Націоналізм на форумі.

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Націоналізм на форумі.

Я ЗА!
5
42%
Я ПРОТИ!
5
42%
Мені всерівно...
2
17%
 
Всього голосів: 12

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

От таке питання до форумчан: чи подобається вам теперішній характер форуму, тобто постійне натякання на "москалів", грубість і агресія? Чи хотілося б вам, щоб тут було більше толерантності, щоб на форум заходили і ті, які розмовляють російською?
По можливості обгрунтуйте свою відповідь. Дякую.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Я немаю нічого проти. Але коли москалі вилазять на голову, араби роблять теракти, то я цього терпіти не можу. Мене це харить і бісить.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Наведіть приклади грубості, агресії. Не зовсім грамотно питання задано. як на мене
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Так, власне, приклади щодо форумчан... в студію!

А російськомовні є на форумі. І ніхто їх не п***ив. Але націоналізм - це не грубість.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Взагалі а чому це слово націоналізм вжито майже як осудне слово?
Пропоную вивчити предмет. Ато не зрозуміло за що голосуємо

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0% ... 0%B7%D0%BC

Націоналізм — специфічний стан свідомості етносу і соціально-психологічних орієнтацій людей, а також сполучені з ними ідеологія, теорія і соціальна практика.

Етнічний довідник так подає сучасне значення терміну:

Націоналізм — світоглядний принцип, найбільшою мірою притаманний передовим представникам народу, що виборює своє право на розбудову власної держави, тобто прагне перетворитись на націю. Для XX ст., особливо його другої половини, це широко розповсюджене явище, зумовлене крахом світової колоніальної системи. Після розпаду СРСР у серпні 1991 р., націоналізм, як один із способів розвитку світової співдружності народів, вступив у свій черговий етап.

Головною в націоналізмі є ідея державності та незалежності, самостійності. Але держава — не самоціль, а форма й засіб організації повноцінного життя народу. Народ, у свою чергу, — це не тільки корінний етнос, а й усі етнічні меншини. І дійсний (а не змішаний із шовінізмом, з його намаганнями довести виключність та зверхність «своєї» зростаючої етнонації) націоналізм обстоює право на, державність усіх (як корінних, так і некорінних) етнічних угруповань народу. Коли мета перетворення певного народу на державну націю вже досягнута, націоналізм тим самим остаточно виконує свою історично-конструктивну роль і від нього має залишитися лише патріотизм.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Прикладів є уйма, саме слово "москаль" грубе, а з словом дибіл і ще по-всякому, це грубість. Є різниця між "Любити Україну" і "не любити Росію".
Нарахунок агресії. Чого лізиш в цей розділ? Тебе сюда хтось запрошував?? - чи це не звучить агресивно? Знову ж, жалко що часу мало приклади шукати, пізніше цим займусь.

І напишіть мені будь-ласка, хто зараз на форумі пише на російській мові???

Вікіпедію читала, ага, дуже гарно і грамотно. Зовсім не так як тут...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Belamor, Вже про це писалось http://blackforum.net.ua/forum/viewtopi ... 0%BC#p2547
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Золушка писав:Прикладів є уйма, саме слово "москаль" грубе, а з словом дибіл і ще по-всякому, це грубість. Є різниця між "Любити Україну" і "не любити Росію".
Нарахунок агресії. Чого лізиш в цей розділ? Тебе сюда хтось запрошував?? - чи це не звучить агресивно? Знову ж, жалко що часу мало приклади шукати, пізніше цим займусь.

І напишіть мені будь-ласка, хто зараз на форумі пише на російській мові???

Вікіпедію читала, ага, дуже гарно і грамотно. Зовсім не так як тут...
Погано читаєм, Золушка:
Москаль — застаріла назва росіян серед українців, білорусів та поляків. Також цей термін застосовують до військових або москвичів. В сьогоденні вживається доволі часто як іронічна назва громадян Росії незалежно від походження. У Росії москалями називають жителів Москви[1].
Походження терміну «москаль» є доволі очевидним — від назви Московської держави або як називали її в Україні та Білорусії — «Московщина».

Самоназвою людей Московщини було «православні», рідше «русскіє». Іван Аксаков в листі до письменника Ф. Достоєвського пише: «Мудра річ написати заклик до русского народу, як його пишуть в інших країнах: „французи“ або „британці“ — „Русские!“ не годиться, сама мова не терпить. А на всіх сходках щоденно по всіх просторах Росії виголошуються промови із закликом: „Православные“. Ось як русскій народ визначає свою національність».

Ні у поляків, ні у білорусів, ні в українців не прижилася назва «русскіє», на відміну від західноєвропейських народів. Видно, етнічна уява цих трьох сусідніх з Московщиною народів ніяк не могла змиритися, щоб так знані їм назви «Русь» і «руські» було перенесено на московитів. Книжною формою слова «москаль» було «московит». Пізніше у письмовій формі було введено термін «росіянин», що походить від грецької назви «Росія» (??????). Першими його стали вживати поляки. Наслідуючи їх, в окремих випадках, головним чином через цензурні міркування, стали вживати полонізм «росіянин» українські та білоруські автори.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0% ... 0%BB%D1%8C

P.S. Там ще куча прикладів творів українських письменників, приказок, анекдотів про москалів. Ти не поважаєш українських письменників - справжніх патріотів України і захищаєш їх? Чому??? Я не розумію...
Українську мову можна вивчити при бажанні, якщо людина не хоче і тільки гонить і кричить давай другу державну російську, то це явно не нормально... українець себе не може так поводити!!! мова є націєтворчою і ідентифікує людину, до якої вона належить нації. Ось і все тут.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Золушка писав:


І напишіть мені будь-ласка, хто зараз на форумі пише на російській мові???

Zed російською мовою.
Золушка писав:
Вікіпедію читала, ага, дуже гарно і грамотно. Зовсім не так як тут...
Тоді не вживайте в назві цього голосування слово націоналізм.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

І взагалі націоналізм, національний, нація - це гарні слова, чому їх треба сприймати погани. Я вважаю, що кожен українець має бути націоналістом, а в вас скривленні совком поняття, ось і все. Золушка, спитай в турків, чи вони націоналісти. Буде цікаво почути відповідь.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

На форумі не було жодного гасла типу "Бий москалів" чи закликів до відвертої агресії. Людей, які пишуть російською мовою ніхто не заставляв писати українською.

Все, що було - гарячі дискусії на тему двомовності в темах присвячених Політиці.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

У Звязку з неактуальністю слова НАЦІОНАЛІЗМ пропоную цю вітку обєднати з темою
http://blackforum.net.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t=288

Це питання вже піднімалося
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Zed, цитата:
Блек, помойму слишком дофига в тебе лишнего национализма. так, взгляд со стороны, как у персонажей Подеревянского.

Ще цитата:
Чогось на фразу "Дайте мені будь-ласка цукерок" відповідають "Я не панімаю". Зато на наступну фразу "Добре ти сука все поняла" одразу дає все, що треба.


Ну ладно, немає в мене багато часу ритись на форумі, та й справа не в тому. Те, що ви тут понаписували про історію слів" москаль "і т.д. залишіть собі, всі ми добре знаємо в якій формі це слово тут вживаєте. І сперечатись, хто як говорить на Україні, я з вами нехочу і небуду, мені хватило теми Не будь байдужим. :)
Хотіла поговорити про форум. Якщо вам подобається теперішній стан, немає смислу продовжувати дискусію.
Я хочу поговорити про те, чи неварто трішки стримувати свої погляди, або хоча б виражатись в якійсь нормальній, приємнішій формі? Щоб люди хотіли на форум зайти, написати, почитати. Чи ви так і далі будете по всіх темах про одне те саме писати? Вирішувати вам.
Якщо скажу, що мені байдужий цей форум, то збрешу, бо це не так. хотілось би, аби тут було як раніше, рік тому. :cry:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Poison »

На форумі не тількі Zed пише російською ,Banzai теж пише російською і я чудово наприклад їх розумію і надіюсь вони мене тоже :razz: ,хоча ми розмовляєм на різних мовах.
Patria o Muerte
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення sashka »

ну да... ви ще редакційну колегію утворіть. будите визначати чи варто розміщувати повідомлення чи відкорегувати його так як потрібно. будем себе вести чемно - не матюкатись, не плюватись, не кусатись. стане ще скучніше ніж є -перетворимось в снобів і тоді точно ніхто заходити не буде.
Зображення
Закрито