Хочу купить жалюзи на окна. Где это сделать?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
polina.laxtanova
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 140
З нами з: Чет 01 жовтня 2020 р. 15:27
Стать: жіноча

Хочу купить жалюзи на окна. Где это сделать?

Повідомлення polina.laxtanova »

Где жалюзи на окна в Киеве купить? Который день интересуюсь этим вопросом, но пока что его решить так и не смогла. Что делать посоветуете в этой ситуации? Заранее спасибо.
Sergey1818
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 137
З нами з: Чет 01 жовтня 2020 р. 17:14
Стать: чоловіча

Re: Хочу купить жалюзи на окна. Где это сделать?

Повідомлення Sergey1818 »

Да тут особо и думать нечего, ведь если вы ищите где можно жалюзи на окна купить https://shtory-devore.com.ua/window-blinds , в таком случае советую салон штор Devore. Они работают еще с 2015 года и у них отличная репутация. У них бесплатный выезд замерщика, а так же изготовление под ключ любой сложности. Так же по любым вопросам советую обращаться к их специалистам.
Andro2415
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Сер 19 жовтня 2022 р. 14:48
Стать: чоловіча

Re: Хочу купить жалюзи на окна. Где это сделать?

Повідомлення Andro2415 »

При ремонте не стоит забывать и о жалюзях. Я бы советовал вам горизонтальные деревянные жалюзи Wood 25мм из интернет-магазина ДомДом - https://www.domdom.com.ua/gorizontalnye ... -kv-m.html. Я заказывал эти жалюзи именно там и могу сказать, что они превзошли мои ожидания! Они не только стильны и элегантны, но и функциональны. Прекрасно подходят для любого интерьера. Регулировка освещения и уровня приватности стала легкой задачей благодаря удобной системе управления. Материал высокого качества, кажется, что они прослужат долгие годы. Монтаж был быстрым и без проблем. Я впечатлен, как они улучшили мою комнату и сделали ее более уютной. Рекомендую всем, кто ищет качественное и стильное решение для оконных открытий.
бариста
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Нед 10 вересня 2023 р. 16:26
Стать: чоловіча

Re: Хочу купить жалюзи на окна. Где это сделать?

Повідомлення бариста »

Я вже кілька тижнів шукаю ідеальні рулонні штори для нашої нової квартири в Києві. Хочу, щоб вони гарно поєднувалися з інтер'єром, були практичними та якісними. Мені важливо, аби штори добре захищали від сонця, але при цьому пропускали достатньо світла. Також бажано, щоб у компанії була можливість замовлення штор на замовлення за індивідуальними розмірами. Чи можете порекомендувати магазин чи виробника в Києві з хорошою репутацією?
куктусик
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 100
З нами з: Нед 29 травня 2022 р. 17:33
Стать: чоловіча

Re: Хочу купить жалюзи на окна. Где это сделать?

Повідомлення куктусик »

Враховуючи ваші вимоги до функціональності, якості та можливості замовлення штор на замовлення, хотів би порекомендувати компанію "Київ Декор". На сайті ви знайдете широкий вибір рулонних штор, що вирізняються не тільки вишуканим дизайном, а й високою якістю матеріалів. Особливістю компанії є те, що вони пропонують послугу виготовлення штор за індивідуальними розмірами, що ідеально підійде під ваші вимоги, тому купити рулонні штори в Києві https://kyiv-decor.com.ua/rulonni-shtori буде правильним рішенням однозначно.Також хочу зазначити, що в "Київ Декор" велика увага приділяється інноваційним технологіям, які дозволяють шторам виконувати не тільки декоративну, але й практичну функцію, захищаючи приміщення від зайвого світла та забезпечуючи комфортний рівень приватності.
Відповісти