Как изменить шрифт на Honor?

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Відповісти
Lobaris
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: Пон 15 листопада 2021 р. 10:53
Стать: чоловіча

Как изменить шрифт на Honor?

Повідомлення Lobaris »

Привет всем, дорогие мои коллеги. Решил с вами посоветоваться на счет системных шрифтов на телефонах Honor. Кто то из вас пробовал что то менять, или вы пользуетесь стандартными? Я лично не хочу оставаться со стандартным и решил прочесть https://www.lumias.ru/kak-izmenit-shrif ... strukciya/ , как оказалось, все не так и сложно. Вот я уже и попробовал. Осталось лишь выбрать какой то приятный глазу шрифт :)
anton77
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Сер 22 лютого 2023 р. 16:54

Re: Как изменить шрифт на Honor?

Повідомлення anton77 »

Телефони Honor зазвичай постачаються з операційною системою Android, яка включає різноманітні системні шрифти. Конкретні доступні системні шрифти можуть відрізнятися залежно від версії Android та моделі телефону Honor. Нижче наведено деякі поширені системні шрифти, які можуть бути доступні на телефонах Honor:

Roboto: Це системний шрифт за замовчуванням на багатьох телефонах Android, включаючи телефони Honor. Це сучасний шрифт без зарубок, який легко читається як на маленьких, так і на великих екранах.

Open Sans: Цей шрифт є ще одним популярним вибором для телефонів Android, включаючи телефони Honor. Це універсальний, гуманістичний шрифт без зарубок, який легко читається і має дружній, доступний вигляд.

Lato: Цей шрифт є популярним вибором для телефонів Android, які хочуть мати більш сучасний вигляд. Це шрифт без зарубок, який має злегка ущільнений, геометричний вигляд і добре підходить як для заголовків, так і для основного тексту.

Noto: Це сімейство шрифтів, розроблених для підтримки всіх мов світу. Вона включає шрифти із зарубками та без них, і може бути гарним вибором, якщо вам потрібно відображати текст кількома мовами.

Щоб змінити системний шрифт на телефоні Honor, перейдіть до Налаштування > Екран > Стиль шрифту. Звідти ви можете вибрати один з доступних системних шрифтів на вашому телефоні. Деякі телефони Honor також дозволяють завантажувати додаткові шрифти з галереї додатків Huawei AppGallery або Google Play Store.
Відповісти