Введення в експлуатацію садового, житлового будинку. Як це зробити в 2021?

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Відповісти
followme
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 35
З нами з: Сер 12 серпня 2020 р. 19:04
Стать: чоловіча

Введення в експлуатацію садового, житлового будинку. Як це зробити в 2021?

Повідомлення followme »

Проблематика введення в експлуатацію садового, житлового будинку і дачного в 2021 році своєї нерухомості, садового, дачного, житлового будинку дуже обширна, наприклад в Україні, в гугл пошуку, за інформацією гугл трендів, кількість запитів за місяць перевищує декілька тисяч, кожен в пошуку свого шляху, або самостійно ввести в експлуатацію житловий будинок будинок або звернутися за послугою до юристів, звісно останній метод самий простий та не потребує особливих знань, однак при самостійному введенні в експлуатацію свого житлового, дачного садового будинку слід в багато що вникати, тим більше, коли присутні порушення Державних будівельних норм та будинок побудовано повністю самовільно.

Пошук інформативної та корисною статті тему введення в експлуатацію це окремі труднощі, адже звичайному громадянину України простіше знайти все необхідне в одному місці, а не починати вивчати самий заплутаний Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності" та інші підзаконні постанови й порядки, тому щодо попередньо перелічених деталей введення в експлуатацію, можу точно й однозначно рекомендувати нижче корисні матеріали або просто звертайтеся до них, якщо об'єкт нерухомості локально розташований в Києві та Київській області.

Моделюючи ситуацію про спадщину: в спадщину Ви отримали будинок, як об'єкт цивільних прав, з певною площею на момент 2005 року, однак змінили її в 2021 році.
То Вам варто отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки для юридичного відображення добудов вітальні й коридору до будинку й в порядку реконструкції подати повідомлення про будівельні роботи, після чого отримати технічний паспорт з релевантною площею, а тоді аж подати на реєстрацію декларацію про готовність до експлуатацію будинку. Можу попередньо Вас застерегти, що якщо Ви самостійно будете вводити в експлуатацію садовий будинок, то на це піде багато часу, оскільки з першого разу затверджувати наміри й реєструвати дозвільну документацію в реєстрі будівельної діяльності Вам не вдасться, однак під час цього Вам стане в нагоді й буде корисною стаття про введення в експлуатацію житлового, садового будинку http://legalhome.com.ua/ua/informatsiia ... xplyataciy

При цьому за самовільну добудову є ризики отримання штрафу до 12 тисяч гривень. Якщо все-таки вирішите подавати самі декларацію про готовність до експлуатації то до уваги відповідний розділ вище зазначеної статті.
Кому ще цікава ця тема для обговорення, а Ви знали, що з 2021 року реєстрацією декларацій для введення в експлуатацію займається Державна сервісна служба містобудування!

Тоді вам взагалі не потрібно вводити в експлуатацію житловий або садовий будинок, бо він і так є об'єктом цивільних прав, з отриманим свідоцтвом на право на спадщину ви мали отримати свідоцтво про право власності на будинок.
Вам необхідно лише зареєструвати право власності на будинок в Державному реєстрі речових прав без введення в експлуатацію! А по земельній ділянці, можна лише разом з іншими співвласниками замовити технічну документацію для присвоєння кадастрового номеру!

Відповісти