Статуси

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Аватар користувача
sa_i
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 81
З нами з: Пон 24 квітня 2006 р. 15:16
Звідки: The Meadow

Статуси

Повідомлення sa_i »

Є пропозтція ввести на форумі сиситему статусів. Що є статус? Статус це надпис під ніком. Наприклад у амінів статус "Адміністратор", у модерів - статус "Модератор", у простих юзерів зтатус змінюється у залежності від кількості повідомлень. Пропоную дати можливість юзерам самим обирати собі статус. Тобто, щоб не було анархії, ввести якісь критеріі, по досягненню яких юзер може звернутись до адміністрації з проханням про зміну статусу.
This will be fun =)
Feel the Music Of Rivers And Rains
http://cc2.ru/ are well comes you
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

А в нас так і є з збільшенням повідомлень міняється твій статус ,був гостем а тепер ти частий гість ,а потім будиш учасником форуму :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
sa_i
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 81
З нами з: Пон 24 квітня 2006 р. 15:16
Звідки: The Meadow

Повідомлення sa_i »

Пропоную дати можливість юзерам самим обирати собі статус
Feel the Music Of Rivers And Rains
http://cc2.ru/ are well comes you
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

рейтинг по количеству постов - ето тупиковая мысля... если челу на работе нефиг делать и инэт есть халявный то он напостит немеряно... а пользы от етого спама - НОЛЬ !! - и что же по-вашему он ГИРОЙ:??? медаль ему за отвагу и вечный респект.... ето заблуждение
я писал "Добавлено: Пт 19 Май, 2006 18:34 Заголовок сообщения:

--------------------------------------------------------------------------------

любая власть и сила должна быть лимитирована гласом народа - типа обратная связь...
а то есть неприятные прецеденты када тя и твои посты замодерели а кто и за шо непонятно.... нуна модерам замутить рейтинг народного доверия по принципу --- "+" за то-то в репутацию, "-" за ето ... аргументировано главнае... а там и поглядим кто достоин модерствовать....
пример системы форум http://soft-best.ws/forum/ ""

репутация должна основываться на ПОЛЕЗНОСТИ сообщений юзера (или модера тем более )и опереляться на основе свободного и аргументированого добавления "+" и "-" к етой репутации
фтыкайте как сделано на http://soft-best.ws/forum/
:x
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
sa_i
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 81
З нами з: Пон 24 квітня 2006 р. 15:16
Звідки: The Meadow

Повідомлення sa_i »

Йопта. Я не про репутацію кажу, я кажу про напис "Учасник дискусій", про напис "Частий гість" і ін. Це банально. Булоб набагато кращё якби там щось інше написано було, наприклад "Луцький чувак" або "Я вірю в сталкера =)" і щоб ці надписи юзери могли самі вибирати. Тобто, допустим є певні критерії, наприклад для зміни статусу юзер повинен мати 50 постів. Коли юзер має 50 постів, він посилає привантного листа аміністрації з проханням про зміну статусу. Адміністрація може або змінити статус, або відмовити у зміні - ось що я хочу пояснити. Це пожвавить форум і зробить його не таким сухим. Взагалі на багатьох форумах таке практикується.
Feel the Music Of Rivers And Rains
http://cc2.ru/ are well comes you
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

vxk7m, так у тя же подпись есть 1!!! - правь ёё как хочеш!!! нафига еще и под аватаром подпись??? - ето не принципиально....
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

vxk7m, ага і після десяти постів підписуватись як БОГ ФОРУМУ,оце дійсно тупікова задумка.Я думаю більш удачною буде мисля на рахунок того щоб учаснику форуму можна було б давати позитивні чи негативні оцінки ,наприклад написав фігню йому -1 довіри написав дійсно вещ +1 ,я таке на інших форумах бачив тільки незнаю як це буде з технічної сторони працювати.
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Підтримую Poison'а. Мені подобається ця ідея з +1/-1. А щодо можливості учасника самовиражатися, то для цього варіантів достатньо. Є аватари, є підписи під повідомленнями. Якщо є велике бажання, то в тему можна щось цікавеньке написати. А якщо ж сильно відзначишся, то black сам особливий статус присвоїть. Або забанить :-)
Аватар користувача
sa_i
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 81
З нами з: Пон 24 квітня 2006 р. 15:16
Звідки: The Meadow

Повідомлення sa_i »

ага і після десяти постів підписуватись як БОГ ФОРУМУ,оце дійсно тупікова задумка

-------------------
він посилає привантного листа аміністрації з проханням про зміну статусу. Адміністрація може або змінити статус, або відмовити у зміні

так у тя же подпись есть 1!!! - правь ёё как хочеш!!!

Це не підпис це СТАТУС. Це одне чи 2 слова, які скажуть все про людину, статус видається раз і на завжди.

Мені подобається ця ідея з +1/-1.

Ідея +1/-1 не виключає ідеї статусів. І крім того, наскільки мені відом phpBB не підтримує +-1, так що прийдеться дописувати двіжок, є бажаючі? =)
Feel the Music Of Rivers And Rains
http://cc2.ru/ are well comes you
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А по яким критеріям визначати якість постів??? І хто це все буде вирішувати і слідкувати за цим? І к-сть учасників не така вже мала, щоб за всіма слідкувати. IMHO, нехай лишається все як є.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Во ви гоните. :o
Я, наприклад, ніколи ні на які статуси не зважаю, а просто спілкуюсь.. :wink:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ставити +1-1 може любий учасник любому іншому але не більше одного разу за пост ,і буде все чотко.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

До виходу Olympus-а поки нічого не буде мінятись. Обіцяють незабаром public-betу, здійсню перехід в себе локально, потім дочекаюсь виходу RC або realise-версії, перейдемо на нову версію, після того лише будуть якісь суттєві зміни-модифікації на форумі.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

phpBB2 такого не підтримує. Якщо хочемо мати можливість голосувати - треба або шукати відповідний мод, або робити самостійно. Black цього робити не буде. Він дочекається виходу phpBB3. Якщо там це буде - зможемо використовувати.
Аватар користувача
sa_i
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 81
З нами з: Пон 24 квітня 2006 р. 15:16
Звідки: The Meadow

Повідомлення sa_i »

До виходу Olympus-а поки нічого не буде мінятись. Обіцяють незабаром public-betу, здійсню перехід в себе локально, потім дочекаюсь виходу RC або realise-версії, перейдемо на нову версію, після того лише будуть якісь суттєві зміни-модифікації на форумі.

Мда, дійсно поки не варто. Але потім думаю мона буде.
ЗІ І не путайте статус з рейтингом. Взагалі ІМХО це треба обговорювати в різних топіках.

2black А як на рахунок IPB, він функціональніший і безпечніший рнрВВ? Або булка?
Feel the Music Of Rivers And Rains
http://cc2.ru/ are well comes you
Відповісти