Націоналізм на форумі.

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Націоналізм на форумі.

Я ЗА!
5
42%
Я ПРОТИ!
5
42%
Мені всерівно...
2
17%
 
Всього голосів: 12

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Poison писав:На форумі не тількі Zed пише російською ,Banzai теж пише російською і я чудово наприклад їх розумію і надіюсь вони мене тоже :razz: ,хоча ми розмовляєм на різних мовах.
Я рада, що ви один одного розумієте, тільки от одна проблема, останнє повідомлення, яке він написав, було Суб 27 січня, 2007 20:24 .... останній візит П'ят 08 червня, 2007 14:00 ... і чому це? Та ладно, може і причина не в тому, це його справа.
Сашка, необов"зково перетворюватись в снобів. Раніше форум жив, і весело було, а зараз все змінилось, цілий форум заразився політикою, чи ви того непомічаєте? :?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Я б сказав би, що ми політику майже не обговорюємо. Я втратив до неї інтерес, але мене дратує те шо, показують, що відбувається в Криму десь чи ще десь на Сході, різноманітні заяви комуністів і каміння в адресу українців. Це просто неможливо терпіти.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

black писав:Я б сказав би, що ми політику майже не обговорюємо. Я втратив до неї інтерес, але мене дратує те шо, показують, що відбувається в Криму десь чи ще десь на Сході, різноманітні заяви комуністів і каміння в адресу українців. Це просто неможливо терпіти.
Так, це сумно, але це все політика. І думаю неварто звинувачувати в цьому всіх, хто розмовляє російською. Це те саме, як деякі думають, що всі араби терористи і т.д.
Ви питали мене, чи турки націоналісти. Вони дуже гордий народ. Все залежить від людей самих. І той араб-самогубець намотує на себе бомби, бо дууже любить свою землю і віру. Давайте без фанатизму кохати Україну і поважати інших.
І поговоримо про форум, а не про те, що десь в Криму робиться. бо знову начнеться... :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Ну от ми ще не такі, що берем зброю в руки чи обмотуємо себе вибухівкою. Але терористи і націоналісти 0 це трошки інше. Я думаю, що зараз не вистачає національної свідомості і націоналізму нашим людям. А що тут поганого, що українці вийшли в деяких містах цього року в вишиванках? Я російсьмовний це зробить? Одиниці може і зроблять. Націоналізм - це шанування традицій, знання історії, обрядів, літератури, музики, взагалі культури загалом. Просто любити свою державу, мову. Якщо когось чи щось любиш, то ти вже виділяєш це над іншим, ну хіба не так, Золушка?
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Так, виділяєш. Щось любиш більше, а щось менше. Але дехто любить тільки одне, а залишок непомічає, або ж, ще гірший варант, ннавидить.
Наприклад, граються дітки в пісочку, свою дитину кохаю над усе, це ясно. Але і другі дітки також гарненькі і миленькі. Ну щось типу того....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

А коли ці миленькі чужі дітки почнуть твою бити і обзивати, принижувати, вони тобі далі будуть такі миленькі???
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: Ще цитата:
Чогось на фразу "Дайте мені будь-ласка цукерок" відповідають "Я не панімаю". Зато на наступну фразу "Добре ти сука все поняла" одразу дає все, що треба.

Мадам, не виривайте з контексту фраз. Чогось на фразу "Дайте мені будь-ласка цукерок" відповідають "Я не панімаю". Зато на наступну фразу "Добре ти сука все поняла" одразу дає все, що треба. То тре було взагалі дати ссилочку на всю розмову.

http://blackforum.net.ua/forum/viewtopi ... a&start=15
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: Раніше форум жив, і весело було, а зараз все змінилось, цілий форум заразився політикою, чи ви того непомічаєте? :?
Форум і далі живе. І політикою він не заразився. Є одна ціла вітка - ПОЛІТИКА. Там і пишуть про політику. Чи Ви думали, що в цьому розділі будуть обговорювати тенденції моди? Питання зараз актуальне - вибори на носі. Тому і природньо, що більішсть постів припадає на політичні теми.

А Ви краще б створили кілька нових тем чи активно брали участь в обговоренні вже існуючих. Те, що на форумі існує гілка ПОЛІТИКА - не робить його політизованим чи націоналістичним.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Пропоную для логіна Золушка закрити для перегляду тему ПОЛІТИКА. І все одразу заспокоється. ЇЇ не будуть нервувати політичні дискусії - а всі решта будуть спокійно обговорювати політику.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Belamor писав:Пропоную для логіна Золушка закрити для перегляду тему ПОЛІТИКА. І все одразу заспокоється. ЇЇ не будуть нервувати політичні дискусії - а всі решта будуть спокійно обговорювати політику.

Я думаю що вже деякий час спокійно тут аж занадто.... :D
Бєламор, то може зразу бан, навіщо вже паритись. Бан назавжди, і маєте спокій. Причину можна знайти, наприклад: за те, що маєш інші погляди на деякі речі, ніж я. :)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Як люди люблять піаритися і викривляти ситуацію то піпец. :shock:
Ніхто Вас не збирається банити. Цей форум відкритий для всіх. І кожен ПИШЕ ТЕ - ЩО ХОЧЕ, В ТАКІЙ ФОРМІ - ЯК ХОЧЕ. І не треба тут вчити нас як ми маємо писати пости і в яких темах і наскільки емоційно висловлюватися.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Золушка »

Belamor писав:Як люди люблять піаритися і викривляти ситуацію то піпец. :shock:
Ніхто Вас не збирається банити. Цей форум відкритий для всіх. І кожен ПИШЕ ТЕ - ЩО ХОЧЕ, В ТАКІЙ ФОРМІ - ЯК ХОЧЕ. І не треба тут вчити нас як ми маємо писати пости і в яких темах і наскільки емоційно висловлюватися.
Викривляєте ситуацію ви. Зараз пишете, що форум відкритий для всіх, а перед тим запропонували закрити мені доступ в Політику. І вчити вас я не збираюсь, я запропонувала змінити тактику на форумі, аби підросла популярність форуму.

А, можна і правила ще раз прочитати: забороняється:
3.15. розпалювання фанатських, міжнаціональних і подібних їм суперечностей, організації сварок і лайки.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Для підвищення рейтингу форуму замість того щоб тут УМНІЧАТИ - проведіть агітацію, оплатіть хостинг, зробіть розкрутку інтернет ресурсу - продовжувати можна безкінечно. А те, що Вам не подобається ПАТРІОТИЧНА позиція деяких людей - ВАШІ ПРОБЛЕМИ. Це форум міста Луцьк - Західної України а не ПРОКАЦПАСЬКИЙ. ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ ЗРОБИТИ ЩОСЬ СВОЄ - ДАЄТЕ НІКОМУ НЕПОТРІБНІ ПОРАДИ.
ФОРУМ Є ТАКИЙ ЯКИКЙ Є. НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ - СТВОРЮЙТЕ СВІЙ. ДЕ ВИ БУДЕТЕ ПАНЬКАТИСЯ З МОСКАЛЯМИ І РЕШТОЮ КОМПАНІЇ.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Black »

Belamor, навіщо так різко?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Націоналізм на форумі.

Повідомлення Belamor »

Та просто заграло мене оце все.
Ти сам добре знаєш, що людей на форумі поменшало не ізза націаоналістичних поглядів чи ТЕМИ ПОЛІТИКА.
І якщо я висловлюю свою думку проти москалів, а комусь із запроданців, що поїхали геть з України, це не подобається і вони будь-якими способами пробують переконати, що я бяка і націоналіст, і бач з кацапюрами не панькаюся - прошу дуже я найду собі інший форум.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Закрито