онлайн. ДБЖ у режимі очікування є найпростішими і забезпечують захист від перенапруги та резервне живлення від акумулятора. Лінійно-інтерактивні ДБЖ регулюють коливання напруги та забезпечують резервне живлення від акумулятора. Онлайн ДБЖ забезпечують найбільший захист і пропонують безперервне електроживлення, фільтрують і регулюють потужність, а також захищають від усіх видів перебоїв в електромережі.

Розетки: Вибирайте ДБЖ з достатньою кількістю розеток, щоб розмістити все ваше серверне обладнання.

Управління: Шукайте ДБЖ з програмним забезпеченням для керування, яке дозволяє віддалено контролювати ДБЖ та керувати ним, включаючи моніторинг заряду акумулятора, використання енергії та оновлення стану.

Бренд: Обирайте авторитетний бренд, який відомий виробництвом високоякісних систем ДБЖ, наприклад, APC, CyberPower або Eaton.

Деякі популярні моделі ДБЖ для серверного обладнання включають серію APC Smart-UPS, CyberPower PR2200LCDRTXL2U та Eaton 5SC1500. Обов'язково вивчіть і порівняйте різні моделі ДБЖ, щоб знайти ту, яка найкраще відповідає вашим конкретним потребам і бюджету.

Re: ИБП

Додано: Вів 30 травня 2023 р. 21:41
Zzinka
А нам були потрібні для електричної мережі пристрої захисного відключення (ПЗВ) https://www.acko.ua/e-store/xml_catalog ... ya_utrust/ . Знайшли від українського виробника АСКО-УКРЕМ і дуже задоволені якістю товарів та їх ціною.
Зображення