Як позбутися печії

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Klubnika
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: Суб 20 листопада 2021 р. 09:36
Стать: жіноча

Як позбутися печії

Повідомлення Klubnika »

Після 20 тижня вагітності мене періодично стала турбувати печія, хоча до вагітності я взагалі не знала що це таке і які відчуття вона викликає. Дівчатка, скажіть, що допоможе від печії, які є не шкідливі способи позбавлення від печії?
Аватар користувача
Лавина Левская
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: П'ят 25 грудня 2020 р. 19:28
Стать: жіноча

Re: Як позбутися печії

Повідомлення Лавина Левская »

Я думаю, що вам перш за все потрібно повідомити про це лікаря, який веде вашу вагітність. І самі не шкідливі способи позбутися печії - це випити склянку молока, воно механічно змиває кислоту зі стінок стравоходу. Також можна з'їсти зелене яблуко, дольку лимона або м'ятний чай
Аватар користувача
Даяна Курскива
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Пон 28 грудня 2020 р. 21:05
Стать: жіноча

Re: Як позбутися печії

Повідомлення Даяна Курскива »

Печія це стан жахливого печіння в грудях. І скоріше за все причина в харчуванні, потрібно скорегувати свій раціон, виключити солоні, кислі і смажені страви, їжте маленькими порціями. І обов'язково повідомте про свої симптоми вашого лікаря, який веде вагітність
Аватар користувача
Лия
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Вів 09 листопада 2021 р. 13:04
Стать: жіноча

Re: Як позбутися печії

Повідомлення Лия »

Я теж такої думки, що швидше за все причина печії це Ваше неправильне харчування. Подумайте що ви їсте і після яких продуктів часто починається такий стан? Але якщо вже печія вас турбує, то можете випити молока, з'їсти йогурт, ці продукти знімають відчуття неприємного печіння, принаймні мені допомагає. На сайті Hipp ua також можете ознайомитися з причинами печії і що їсти коли пече жога
Відповісти