Проблема з ноутбуком (Device on High Definition Audio Bus)

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Проблема з ноутбуком (Device on High Definition Audio Bus)

Повідомлення PhoeniX »

Я вже два дня мучусь з ноутом Samsung R20 (це ті що продаються по акції в крезі) в спробах поставити драйвер на модем. Стандартно з ним йде Віста, ну ясно шо її юзати на селероні да ще й 512 RAM ніхто не буде, вот і мені перепала така робота з реінстал на ВінХР....

Взагалі ноут мені сподобався (в 3DMark03 набрав 1895 ! ), як на таку ціну нормальна швидкодія, але неможу поставити драйвер на модем :cry:

Поідеї якщо в ноуті є пристрої, що не визначаються або не стають драйвера, є спеціальна "патчік" від майкрософта kb888111 , якій мав би цю проблему вирішити, але я вже його ставив декілька раз, да і ще kb888111 мав би бути і зразу вбудований в ZverCD, але це не дає ніякого ефекту.
Звук став нормально, а от модем визначає як Modem Device on High Definition Audio Bus і все. Пробував різні драйвери тож ніякої різниці

Хто з цим зтикався, напишить які ще варіанти вирішення проблеми ?
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Re: Проблема з ноутбуком (Device on High Definition Audio Bus)

Повідомлення Dr_Phoenix »

Samsung R20 - непогана тачка, але Вісту на неї ставити...взагалі то Вісту краще ні на що не ставити, Хня хньою!!! Перевірено by people!
.... мав би бути і зразу вбудований в ZverCD, але це не дає ніякого ефекту.... - Скоріш всього проблема в тому що ти ставиш зверя, збірка классна але баги присутні, як і в Філці!!! Багато раз ставили його на різні тачки і часто вилазили трабли що нехотіла підійматися то звуковушка, то езернет карта....
http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=17:25759 - конференцыя по твоэму ноуту(24 сторынки, багато корисного ы цыкавого)
http://www.samsung.ru - тут заходиш в саппорт, вибираэш свою модель ноута і тягнеш свіжі дрова для модема(і для всього іншого якщо сильно старі стоять).
Якщо драйвер не стає з інсталлера(бувають такфі глюки) то став його вручну: запусти інсталяцію і дочекайся поки розпакуються файли, зайди в Темп папку (C:\Documents and Settings\імя твого юзера\Temp) і знайди де ці файли розпакувалися, зкопіюй їх кудись і став драйвер вручеу вказавши хлях до цих файлів. Все має стати нормально! Недавно ставили ХРю на такий ноут як в тебе - все ок!
Аватар користувача
PhoeniX
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 26 жовтня 2007 р. 19:51
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк Україна

Re: Проблема з ноутбуком (Device on High Definition Audio Bus)

Повідомлення PhoeniX »

Взагалі це не мій ноут, але я б такого і собі не відмовитвся купити. (мене знайомі попросили переставити на ХР).
Віддав так, без модема, сказав, що часи діал ап вже давно пройшли :) . Знаю друг теж брав цей ноут, драйвера стали без проблем на все. А те, що проблема в вінді теж не то, бо я спеціально пробував встановлювати оригінальну ХР SP2. Тему на http://forum.ixbt.com вроді всю перечітав тоді, в мене таке вже потім склалось відчуття, що там щось в апаратній частині не то...
Але всерівно дякую за відповідь :respekt:

p.s. якщо куплю всетакі собі такій самий, буду продовжувати кулупатись з ним :)
Відповісти