Чи вдарили б ви жінку/чоловіка (дівчину/хлопця)?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Чи вдарили б ви жінку/чоловіка (дівчину/хлопця)?

Так
10
56%
Ні
5
28%
Незнаю
3
17%
 
Всього голосів: 18

Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

Дааа ну ти і Петросян!!!!! :lol: Сміятися можна??? Я так і думала що нічого розумнішого ти не написав би!! Без коментарів...
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Я тут читаю і плачу зо сміху давно так не ржав ,суперстраусятко, Александрос веселиться тим що наступає на больні мозолі і фобії жінок ,а потім дивиться якою буде прогнозована реакція ,а реакція не заставляє себе ждати ти як більшість жінок миттево кидаєшся в атаку на свого так би мовити кривдника не заглянувши дальше в підтекст його слів.Думаю Александрос в житті білий і пухнастий тільки він любить поприкалуватись :D і в нього вийшло. :lol: :lol:
Patria o Muerte
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

мораль: молчи женщина твой день 8-е марта :P :x :o :evil:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Poison правий принаймі відсотків на 90. Він чоловік і він це розуміє. Жінки більш емоційні. Навіщо їм щось розуміти, якщо можна зразу пару випустити, ....
В житті Alexandoros не такий вже білий і не такий пухнастий, але й не зовсім такий, яким виглядає тут. Кожен розважається як може.

Читати як:
В житті Alexandoros ще біліший і пухнастіший Кожен розважається як може.
Востаннє редагувалось Пон 20 березня 2006 р. 00:28 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

суперстраусятко писав: Без коментарів...

Мовчання знак безсилля.

Саня, гад, ти чий кореш, я не поняв??? Блін...., :lol: :lol: :lol: я ще біліший і пухнастіший, ніж тобі здається. Особливо якби ти мене зараз у під'їзді увечорі зустрів, я ще трохи побільшав :twisted: ти б зі мною погодився(про білого і пухнастого), БЕЗУМОВНО :lol: :lol:

Poison абламав нам прикол, де твоя мужская солідарність?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Звиняй, старий. Вже виправився. Під натиском твого авторитету спробуй не погодься :-)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Неміг без сліз дивитись і невитримав ,прасті падлеца неустояв :lol: :lol:
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

oks писав: складається враження, що дати стусана дівчині чи не останній аргумент у суперечці для наших чоловіків. що ж якщо не має слів,та саме так вдається 100-відсотково переконати. БРАВО!


Цікаво де ти таке прочитала тут??? По моєму більшість пише зовсім протилежне.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Доречі, зафіксований факт: вбивства на побутовому грунті частіше вчиняють жінки (через ревнощі/невдоволення) ніж чоловіки. Наразі це пояснюють більшою їх стриманістю. Якщо чоловік поже піти напитись з горя, влізти в бійку, нарешті дати ляпаса, то жінка тримається до останньої краплі свого терпіння і тоді йде на кардинальні міри (читай: ніж в груди/отрута в чай/сокира по голові). Тому питання відкрите, що краще - стримуватись до того моменту, коли можеш завалити партнера, чи дати раз ляпаса/копня і всі заспокояться.
Звичайно мається наувазі, що причина для рукоприкладства є і дуже серйозна...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Lc
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 63
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 18:09
Звідки: Луцк

Повідомлення Lc »

А больше всего шокирует ситуация, как реагируют "типы"/"типа мужики" в ситуациях когда его же девушка снимает другого.... причем самое обидное отгрибает жертва съёма... чего чего а вот этого не понимаю. :x
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

Скажу вам чесно!! Ви мені вже всі надоїли, я вже стомилась вам щось писати, щось доводити і переконувати вас у чомусь. Кого я переконую?? Кому і що я говорю?? Та хто ви взагалі такі, щоб я цінувала вашу думку. Думайте собі те що хочете, робіть що хочете і пишіть що хочете! На рахунок того шо Александрос
“просто прикалується”…

Не смішіть мене! Як то кажуть скажи мені як ти жартуєш і я скажу тобі хто ти… Його жарти – це жарти типу “колобок повісився”, “русалка втопилась”,”ведмідь покакав”! Нууу чому ніхто не сміється?
Причому тут чоловіча солідарність? Тут йдеться просто про висловлення особистої думки. Мене дивує, якщо хтось починає говорити, те шо він думає, ви зразу затикаєте йому рот і говорите про чоловічу солідарність і починаєте знову ж таки нав”язувати свою думку! Ви просто не бачите дальше свого носа! Не можете зрозуміти простих ясних як день речей! Спочатку на форумі ніхто не писав нічого, що б могло вас не задовільнити, вас все влаштовувало, і була повно гармонія. Варто було з”явитися декільком новим людям на форумі, ви одразу почали панікувати, і не маючи реальних аргументів просто гнати, приводячи дуже примітивні приклади. Ви просто не можете прийняти думки інших людей! Коли вам пропонують якусь іншу сторону розгляду запитання ви можливо навіть не читаючи, пишете що це не правильно! Закрилися в своїх 4 стінах і не висовуєтесь.Ви хочете довести що всі двчата тупоголові дури?? Прапор вам у руки!! Вперед!! Мені більше нема чого додати.
Доречі Александрос в якому саме місці ти білий, а тим більше пушистий???? :lol:
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

жінка це емоційно неврівноважена особа, схильна до агресивності в період ревнощів або просто невдоволення, емоційна нестабільність компенсується гарячим потоком слів і невиправданими зауваженями. Ну а хто ж може бути досконалим?! :twisted:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Спеціально для суперстраусятко, Іде заєць по лісу і бачить сидить на пеньку жаба ,заєць глянув на неї тай каже: слухай жаба ти така вся страшна слизька зелена та вся в бородавках що страшно дивитися.На що жаба відповідає: болею а вообще то я белая и пушистая. :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

жінка це емоційно неврівноважена особа, схильна до агресивності в період ревнощів або просто невдоволення, емоційна нестабільність компенсується гарячим потоком слів і невиправданими зауваженями. Ну а хто ж може бути досконалим?!

Знаєш мені тебе жаль!! Є люди виліковні, а є невиліковні!! Нажаль ти відносишся до 2ї категорії... :cry: :cry: :cry:
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
volost
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 120
З нами з: Чет 02 березня 2006 р. 05:40
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення volost »

Ау-у. Здається всі відійшли від теми:"Чи вдарили б ви жінку/чоловіка (дівчину/хлопця)?". Тут почався просто масовий гон один на одного. :x
Зображення
Відповісти