Мої зауваження

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Мої зауваження

Повідомлення vanhalsing »

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Може кому і цікаво буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я вже на форумі декілька днів, непам"ятаю скільки.
ВСЕ ДАЛЬШЕ ПО РУССКИ не возражаете? Немного вроде неловко на украинском получается. Просматрите мои пиведущие сообщения как-то по детски.


Ну забыл уже что хотел. А... Вспомнил

Я про посещаемость форума. Соко не зайду сообщения новые е :) :) сть, но токо приемущественно они от админа и моддеров :cry: .
От форумчан мало.


И так придложения:
1)) Переделать очередность сообщений, так чтобы новые сообщения были не на последней страница топика а на первой так как-то поудобнее. Заходишь и сразу видно что новое. А не так что СМОТРИШЬ новое сообщение есть, заходишь а на первой странице за новый год еще торчат тексти. Ну скажите вы, так у всех. Ну некоторие сразу вдупляют что они на последней странице, ну а ламмеры не вдупляют же====я не про себя :D
2)) Моно расскрутить топ по продаже\покупке разместив такого вида сообщения в луцких бесплатних газетах(Волінская реклама,Афиша и прочее)-----"Продажа компьютеров--дешего","Скупка компютеров" в общем заманить побольше народу чтобі они оставляли свои сообщения типа куплю продам и прочее
3)) Создать топ знакомств, как никак ну точно прибавит клиентов :D :D
4))
!!!!!!!!!!!!!!!!!КАЦАПСЬКА СВАДЬБА.!!!!!!!!!!!
....
ТАМАДА:
- Дарагіє друзья!!!
ДЕХТО ЗАМОВКАЄ
- В етот празднічьний вєчєр!!!...
ЩЕ ДЕХТО ЗАМОВКАЄ
- Я хачю, штоби наша очяроватільная нівєста!!!...
ХТОСЬ СТУКАЄ ВИЛКОЮ ОБ КЄЛІШОК
- Прямо здєсь, прямо січяс!!!...

ЧЬИ СЛОВА-------------я знаю что ти возможно никого обидеть и не хотел но ЄТО-----------НАЦИОНАЛИЗМ,ФАШИЗМ,РАСИЗМ,ФЕТИШИЗМ ну еще много синонимов, аяяй нехорошо.

5))Можна сделать плакат форума и повесить в институте :) :)
Думаю что школьников тут мало судя по опросам.
Ну мож что еще придумаю то напишу
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

И еще вспомнил, ЗАПРЕТИ ТРАНСЛИТ,это на всех форумах запрещено и не зря. Думаю тебе КИТАЙЦИ и АМЕРИКОСЫ на форум не пишут. И в украине неукраинизированой или русофицированой клавиатурой никто не пользуется!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

http://blackforum.volyn.net/forum/viewt ... -----такую туфту без предупреждения удалять
vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

vanhalsing
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 квітня 2006 р. 18:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення vanhalsing »

Также в газету дать обьявление типа робота, для тех кто ищет и для роботодателей бесплатно размещать приглашения на роботу и пр.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

На форумі ти всього шість днів між іншим в тебе під ніком написано, питання номер 1 коли заходиш в форум на головній сторінці праворуч в верху е кнопочка Переглянути новці повідомлення і оскільки ти не ламер дивуюсь чому ти її ще незнайшов.2 нафіга ми ж не Волинська реклама.3 аналогічно геть тут непотрібне ,форум і так перетворюється на суцільний флуд. 4 Обіжатись на анекдоти це покрайній мірі нерозумно ,на форумі сидять люди які розмовляють російською і нічого неплачуть.5 а ще можна розвісити на всіх тролейбусних зупинках :lol: ,форум і без того прекрасно розвивається ,тимбільше я думаю на виготовлення реклами ти б грошей не дав.
Patria o Muerte
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

vanhalsing, не знайшла жодного гідного уваги зауваження! Для чого оголошення в газетах?? Щоб встановити рекорд відвідуваності хіба! Форум від цього не виграє абсолютно! Плакат форума в інституті - це, вибач, пахне радянськими "піонерськими стєнгазетами". І взагалі, навіщо ганятися за кількістю учасників?? По-моєму, це не той випадок коли кількість переростає в якість!
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

vanhalsing, якщо звертав увагу, то в Правилах записано, що не варто зловживати великими літерами при написання нової теми. Там навіть конретніше вказано. Тут я так, в м'якій фомі вирішив нагадати.
Щодо зауважень, не знаю як black, я їх готовий завжди прочитати. Те, що ти пишеш, спрямоване на підвищення відвідуваності форуму. З одного боку це дійсно добре. Але ж форум і так досить успішно розвивається. Проект молодий, але він вже поступово набирає зрілості. Кількість учасників зростає, і що приємно, що активних дописувачів стає більше. Також радує зростання кількості дівчат на форумі (усім Вам дуже вдячний). Від цього він значно виграє.
Зростання кількості відвідувачів і повідомлень приносить і свої труднощі, передусім адміністратору. Але він успішно їх долає. По можливості учасники надають допомогу. Проект успішний. Це добре. Тепер варто було б почути думку самого black'a.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну я думаю, що Поізон і Саня дали відповідь на поставлені питання-пропозиції. Хотів ще додати, що модератори пишуть найбільше тому, що вони стали модераторами через те, що найбільше писали на форумі. :)
Трансліт забороняти не вважаю за потрібне (така тема вже піднімалась десь на форумі), бо тут присутні люди, які наразі проживають за кордоном і не мають можливості писати кирилицею.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

vanhalsing, 2-5, оо хороші ідеї. РОБИ!!!! А ми подякуємо.
black закохав
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

НАЦИОНАЛИЗМ,ФАШИЗМ,РАСИЗМ,ФЕТИШИЗМ мдя. Тут таким не пахне. Це можливо в когось комплекс неповноцінності ???
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Націоналізм — це право нації творити власну державу, будувати своє життя на основі власного національного інтересу і, зрозуміло, не за рахунок інших націй, етносів.
Нічого поганого в ньому не вбачаю.

А на рахунок слова "москаль" наведу цитату:
"Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами."

Т.Г. Шевченко "Катерина"


Це слово вживають класики і походить воно від слова "Москва". А тут його вжили в анекдоті і тим більше з іншого сайту http://www.moskaliv.net
Востаннє редагувалось Сер 26 квітня 2006 р. 11:56 користувачем Black, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

black, наскільки я знаю, то "москалі" в цьому випадку мались наувазі трохи інші і до національності ніякого відношення не мають. Так називали служивих...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

keepo, саме так.
“У всіх виданнях Шевченкових творів під російською комуністичною окупацією до слова “москаль” в поемі “Катерина” додається пояснення: “москалі — царські солдати, Московщина — царська Росія” (Т. Шевченко. Повна збірка творів в шістьох томах, том I, стор. 604, Київ, 1949). Але це не є вірне з текстом поеми, як ми бачили вище, бо “москалі” — це “чужі люди”, а не “царські солдати”.

Назви “московщина”, “москаль” постійно вживали класики української літератури, українські мовознавці, історики та публіцисти. Наприклад, у 1918 р. виходить досить відомий у свій час двомовний словник В. Дубровського, який носить назву: “Словник московсько-український”.9 Його рекламували як “практичний підручник української розмови і збірник москалізмів. Словник потрібний всім змосковленим українцям, що тепер освідомлюються і вчаться рідної мови”.

Гадаємо, що вищенаведені приклади з творчості таких майстрів українського слова, як І. Котляревський, Т. Шевченко, І. Франко, П. Гулак-Артемовський, Є. Гребінка, Леся Українка, І. Нечуй-Левицький, Б. Грінченко, М. Кропивницький, А. Свидницький, а до цього переліку можна було б додати цілу низку інших, достатньо переконливо свідчать, що колись нормою української мови були терміни “москаль”, “Московщина” та похідні. Ця норма виводилася із живої розмовної мови українського народу і широко відображена у фольклорі.


До речі, це слово вживав і В.І.Ленін...
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

vanhalsing, і ото тебе після твоїх 10 постів на такий умняк пробило??? т изарегався тиждень тому, а вже починаєш всім нав"язувати свої брєдові ідеї... дядя - попустись... і жизнь наладиться...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Закрито