система 5.1

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Відповісти
Дохлый паук
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Пон 13 червня 2005 р. 10:31
Звідки: Львов

система 5.1

Повідомлення Дохлый паук »

Народ поможіть знайти якісь людські колонки , просто люблю дуже голосно слухати музику , а вмагазиназ нічого нема....Бажано систем 5.1 так на ватт 300-400 чи такі взагалі існують , думаю що є такі..... Наперед дякую[/b]
Сразу скажу ник такой потомушто когдато я был тарантулом но ето до встречи с админом..... Потомушто каждому интересно ,а почему дохлый, а то а сьо.........Да и кстати не очень одхлый не шугайтесь!!!!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

300-400 Ват реальних чи P.M.P.O? Для квартири цілком достатньо 50 ват, після того як я ввімкнув 50 Ватні колонкив себе вдома хвилини так на 2, відразу прибігла сусідка знизу з квадратними очима і сказала, що в неї потолок трясеться. :D

А на яку суму розраховуєш? Я в свій час цікавився колонками, то слухав Sven Ihoo 5.1 (80-100$) - він такий собі і Creative. Creative звичайно веселіші колоночки, коштують десь 70-80$. Якщо хочеш колонки посерйозніше, то їх потрібно шукати не в компютерних магазинах, а в магазинах аудіо-відео апаратури. Думаю знайдеш. Але ціни там від кількасот сотен зелених і далі необмежено (лампові підсилювачі класу high-end і все таке...
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Це тобі треба вибирати зпоміж топових моделей Cambridge, Creative, Logitec. Але будь готовим викласти 400-600 баксів і довго чекати, бо на складах такі колонки навіть в Києві не тримають. А краще на виставку катнутись по Hi-Fi.
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

якась проблэма непонятна, навіщо такі колонки????? в мене дві по 120 і я вважою що це дуже дофіга як на квартиру в будинку-мурашнику, сусіди кіпішують. краще за все купи собі 50-і :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Sven IHOO 5.1 або його клони. За таку ціну ліпшої якості не найдеш.
А в наших квартирах ти якості не відчуєш. В мене сусіди й так постійно жаліються. Прийшлося зо 2 дні шукати нормальне місце для саб-буфера. Можна викинути й 300 і 400 долл на якісну акустику але чи варто? В комплексі все повинно бути. Якшо якісна Акустика треба якісну звукову (120-200 долл). Вибирай оптимальне. ти ж не хоч звукостудію зробити? Хоча приємно слухати музику не на пластмасових колонкахю.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Любиш служати голосно музику, зразу кажу - нічого людського не знайдеш. Краще купи 4 колонки б/у СССР, наприклад S30, S90, Амфитон 100АС-022, Кливер Ас-150. 2 Усила по ват 50 і виклик сусідів цілодобово тобі забезпечено!!!
Вартує це все зараз дуже дешево. Бачив на Базарі 2 алканавта якісь продавали усил Radiotehnika-У101 + 2xS30+Тюнер Radiotehnika =======90 грн!!! Повыр мены 2 S30 дадуть фору по мощі більшості акустики до компа яка є на прилавках!!!
Відповісти