Чи подобається вам цей форум?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Чи подобається вам цей форум?

Так, досить цікавий
2
15%
Непогано, але могло б бути краще
10
77%
Мене харять форуми!
0
Немає голосів
Повне лайно
1
8%
 
Всього голосів: 13

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Black »

Чи подобається вам цей форум?
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Kima »

black писав:Чи подобається вам цей форум?
НУ похваліть же мене! Адже форум мій прекрасний, та й сам я супер!
ДА, да!!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Black »

Я такого не писав і про таке не думаю. Мені справді цікаво на рахунок форуму, цікава саме обєктивна оцінка.
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Kima »

неправда, Тебе цікавить тільки позитивна "обєктивна" оцінка. ТОму що я, хоч мало часу тут провожу і не всі теми читала, АЛе спостерігала багато натяків і прямих думок, на які ти не тільки незважав, А й заперечував в грубій формі, тому що твоя думка важливіша і правильніша ( ти так вирішив і друзі тебе в цій твоїй самовпевненості підтримують бо мабуть знають уже що в іншому нема смислу). А Якби ти ХОТІВ чути реальність, то вже давно б робив висновки і таких питань не задавав.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Black »

Це дивлячись в яких питаннях. В питаннях типу шо краще Panasonic чи Panascanic, чи adidas чи adidos - я самовпевнений і переконаний на всі 100%.
Так само я знаю про свої недоліки і переваги і оцінюю все об'єктивно.
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Kima »

:) та хто ж спорить? Повторюю: так, ТАк, Black !
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Золушка »

black писав:Це дивлячись в яких питаннях. В питаннях типу шо краще Panasonic чи Panascanic, чи adidas чи adidos - я самовпевнений і переконаний на всі 100%.
Так само я знаю про свої недоліки і переваги і оцінюю все об'єктивно.
Цікаво. То може напиши нам ти, які ,на твою думку, переваги і недоліки?

Мені ВЖЕ не подобається, раніше було цікавіше, і люди тут були цікаві. Зараз тут пише пару людей, які те і роблять, що заспокоюються взаємно в своїй правоті, не припускаючи, що інші думають по-іншому, нетолерантність , грубість панують на форумі.
Хоча я знаю, Блек, що моя думка про форум тебе зовсім не цікавить.:)
Але бажаю успіхів в об"єктивності. :D
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення ksiusha »

Black, zej forym tu stvoruv sam dlia sebe... Robu vusovku.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Black »

Золушка писав:
black писав:Це дивлячись в яких питаннях. В питаннях типу шо краще Panasonic чи Panascanic, чи adidas чи adidos - я самовпевнений і переконаний на всі 100%.
Так само я знаю про свої недоліки і переваги і оцінюю все об'єктивно.
Цікаво. То може напиши нам ти, які ,на твою думку, переваги і недоліки?

Мені ВЖЕ не подобається, раніше було цікавіше, і люди тут були цікаві. Зараз тут пише пару людей, які те і роблять, що заспокоюються взаємно в своїй правоті, не припускаючи, що інші думають по-іншому, нетолерантність , грубість панують на форумі.
Хоча я знаю, Блек, що моя думка про форум тебе зовсім не цікавить.:)
Але бажаю успіхів в об"єктивності. :D
Ти сама напорюєшся на грубість. Йдеш з своїм уставом в чужий монастир, захищаєш незрозуміло кого, от і як результат отримуєш відповідне ставлення. Треба бути національно свідомою і захищати інтереси перш за все свого народу, саме українського, його мову. Але тобі не зрозуміти, ти вирішила свої проблеми максимально просто - виїхала за кордон, а тепер пишеш звідти, що і як кому потрібно робити. Дякую, ми самі знайдемо свій шлях. Я завжди буду захищати по мірі можливості мову, слухати саме українську музику, читати саме українську літературу, бо я є українцем і мені це подобається, а доводити мені що я маю спілкуватись російською і бити поклони Росії немає жодного менсу. Я маю вже давно чітко сформований світогляд, своє бачення проблем і їх вирішення, власну шкалу цінностей. На засадах правди, справедливості (навіть якщо це комусь не подобається) я маю право і буду висловлювати свою власну думку і поширювати саме свої переконання. Ти мала тут рівні умови - тобі ніхто не закривав доступ, ти могла вільно виражати свою думку, які власне можуть бути претензії? Якщо твоя думка інакша і ти з нею не погоджуєшся - доведи її! Для цього у тебе є усі засоби і можливості, не бачу жодних перепон, завад для цього. Шукай проблему в собі - це єдиноправильне рішення.

Цей форум створювався з метою спілкування, бо всі тодішні Луцькі форуми були мертвими, ідеєю було створення місця спілкування, розради, обміну думками, досвідом для спільноти, у якої є спільні інтереси, оголошення. Навіщо мені було створювати форум для себе? Щоб самому у ньому писати?

Думка цікавить, оскільки я виніс це питання. Інще питання у тому чи я її розділяю. Надіюсь на розуміння.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Золушка »

Наша песня хороша, мы начнем сначала... :D
І коли то я когось закликала розмовляти російською мовою?
Тому що я захищаю "незрозуміло кого", я отримую відповідне ставлення? Браво!
Якщо ти вже знайшов свій шлях, то навіщо питаєш , що думають інші про твій форум? Сенс? Ти ж впевнений, що все правильно, і по-іншому і бути не може?
М-да, не дуже великий простор для дальшого розвитку ... Раніше дійсно Радянська система нас від світу відрізала, а зараз бачу ми і самі собі стіни будуємо, ще раз браво! :lol:
Претензій в мене немає, я написала свою думку про форум. А от реакція, це і є той недолік тут, про який я писала.

Наша пісня гарна, нова - починаймо її знову... :D
Добавлено by Саня
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення ksiusha »

Black, vse do togo i jde, skoro tilki tu i she dekilka tvojix pruxulnukiv bydyt spilkyvatusia na ziomy forymi. She raz perekonalasia v ziomy, cutajyci vidpovid, jaky tu napusav Zolyshzi! Shkoda... :(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Black »

Золушка писав:Претензій в мене немає, я написала свою думку про форум. А от реакція, це і є той недолік тут, про який я писала.
то що тебе не влаштовує????? реакція - це моя думка, я маю на неї право. Чим вона тебе не влаштовує?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Black »

Золушка, чим ти займаєшся крім того, що сидиш на форумах? Яка у тебе спеціальність, яка у тебе робота? Бо я бачу що інтересів в тебе небагато.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення Золушка »

black писав:Золушка, чим ти займаєшся крім того, що сидиш на форумах? Яка у тебе спеціальність, яка у тебе робота? Бо я бачу що інтересів в тебе небагато.

Блек, нічим не займаюсь, в мене слуги все роблять, няня дітей виховує, а я на форумах сиджу:))))
І спеціальності в мене немає, я навіть середню школу не закінчила, добре хоть читати і писати навчилась, щоб могла сидіти на тих ж форумах :D
Смішний ти. От, скажеш, знов та Золушка присунулась, як ложка дьогтю в бочці меду... Чи може навпаки? :razz:
Як добре що я вже в серйоз вас не сприймаю, раніше б мене може і зацепило.
Аватар користувача
JAaaa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Пон 17 грудня 2007 р. 21:33
Стать: жіноча

Re: Чи подобається вам цей форум?

Повідомлення JAaaa »

на форумі зовсім нещодавно, але відштовхує напруга, яка тут панує серед учасників... аж страшно заходити... хочеться більшої простоти та легкості у спілкуваннні :)
Відповісти