Націоналізм на форумі.

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Націоналізм на форумі.

Я ЗА!
5
42%
Я ПРОТИ!
5
42%
Мені всерівно...
2
17%
 
Всього голосів: 12

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення keepo »

Золушка писав:А чи можна для початку просто спробувати писати без слів МОСКАЛІ і КАЦАПИ? Бєламор, я думаю люди і так зрозуміють твою думку.
менталітет у нас такий - спочатку знайти крайнього... а росіяни якраз для того підходять...
якби були китайці - на китайців би гнали...
єдине, що за таких умов внас не прижеиеця жодна діаспора афро-американців, або азіатів, або мусульман. Наш народ досить нетерпимий до інших націй.

дуже простий приклад, як дати людині вибір між мовами і всі залишаця довольні:
знайомий живе в польщі, сам з росії, довго жив в україні. приносить мені звіти в податкову. їх можна оформляти двома мовами (рос.і укр.). за українські я беру одну ціну, за російські - подвійну, оскільки оформляю їх іноземною мовою. і мене мало цікавить, що російською я володію так само, як і українською - для мене вона іноземна, знач ціна як на доки англійською. він це зразу зрозумів і перестав верзти різні нісенітниці, що мол мені ж всерівно, на якій мові їх створювати. от так, без танків і биття в груди...

ЗІ доречі танки привів як алегорію, а не точний факт...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

keepo писав:НІДЕ, повторюсь НІДЕ в наших законах НЕМА привілеїв за національним признаком. І цитата вище вже знаходиця на межі шовінізму з нацизмом... на таких засадах і базуєця більшість постів Belamor"а...
Мені саме слово націоналізм співзвучне з нацизмом, тому відношусь до нього з великою насторогою... не для наших людей воно поки.

ЗІ одна справа піднімати Україну і все українське, а друга - чмирити все інше.

Що ж до теми топа, то я проти націоналізму в баченні Блека і Бєламора.
Громадянин України має більше прав на території України, ніж іноземець. Зокрема голосувати, безкоштовно лікуватись, навчатись і т.і. За національним немає, але в нас національність ніяк не визначається, такої графи ніде нема.

Слова співзвучні але все таки мають різні значення. І те, що я вдягну вишиванку чи візьму червоно-чорний прапор, нікому від цього гірше не буде. Комуністи ще не таке роблять і робили.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення keepo »

black писав: Громадянин України має більше прав на території України, ніж іноземець. Зокрема голосувати, безкоштовно лікуватись, навчатись і т.і. За національним немає, але в нас національність ніяк не визначається, такої графи ніде нема.
Блек, не путай громадянство і національність ;) я говорив саме про національність і привілеїв за національним признаком внас в країні нема.
black писав:Слова співзвучні але все таки мають різні значення. І те, що я вдягну вишиванку чи візьму червоно-чорний прапор, нікому від цього гірше не буде. Комуністи ще не таке роблять і робили.
вишиванку так, а от з червоно-чорним прапором в історії стільки накручено, що я б так просто не брався казати. От синьо-жовтий, як офіційний символ України - скільки хочеш.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

keepo писав:

ЗІ доречі танки привів як алегорію, а не точний факт...
Ту невдало використовувати алегорії. Бо на форумі жодного разу ніхто не закликав до екстримізму.
А якщо хтось прочитає твою алегорію - має всі шанси подумати - блін вони тут напад на москву готують.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

keepo писав: Блек, не путай громадянство і національність ;) я говорив саме про національність і привілеїв за національним признаком внас в країні нема.
А як взнати ГРОМАДЯНИН якої країни ти є? Мова ідентифікує. Чомусь коли француз приїжає в США і стає громадянином США він починає говорити англійською. Так само українець, який виїхав в Чехію - ставши громадянином Чехії - говорить на чеській.
За твоєю логікою виходить, що громадянин України може собі вибрати будь-яку мову?
Російська мова є мова меншин, так само як і татарська. Державна мова одна - українська. Тому природньо розвивати саме державну.
В Кубані тоже багато етнічних українців. Тільки ніхто в Росії другу державну українську не спішить робити.


keepo писав: вишиванку так, а от з червоно-чорним прапором в історії стільки накручено, що я б так просто не брався казати. От синьо-жовтий, як офіційний символ України - скільки хочеш.
А що поганого в червоно-чорному прапорі? Якшо натякаєш на ОУН-УПА то червоно-чорний прапор до них ше появився.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення keepo »

Belamor писав: А як взнати ГРОМАДЯНИН якої країни ти є? ...
подивитись в паспорт ;) там це пишуть :)
Belamor писав:Мова ідентифікує. Чомусь коли француз приїжає в США і стає громадянином США він починає говорити англійською. Так само українець, який виїхав в Чехію - ставши громадянином Чехії - говорить на чеській.
громадянина держави ідентифікує паспорт. причому навіть внас при подачі заяви там пишеця національність, її просто в паспорті не ставлять. а переїхавши хоч жити в іншу державу ти не стаєш її громадянином!
Belamor писав:В Кубані тоже багато етнічних українців. Тільки ніхто в Росії другу державну українську не спішить робити.
дк і в україні поки російської не прийняи другою.

А на рахунок червоно-чорного прапора взагалі окрема тема, якої я зараз торкатись не хочу.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

keepo писав: менталітет у нас такий - спочатку знайти крайнього... а росіяни якраз для того підходять...
якби були китайці - на китайців би гнали...
єдине, що за таких умов внас не прижеиеця жодна діаспора афро-американців, або азіатів, або мусульман. Наш народ досить нетерпимий до інших націй.
Зображення

Абсолютно не згоден, що тіко українці мають отакий менталітет. У всьому світі отаке є.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Basil »

Ги.. у "русских" найбільше ворожих зв"язків.... ;)
А де українці?
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Австралійці молодці. :) Так що все не так вже погано на світі. Ще є надія.....
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення keepo »

Belamor писав: Абсолютно не згоден, що тіко українці мають отакий менталітет. У всьому світі отаке є.
А я і не казав, що тільки українці такі... просто одні нації більш терплячі до "прибулих" (та ж франція, англія...) а інші меньш (та ж росія, ну і ми)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Basil »

Анекдот в тему:
Щє не вмерла Украіна, єслі ми гуляєм так, - сказав росіянин, запиваючи сало горілкою...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Photo_0079.jpg
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Блек, це ти чи що? І чому в цю тему? :o
Востаннє редагувалось Нед 09 вересня 2007 р. 11:12 користувачем Золушка, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Basil »

black писав:
Photo_0079.jpg
Красавчеггг! ;)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення keepo »

Золушка писав:Блек, це ти чи що? І чому в цю тему? :o
на прапорі напис: конгрес українських націоналістів.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Закрито