Black OnLine
:: Menu ::
» Home
» Hardware
» phpBB2
» Mobiles
» Graphics
» Music
» eLibrary
» Downloads
» Send SMS
» Shop
» Forum
» History
» Links
» Search
:: Weather ::
:: Services ::
» Поповнення рахунку
» Обмін Webmoney
:: Partners ::
VAG COM купить

:: Statistics ::

 »  Home | About Us | Contact Us


Брати Гадюкіни - історія групи


"Брати Гадюкіни" зібралися влітку 1988 року в результаті чергової трансформації кількох львівських рок-груп. Шоу-фолк-панк-реггі-стьоб-рок тоді заграли: Сергій "Кузя" Кузьминський (вокал, клавішні, пісні); Олександр "Шуля" Ємець (сакс): Андрій Партика (гітара); Михайло Лундін (барабани); Олександр Гамбург (бас, вокал). На московському фестивалі "Сирок-89" веселі пісеньки на лемківському діалекті визвали овації залу, на відміну від російськомовної панк-програми, яку сприйняли досить холодно. Брати оперативно готують повністю україномовну програму "Наша відповідь Кобзону" і заходяться витісняти "В.В." з олімпу українського рокенролу.

В травні 1989-го Гадюкіни записують свій перший магнітоальбом "Всьо чотко!", а згодом ще декілька пісень для Сестри Віки. На фестивалі "Червона рута" в Чернівцях "Брати Гадюкіни" були другими - перше місце за Сестричкою. В грудні Алла Пугачова запросила Братів на шоу "Різдвяні зустрічі". Засновника гурту "Шулю", котрий ще літом пішов відроджувати свій "Оркестр діда Мазая", замінили клавішником Ігорем "Ковбасиком" Мельничуком (екс - "Рокіровка", "КооП", "ДВР"). В грудні 1991 року відбулася презентація нового альбому "Ми хлопці з Бандерштату" (робоча назва "Говорить Москва!"), через півроку "Аудіо Україна" випустила платівку в продаж. "Брати Гадюкіни" тим часом перетворилися в творче об'єднання на чолі з Оленою Мархасьовою, надавши дах ще кільком львівським гуртам - "Плач Єремії", "Мертвий півень", "Клуб шанувальників чаю". У вересні "Б.Г." провели рок-акцію - концерт-марафон "Не проп'ємо Україну" і на півтора року замовкнули.

На початку 1994-го "Брати Гадюкіни" знову зібралися і записали кілька пісень, правда без свого лідера, котрий тоді лікувався в Бельгії. В липні 1994 року "Брати Гадюкіни" вже в повному складі представили фрагменти нової програми "Було не любити" вона була записана до кінця року в студії "Тритон" (звукорежисер Роман Люзан). За півроку фірма "Caravan CD" випустила компактдиск, а МО "Гарба" касетку. На той час Братів залишила ще одна "сестричка" - Юлія Донченко, до того ж прихопивши з собою Андрія Партику (разом вони створили проект "Гавайські гітари"). Деякий час гітариста підміняв Гоша Вербяний з "Рудольф Дизеля". Залишки Братів подалися до Києва,де на замовлення фірми "Caravan CD" Гадюкіни почали запис нового альбому "Бай, бай, мила"( під назвою "Щасливої дороги" був виданий лише в 1999 році) і паралельно (вдруге) переписали для компакту альбом "Всьо чотко!". А поміж записами Кузя розвиває "музику майбутнього" (вже як DJ Pubert). З початку 1996 року "Гадюкіними" не займається. В 1997-му Крохмальов та Мельничук допомагають Олександрові Тищенку відроджувати його "Зимовий сад", згодом вони створили власну студію звукозапису "Гадюкіни Рекордс" та акомпанували Наталії Гурі в її формації «Джинсові поля». Навесні 2000-го Гадюкіни знову нагадали про себе - лейбл «Rostok Records» випустив CD альбом «НА!ЖИВО» з концертними записами 94-95 рр. Згодом були перевидані на CD і альбоми "Ми хлопці з Бандерштату" та "Було не любити". Сам Кузя все збирається створити незалежний лейбл «Трифейз продакшн» і творити гоа-тренсову музику на просторах Інтернету.

З осені 2004 року поширилися чутки про воз’єднання гурту (принаймі для одного концерту) - проте події Помаранчевої Революції відклали очікувану подію ще на півтора року - концерт відбувся в Київському палаці спорту в лютому 2006-го року і його успіх перевершив найсміливіші сподівання Братів - далі буле ?.. Вже в березні «Гадюкіни Рекордс» випустили CD «Live a Bruxelles» з раритетним живим записом виступу «Братів Гадюкіних» в Брюсселі в далекому 1992 році. Паралельно вийшов альбом «Qzzaargh vs Перкалаба» - на ньому Сергій Кузьминський aka Qzzaargh реміксував 8 пісень з альбому «Горри!» івано-франківського гурту «Перкалаба».Джерело - КМ студія
:: Calendar ::
January 2020
MoTuWeThFrSaSu
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
:: Advertising ::


Programming & Design © 2003-2020 Sergiy Novosad