Ви користуєтесь RSS на форумі?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Ви користуєтесь RSS на форумі?

Так, це дуже зручно!
7
39%
Ні, мені це непотрібно.
4
22%
А що це таке?
7
39%
 
Всього голосів: 18

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ви користуєтесь RSS на форумі?

Повідомлення Саня »

Ото ж то й воно. А то в мене все нормально, в мене все нормально... То у вас там щось.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ви користуєтесь RSS на форумі?

Повідомлення Black »

А для чого її на цілий день запускати? Я взагалі рсс не користуюсь. Сторінки і так відраваються як локально.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ви користуєтесь RSS на форумі?

Повідомлення Саня »

Так в тому то й вся суть і зручність цього способу отримання інформації. Браузер в мене й так відкритий майже завжди. Налаштовуєш собі час, через який перевіряється наявність нових повідомлень, і спокійно займаєшся своїми справами. Прийшло нове повідомлення - в правому нижньому кутку спливає підказка. Клік мишкою - і вже в курсі останніх новин. Відлучився на пару годин/днів/тижнів - RSS дозволить швидко увійти в курс справ. Не треба лазити по всім темам форуму, шукати нові повідомлення. Зразу можна отримати відсортовану й впорядковану інформацію. Тим більше, архів повідомлень зберігається. Навіть якщо форум підчистили, в архіві можна знайти те, що цікавило.
Саме тому я просив тебе колись збільшити кількість повідомлень. Щоб нічого не пропустити. Інету постійного й стабільного не мав, а активність форумчан тоді була досить високою. За день назбирувалося по 50 повідомлень...
Зараз є ще один недолік, крім дублювання. При переході по посиланню потрапляєш на перше повідомлення теми, а не на останнє. Перехід має відбуватися на те повідомлення, яке прийшло по RSS.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ви користуєтесь RSS на форумі?

Повідомлення Black »

А я заходжу на форум, переглядаю теми по черзі, які підсвічуються і все. Важко було, коли валили по 50-100 повідомлень в день. А зараз фігня і інет швидший в 10 разів, ніж раніше.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ви користуєтесь RSS на форумі?

Повідомлення Саня »

Також варіант, але коли спробував й полюбив кращі способи, то до старого повертатися немає охоти. Викликає відчутний дискомфорт, пропадає бажання щось писати. На старій версії форуму, коли нормально працював RSS, я спокійно міг перебувати в курсі того, що робить на форумі, з різних машин. В основному, на роботі дві і вдома третя. Заплутатись чи щось пропустити - було складно. А зараз - бардак.
На одній машині залогінився - на іншій форум тебе вже "забув" :-(.
Давай стару й нову версію скрипта. Треба щось робити. Набридло вже :-)
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ви користуєтесь RSS на форумі?

Повідомлення SunSeth »

http://softlander.ru/2007/10/28/rss-submit-v2.36.html описання трохи горбате, але, судячи з назви проги, раптом це те, що нам допоможе....
брати тут http://rapidshare.com/files/65751093/RS ... er.ru_.rar або тут
http://www.filefactory.com/file/a25a6e
Відповісти