Гроші

Оголошення про купівлю/продаж/обмін/оренду інших товарів та послуг.

Модератор: Саня

Відповісти
Angela Koval
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Пон 20 лютого 2023 р. 15:04
Стать: жіноча

Гроші

Повідомлення Angela Koval »

Потрібні гроші на ремонт або покупку необхідних товарів, але немає можливості взяти банківський кредит, що в такому випадку робити ?
Анастасия Тушченко
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 35
З нами з: Пон 20 лютого 2023 р. 15:11
Стать: жіноча

Re: Гроші

Повідомлення Анастасия Тушченко »

Якщо вам потрібні гроші на ремонт або покупку необхідних товарів, а банківський кредит не є варіантом, зверніть увагу на lovilave https://lovilave.com.ua/ Ця компанія пропонує швидкі та зручні фінансові рішення, навіть якщо ви новий клієнт. Особисто я користувалася їхніми послугами, коли сталася несподівана поломка вдома. Взявши займ на 3000 грн, я змогла оперативно вирішити проблему і здійснити необхідний ремонт. Це було дійсно зручно, а процентна ставка для нових клієнтів надзвичайно низька — лише 0,01% на день. Тож, якщо у вас термінові фінансові потреби, можу радити спробувати цю послугу.
Аватар користувача
Стася
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Чет 10 грудня 2020 р. 16:51
Стать: жіноча

Re: Гроші

Повідомлення Стася »

Если найдете где процентная ставка небольшая то конечно же оформляйте кредит.
Аватар користувача
Minina
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 119
З нами з: П'ят 30 жовтня 2020 р. 20:32
Стать: жіноча

Re: Гроші

Повідомлення Minina »

Як варіант звернутися в Moneyveo - це найкращий вибір для отримання швидкої фінансової допомоги. Я вже декілька разів зверталася до них і завжди без проблем отримувала кредит на потрібну суму. Швидке оформлення онлайн, миттєве рішення та отримання грошей на карту - все це робить Moneyveo першим вибором для мене у сфері кредитних послуг.
Відповісти