Ревнощі

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

keepo писав: Sheriff, а ідея з кимось "ділити" свою кохану тобі підходить?


Звісно ж ні! Я такий же самий власник як і більшість чоловіків, але ні вчому не треба доходити до крайностів
To serve & to protect
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Але ревность в розумних межах навіть корисна... Приємно отримати ще один доказ того що ти небайдужа людині :roll:
А може то в мені озвався комплекс куртизанки... :wink:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Ревнує - значить любить... Не вірю тим, хто каже про повну довіру до своєї половинки і відсутність такого явища як ревность взагалі. Є любов - є і ревность, як би ми то не заперечували.
Повністю згоден з тим, що ревность корисна в розумних межах. Але якшо мозгів не хватає - то і розумні межі не визначиш. Бойфренду моєї знайомої, яка не давала ні найменших приводів для ревнощів, кришу зносило так, шо доходило навіть до рукоприкладства :( без усяких на те підстав... тут, як то кажуть, no comments...
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Я знала, що ревнива, але не думала, що настільки... Навіть була думка на вихідних розпрощатись зі своєю другою половиною через привітання йому смс-ми і дзвінками, в яких прослідковувалась одна думка: "тільки скажи і я на все згодна"
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

dilayla, тут головне не те, що писали, а як твоя половинка на це реагувала ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

keepo, моя друга половина дякувала, цікавилась як справи (стандартні фрази), намагалась ввічливо закінчити розмову, далі відповідала на питання де він, з ким, чого і намагалась знову ввічливо закінчити розмову, якщо і цього разу не вдавалось, то закінчував як вдавалось.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

dilayla, ну це ще не самий страшний варііант. Гірше коли починають загравати :( Хоча саме поняття "загравати" в кожного своє...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

keepo, заграють тоді, коли байдужа та людина, яка поруч. Я, насправді, не маю претензій до своєї другої половини, просто не стрималась і сказала, що мені потрібно вирішити як бути далі. Значну частину сумнівів було розвіяно відразу, частина відійшла сама собою, але варто визнати, що навіть зараз боюсь, що перестану довіряти, а це означатиме кінець стосункам :(
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

dilayla, я терпіти не можу отих дівок, що заграють до хлопців, знаючи, що у них є дівчина чи дружина - за кілометр чую таких. Ух я б їм....... :evil: Не дарма каже народна мудрісь: "Якби сука не давала - кабєль не скакав би" (даруйте за грубість :x )
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

dilayla писав: keepo, моя друга половина дякувала, цікавилась як справи (стандартні фрази), намагалась ввічливо закінчити розмову, далі відповідала на питання де він, з ким, чого і намагалась знову ввічливо закінчити розмову, якщо і цього разу не вдавалось, то закінчував як вдавалось.

"Половинка" поводилася достойно. Таке варто цінувати.
Хоча від ревнощів ніхто не застрахований.
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

РУДЕНЬКА, а вони ще вип'ють трохи і ніби забувають, що чоловіки в них давно вже є чи були і що не 20 їм давно. Саня, тому і не сподобалась мені така ситуація, що ціную і можу не стримати емоцій. Дякую за розуміння і підтримку!!!!!!
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

В таких дівок балезнь в них між великими пальцями на ногах завжди чешеться,плюс до того такі панянки самовпевнені невміру і коли бачать, що самця вже якась з дівок взяла в плен то хочуть показати що і вони не ликом шиті ,і пробують відбити возлюбленого тільки для того щоб потішити своє власне самолюбство і доказати шо ще могу...
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

2 Poison
+1
Правда і серед хлопців таких неменьше... :(
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Всі ми полігамні самці тільки совість тримає від повного морального падіння. :D
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Просто є дівчата, які дуже люблять фліртувати. Їм подобається "доводити" чоловіків, а потім казати "ні". Знаю таких. Якщо хлопець "не ведеться" це в них викликає запал. Як так, він на мене не клює. Але це проходить. Просто інколи шкода його хлопця. Ревнує, бідний, але вигляду намагається не показувати. Всерівно ж вона на ніч до нього прийде.

РУДЕНЬКА, в народі кажуть "Якщо сучка не схоче, то кобель не скоче". Трохи чемніше виходить.
Відповісти