Пропоную забанити

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Чи потрібна ця тема?

Опитування закінчилось Нед 13 серпня 2006 р. 19:40

Тема потрібна. Я ЗА!
5
71%
Не потрібна. Видалити!!
2
29%
 
Всього голосів: 7

Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

Саня

Ясно, це буде довга і безтолкова розмова...  :o
Навіть пропадає бажання взагалі щось говорити..... 8)
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

На форумі з'явився новий учасник - Engels і відразу відзначився "дотепними" повідомленнями. Пропоную дати йому попередження [*] для початку.
Також можу порекомендувати відправитися на форум до Луцького.
Нагадую свою пропозицію:
Наказания в Фидонете
[*] — предупреждение. Даётся за большое количество орфографических ошибок, слишком длинную подпись и прочие мелкие проступки. Три звёздочки превращаются в [+].
[+] — строгое предупреждение. Даётся за личную переписку, разговоры не в тему и другие серьёзные нарушения регламента. Три плюса превращаются в [!].
[!] («выключательный знак») — временный (часто 3 или 6 месяцев) или постоянный запрет на отправку сообщений. Даётся за мат и другие грубейшие нарушения правил.

Раз заперечень немає, то хай існує?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Engel, маєш одне попередження
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

Саня,

Дякую за рекламу  :D Форум знаходитсья за адресою http://lutsk.3dn.ru/forum/
Так що всіх кого тут обісрали, забанили, обізвали флудерами і т.д. милості прошу, до нас... :lol:
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ага  - хай форум Луцького хоч за сприяння BlackForum собі хоч таких користувачів набере.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

Belamor,

Чесно кажучи, саме такі особистості які у вас не виживають, дуже цікаві у спілуванні.
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Луцький, ну от прошу дуже і прибирайте за ними в флуді. Робіть з тем бардак і т.д і т.п.

Мені б дуже цікаво було б твою реакцію побачити, якби ти змінив свій форум на новий двигун і раптом в тебе форма введення статі зіпсулася, і тут тобі якийсь дотепник порекомендував тобі змінити стать? Це прямий флуд в теиу, висловлювання не по темі.

Багато форумів загнивають просто від такого хаосу.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Луцький писав: Так що всіх кого тут обісрали, забанили, обізвали флудерами і т.д. милості прошу, до нас... :lol:


Мета цього форуму не "обісрати" чи "забанити" когось. Просто якщо всі будуть писати шо-нібудь, то тут не буде що писати і нащо відповідати, а форум перетвориться в якийсь смітник, де учасники будуть обзивати одного, підколювати чи ще щось. Взагалі створити тематичний форум присвячений виключно компютерам чи мобільним телефонам просто нереально - не вистачає advanced користувачів. А флудити чи спамити чи писати фігню може будь-хто, хто зумів зареєструватись і активувати аккаунт...
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

Belamor,

Ні чого не можу сказати на рахунок інших сайтів, так як не веду статистику, але на мою думку, повинна бути свобода слова. Наприклад, за той весь період, коли ми запустили наш сайт, були такі особистості які просто щось писали аби писати. І як ти думаєш з ними хтось спілкувався? Да на їхні висловлювання навіть ніхто не звертав уваги. А коли вони писали щось цікаве, тоді народ підключався до розмови. Одже, на мою думку, кожен має право висловитися, без різниці яким методом.
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Луцький, я теж дотримувався такої думки про свободу слова. Але є люди, які єдине що пишуть це обзивають учасників, модераторів, адмінів або рекламують настирливо сайти і це не по-приколу читати ні модераторам, ні адмінам, ні учасникам. Тому це необхідно видаляти. І цей наплив збільшується з популярністю ресурсу і проіндексованості в пошуковиках.
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

black, ну але ж у вас те саме що і на інших форумах. Тобто ви починаєте обговорювати якусь певну тему, і з часом наступні повідомлення стають зовсім не прив'язані до тематики обговорення. Починають говорити про погоду, а закінчують тим, в кого найдовший... Якщо ви будете рахувати це за проблему, тоді вона ніколи не вирішиться, так як вона була і буде присутня постійно. Так вже закладено в людині. Одна може висловити свої думки набравши сотні символів при цьому, а інша може обійтися лише одним смайлом.
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Моя думка незмінна. Таки треба знати міру і знати де можна говорити і де потрібно язик за зубами тримати. А політика толерантності до флудерів можлива тільки на новому ресурсі який просто тестується. У всьому світі є вже сформовані правила поведінки на форумах. Є теми де можна і поприкалуватися, а є де постити зауваження і помилки - тут не місце для флуду. Якщо людина хоче швидкої реакції від адміністрації а модератор повинен читати купу флуду - вибачте ...  :o
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

На кожному ресурсі є свої правила й свої вимоги. Варто їх дотримуватися. При бажанні кожен може знайти для себе підходяще місце для спілкування.  Я дійсно щиро думаю, що для Engel цей форум підходить не найкращим чином. Не в образу ні йому, ні Луцькому. Це просто моя думка.
На форумах люди говорять про те, що їм цікаво. Якщо поступово відходять від початкової теми, то просто через те, що змінюються інтереси, пріоритети. Це не завжди є погано. Хоча й не вітається.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

[*] Попередження для dotster.
За розміщення однакових повідомлень в різних темах.
Відповісти