Black OnLine
:: Menu ::
» Home
» Hardware
» phpBB2
» Mobiles
» Graphics
» Music
» eLibrary
» Downloads
» Send SMS
» Shop
» Forum
» History
» Links
» Search
:: Weather ::
:: Services ::
» Поповнення рахунку
» Обмін Webmoney
:: Partners ::
VAG COM купить

:: Statistics ::

 »  Home | About Us | Contact Us

ТехнологіїSMS (Short Message Service)

SMS (Short Message Service) - це послуга пересилання коротких повідомлень, яка дозволяє відправляти та приймати текстові повідомлення за допомогою мобільного телефона. Кожне повідомлення може міститидо 160 символів. Повідомлення відправляється в сервісний центр (SMSC), який безпосередньо займається його доставкою. Він виступає в якості банку даних, де зберігаються повідомлення, і переправляє їх далі. Прийнявши повідомлення сервісний центр перевіряє, чи знаходиться потрібний абонент в мережі, якщо він доступний, то повідомлення доставляється абоненту за лічені секунди. Якщо абонент недоступний, то повідомленнязберігається в SMS-центрі до тих пір, доки не з'явиться можливість його доставити або доки не закінчиться терміндоставки повідомлень, який може задавати сам відправник.

EMS (Enhanced Messaging Service)

EMS (Enhanced Messaging Service) – розширений сервіс передачі повідомлень. Підтримує можливість пересилання значно більших текстових повідомлень, ніж SMS, а також зображень, музики та анімацій. Стандарт EMS створений з використанням тієї ж інфраструктури, що і SMS, і цим нагадує Nokia Smart Messaging. EMS вніс в послугу передачі коротких повідомлень найпростіші мультимедійні можливості. Передаючи об'єм тексту, еквівалентному 255 SMS-повідомлень (максимум) і забезпечуючи підтримку нового стандарту для повідомлень, EMS дозволяє включати в повідомлення графіку и широкий спектр таких дрібних вдосконалень, як товстий шрифт, курсив та ін. Графіка може бути будь-якого размеру, хоча стандартно рекомендується обмежувати її розміром 96x64 пікселі. Крім того, EMS-повідомлення можуть передавати мелодії дзвінка телефону.

GPRS (General Packet Radio Service)

GPRS – це радіо-сервіс, заснований на пакетній комутації, який дає можливість постійного - always on–з'єднання, витіснюючи трудомістке і займаюче багато часу dial-up–з'єднання. Даний сервіс забезпечує реальную пропускну здатність більшу 40 кбіт/с. GPRS пропонує більш швидку передачу даних через мережу GSM зі швидкістю від 9.6 до 115 кбіт/с. Ця нова технологія дозволяє абонентам робити телефонні дзвінки і передавати дані одночасно.

MMS (Multimedia Messaging Service)

MMS (Multimedia Messaging Service) - сервіс передачі повідомлень за допомогою мобільного телефона, дуже схожий на сервіс SMS, який дозволяє передавати тільки текстові повідомлення. Технологія MMS забезпечує автоматичну передачу мультимедійних повідомлень (фотографій, відеофрагментів) з телефона на телефон або з телефона на адресу електронної пошти. Ця технологія кардинально змінила набір можливостей, якими може користуватись абонент при передачі повідомлень.

EDGE (Enhanced Data for Global Evolution)

EDGE (Enhanced Data for Global Evolution) – це технологія високошвидкісної пакетної передачі даних у мережах GSM. За допомогою EDGE можна організувати передачу даних з максимально можливою швидкістю до 473,6 кбіт/сек.

:: Calendar ::
January 2020
MoTuWeThFrSaSu
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
:: Advertising ::


Programming & Design © 2003-2020 Sergiy Novosad

????? ???? ??????