Чи подобається вам цей форум?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Чи подобається вам цей форум?

Так, досить цікавий
2
15%
Непогано, але могло б бути краще
10
77%
Мене харять форуми!
0
Немає голосів
Повне лайно
1
8%
 
Всього голосів: 13

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Саня »

Напругу створюють самі учасники. Те, який форум зараз є і яким він буде - залежить від нас з вами. Що створемо - те й будемо мати.
Так, раніше форум мені більше подобався. Саме завдяки цьому проекту я, власне, й познайомився з форумами взагалі. Дізнався що то таке, які вони можуть бути. За два роки в мене з'явилося кілька форумів, які мені подобаються і де я спілкуюся. Black OnLine Forum вже посідає далеко не перше місце. Хоча й жаль, але це так :-(
Наразі мені не вистачає кілька можливостей, які тут були, але зараз їх немає. Якщо з відстутністю такої простої штуки, як швидка відповідь, я ще можу миритися, то відсутність RSS робить для мене слідкування за новими повідомленнями дуже незручним. З нетерпінням жду виходу нової версії. Можливо, ситуація зміниться на краще. Я все ще на це сподіваюся.
Про яку напругу на форумі йде мова? Я себе тут почуваю досить комфортно. Так, не всі учасники поділяють мої погляди. Але хіба це погано, що в інших людей інша думка з того чи іншого приводу? Так, мене важко в чомусь переконати, але якщо у вас є вагомі аргументи, то це зробити реально.
Я не поділяю позицію Золушки. По-моєму, вона сильно помиляється у своїх судженнях. Я б не заперечував, якби в Правилах було прописано, що для спілкування на форумі дозволяється використовувати лише українську мову :-)
Я не люблю читати трансліт. В той же час не має найменшого бажання обмежувати спілкування на форумі для наших людей, які в силу тих чи інших обставин живуть за кордоном і не мають можливості писати українською. Скоріше навіть навпаки. Мені цікаво почути ваші думки, ваше бачення.
Kima, ksiusha правильно написали. black, варто прислухатися.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Black »

Золушка писав:
black писав:Золушка, чим ти займаєшся крім того, що сидиш на форумах? Яка у тебе спеціальність, яка у тебе робота? Бо я бачу що інтересів в тебе небагато.

Блек, нічим не займаюсь, в мене слуги все роблять, няня дітей виховує, а я на форумах сиджу:))))
І спеціальності в мене немає, я навіть середню школу не закінчила, добре хоть читати і писати навчилась, щоб могла сидіти на тих ж форумах :D
Смішний ти. От, скажеш, знов та Золушка присунулась, як ложка дьогтю в бочці меду... Чи може навпаки? :razz:
Як добре що я вже в серйоз вас не сприймаю, раніше б мене може і зацепило.
Відповіді на своє питання я так і не почув...
Мені ти не ложка дьогтю, кінець-кінців це спір, а в спорах як відомо народжується істина.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Золушка »

Блек, а що ти хотів почути? І не здається тобі, що це вже переход на особистості?
В тому, що тут народиться істина, я дуже-дуже сумніваюсь.:)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Black »

Бо можливо просто твої інтереси і спеціальність несумісна з тематикою даного форуму.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Золушка »

black писав:Бо можливо просто твої інтереси і спеціальність несумісна з тематикою даного форуму.

Цей форум тематичний? :shock:

На яку тему можна взнати, дійсно може не сумісна....
Куда ж , нам, зрадцям, які покинули Батьківщину, діватись?
:cry:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Belamor »

Та не треба нікуди діватися. Треба активно заходити на такі форуми і спілкуватися. Єдине не треба нести себе, як квочка і думати якщо виїхав то все ви всі дурні, що лишилися а я тут один найкращий знаю що і як має бути.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Золушка »

Belamor писав:Та не треба нікуди діватися. Треба активно заходити на такі форуми і спілкуватися. Єдине не треба нести себе, як квочка і думати якщо виїхав то все ви всі дурні, що лишилися а я тут один найкращий знаю що і як має бути.
А ніхто так і не думає, але деякі при кожній можливості зразу ж припомнять, що виїхала, ніби маю відчувати якусь вину чи що?
А те , що можливо бачу те, чого ви не помічаєте, можливо є правда, бо з сторони інколи краще видніше.
Заходити на саме такі форуми? Не сміши мене, мені саме таких вас хватає. :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Belamor »

Ну то які претензії? Якщо не подобається то проголосуте, що цей форум повне лайно і перестаньте сюди заходити. Ато бачте Вам не подобається і Ви стараєтеся щось змінити і переконати решту. Створіть власний форум і там своє бачення розвивайте. Тільки не треба весь час говорити, я утт раніше було класно і тому подібне.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Золушка »

Belamor писав:Ну то які претензії? Якщо не подобається то проголосуте, що цей форум повне лайно і перестаньте сюди заходити. Ато бачте Вам не подобається і Ви стараєтеся щось змінити і переконати решту. Створіть власний форум і там своє бачення розвивайте. Тільки не треба весь час говорити, я утт раніше було класно і тому подібне.
Заходжу я рідко, з часом напевно так і зроблю, перестану сюда заходити.
Раніше тут дійсно було набагато краще, а де мені і що писати, я сама буду вирішувати, ок?
Щоб розвивати свою думку, слава Богу, не обов"язково створювати свій форум, форумів є багато, де пишуть розумні , або просто добрі, люди.
З того повідомлення випливає, що той, хто має іншу думку на деякі речі, хай краще сюда не заходить? :)
А написала я по темі свою думку про форум, вибачте що негативну, але така вже є. От і ваша об"єктивність: запитали - вам відповіли - а ви м"ягко послали :D . Чудні....
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Belamor »

Ви правильно зрозуміли МЯГКО. Помітьте без хамства. До речі - форум, це місце де збираються однодумці. Я аж ніяк не проти іншої думки. Навпаки люблю подискутувати. Але на жаль від Вас жодного нормального формулювання Ваших же ідей я не чув.
Це Ви чомусь іншої думки не сприймаєте. Ви вперлися як баран на нові ворота і тіко і бачите свої довдоди. Саме Ви сліпі і глухі до думок інших. Саме Ви не хочете нас зрозуміти хоч на йоту. До речі Ваша думка навіть з голосуванням не збігається. То хто тут чужий?

Це Ви висловили думку, що десь інде форумів є багато, де пишуть розумні , або просто добрі, люди. а тут значить не розумні, не добрі?

Чудна леді
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Саня »

Стоп, відходимо від теми. Знову схиляємося до протистояння Золушка vs Форумчани.
Тут більш доцільно провести обговорення чим подобається чи не подобається вам цей форум.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення keepo »

ІМНО, Золушка vs Belamor + black ;)

по темі опитування:
форум справді створений Блеком для висвітлення своєї думки і інші його мало цікавлять. Скільки б я не намагався його переконати, що таке ставлення призвело до втрати великої кількості користувачів :'( але я так розумію йому це підходить...
Зараз на форумі спілкуюсь оскільки він яка не яка, але альтернатива борді і форуму візора, а альтернатива це завжди добре.

ЗІ я абсолютно не розумію травлю Золушки і несприйняття її ідей і думок. Такі випадки тільки зменьшують бажання тут спілкуватись...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Black »

keepo, за вільну думку я нікого не банив, я її просто виражав, так само як і ви можете зробити це.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення keepo »

а де я писав, що ти банив людей за вільну думку?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Belamor »

2 keepo Ніхто тут Золушку не травить. Глянь в найбільш активні теми для Золушки. Вона маючи свою думку про мову сама намагається змінити наше уявлеення і ставлення до цього питання. Травля, це коли на кожну відповідь на форумі методично чіпаються. Золушка не бере жодної дискусії в інших темах. От тільки питання мови - як медом помазано. Вона тут як тут: Ви погані і так далі. У вас форум паршивий зараз. Раніше був класний, бо цю тему бачте не чіпали.
Я всього навсього висловлюю свою думку. І мені байдуже - подобається вона кому чи ні. Я не бігаю і не плачуся, що які ви бякі всі і жорстокі.
А то, що атмосфера форуму є дуже жорстока і конкурентна - я згідний. Жоден форумчанин не поступиться своїми принципами. Не думаю, що треба сюсюкання і плакання розводити. Форум є такий який є. Достатньо самобутний.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти