Які розділи ви б хотіли бачити на форумі?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Які розділи ви б хотіли бачити на форумі?

Повідомлення Black »

Які розділи ви б хотіли бачити на форумі. Напишіть кожен свою думку, пліз, серйозно, не відхиляючись від теми.
Востаннє редагувалось Вів 04 квітня 2006 р. 11:13 користувачем Black, всього редагувалось 2 разів.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

davay emigratsiyu!
avtomobili tozhe davay! (ya na e-mail tobi zakinu tam razni svoi dela, raz tam v tebe she ye toy design tak davay pogovorim, tak skazat, pro eto...)
music de? tozhe mozhno bylo b..
nu ya voobsche-to na drugih forumah tse vse znahozhu, v tebe tut sayt bilshe pro IT, tak sho reshay sam. tse prosto te sho meni tsikavo...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зробив тобі Еміграцію, Музику тепер перейменував в Мистецтво. Пиши туди про дизайн і про музику. А роботи свої коли вишлеш? обвязково розміщу на сайті.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

OK, very good, tobi dyakuyu. Roboty v processi, skoro povishu na cardesignnews.com svoyu storinku, takozh prishlyu tobi. Da, a sho ty meni tam yakis to junior to novachok bilya mogo nika vishaesh? Yakiy ya tobi novachok blin, ty zi mnoyu gorilku z yakogo klasu pochav pyty?
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

vic писав: OK, very good, tobi dyakuyu. Roboty v processi, skoro povishu na cardesignnews.com svoyu storinku, takozh prishlyu tobi. Da, a sho ty meni tam yakis to junior to novachok bilya mogo nika vishaesh? Yakiy ya tobi novachok blin, ty zi mnoyu gorilku z yakogo klasu pochav pyty?


ги ги ги :lol: значить мало випив :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

vic писав: Da, a sho ty meni tam yakis to junior to novachok bilya mogo nika vishaesh? Yakiy ya tobi novachok blin, ty zi mnoyu gorilku z yakogo klasu pochav pyty?


Читай тему про статус користувачів. Але якщо замутиш якісь пантові логотипи для моїх сайтів, то зроблю тобі якесь спеціальне звання типу Дизайнер або Americanos. :D
Востаннє редагувалось П'ят 17 червня 2005 р. 14:05 користувачем Black, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

Блэк, ну тогда и мне зроби какой-нибудь титул типо "Русский Панк" или что-нибудь в этом роде :)
А еще добавьте тему "Неформальная культура", я туда лучан парочку могу попробовать затащить, а там поглядим.
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Є розділ Мистецтво, там можеш писати про панк. Панк теж мистецтво, так нада умєть.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

Ну про Иускусство тема отдельная, я будет время замучу там комнатушку с твоего, Блэк, благославления, но ты главное это, про титул мне не забудь! С меня потом beeeeeeer!:D
И еще вопрос : почему смайлик :idea: выглядит как мягкая часть спины? Таких идей надо избегать!
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Відкрий розділ "Закриті теми". Щоб ти туди кидати теми які вже певний час не обговорюються взагалі. Та можливість їх відновлення. Термін можна визначити голосуванням.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Думаю це непотрібно. Теми усі відкриті і я їх закриваю у випадку вичерпання теми. І потреби в закритому розділі теж наразі не бачу...
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Пропозиція є пропозиція. Ти хоч коли закриватимеш теми то давай знати.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ти даєш ірраціональні пропозиції. Мені шо відкривати тему: Увага. Тема закривається чи може звонити тобі на мобільний і повідомляти. Ти багато бачив закритих тем на форумі, на які ти хотів би щось написати? Якщо такі є, то напиши мені приватне повідомлення і я їх відкрию.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

Я згідний з Блеком що до того чи потрібний такий розділ. На мою думку він не потрібен, бо мабуть усі теми на форумі відкриті. Але є прохання: закритих тем не видаляти :!: Якщо вже тема є і на неї хтось писав, то нехай вона вже лишається.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Уболталі.
Я теж згідний.
Відповісти