Ну шо тим дівкам в житті потрібно?...

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Танцює з Вітром писав: “Нещасний той, хто понадіється на іншу людину”…

Оце стопудово
To serve & to protect
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Танцює з Вітром, битовуха в 90% випадків вбиває почуття. На тих 10% що залишилось приходяться якраз творчі натури, яким з милим(ою) рай в шалаші... Хочеться, звичайно, щоб все було навпаки, але це не так
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Танцює з Вітром писав: Ні… помиляєтесь… В мене зовсім інша ідеологія.. Мені б хотілось жити з людиною з вільними поглядами… Я шукаю собі половинку не по тих критеріях.. я шукаю людину, душу, а не гаманець… чесно кажучи хотілось би щоб це був якийсь художник чи музикант, (я обожнюю творчих людей…. Більшість каже що в них свої заскоки, але вони вільні, вони… ммм…я цьому трошки чесно кажучи заздрю…)))… мда, це вже моя фантзія))) але і це не важливо… головне щоб це була людина, яку б я любила і яка б так же щиро любила мене, з якою я могла б спілкуватись вільно і цікаво))) Мені гидкий той факт що дівчина вибирає собі пузатого дідугана лише тому що в нього на рахунку скількісь там тисяч чи мільйонів…

:lol: :lol: :lol:
Я підходжу по всім критеріям.
У мене немає мільйона на рахунку, ще не дідуган, погляди - вільніших не знайдеш :D, заскоки - це моя фіча :D. Ага, ще у мене творча робота, гигигиги. Ми просто створені одне для одного, не знаходиш??
:lol: :lol:
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Alexandoros, я так полагаю что подойдет ваапще любой компьютерщик - бедные(все бабки идут на апгрейд) раскрепощенные до немогу (полагаю большинство) уж точно все творческие личности (правда каждый в своем - кто прогает кто гамится кто еще чтото) ну а нащет всободных взлядов.... ето зависит от того какие взгляды считать свободными ))) :D
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

компьютерщик - не всегда творческая личность. А если чєл - гамер, то не обязательно компьютерщик. Вон скока их па клубам висит, гамеры - зашибись, а винт от ОЗУ отличить не могут. А программеры в основном - логически мыслящие люди, что есть противоположное творческим. (Творческий человек, это НЕ тот, который что-то создает, или делает, а имеющий особый склад ума, типа художники, писатели, филологи и т.п.).
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Ще є один факт відносно ДИСКРИМІНАЦІЇ!
Жінки, дівчята останнім чясом навіт давно хочють і добиваються в суспільсві рівноправья з чоловіками у всьому.
Спілкувався відносно цого нещодавно з такою дівчиною.
Я сказав їй: ви хочете бути такимиж як і чоловіки на роботі, вдома, будь-де, вирішувати всі питання на рівних. А коли чють що то відразу чюти від них: ну яж дівчина (жінка) може поступетесь а? І кліпають своїми намальованими очиськами немов ангелятка.
І це нормально? І це ДИСКРИМІНАЦІЇ?
Жінка має бути жінкою!
А чоловік чоловіком.
На мою думку дівки хочють все і відразу. (В більшості так).
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Ми просто створені одне для одного, не знаходиш??

ти знаєш, все таки ні... бо під творчою особистістю я маю на увазі те ж що й Yurez,
Я сказав їй: ви хочете бути такимиж як і чоловіки на роботі, вдома, будь-де, вирішувати всі питання на рівних

не всі до цього прагнуть. хоча звісно неприємно коли тобі кажуть шо ти можеш шо ти знаєш ти всього ж дівчина....тут не йдеться про якесь там шефство чи тому подібне...згідна з тим що в деяких ситуаціях хлопцям (мужчинам) потрібно вести себе відповідно так же як і дівчатам(жінкам)...
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Мужчина, который не знает чего хочет, это уже не мужчина, это женщина


Бачте, знову ви починаєте образливими тонами.... чому ви так погано відноситесь до дівчат....невже ви всі так і думаєте, що всі дівчата такі дурепи, не знають чого хочуть, лише вміють скиглити і транжирити???
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Танцює з Вітром, не всі. це вже не раз повторяли і навіть для тебе особисто
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Танцює з Вітром, не всі. це вже не раз повторяли і навіть для тебе особисто

дякую що ще раз повторили, а то мені якось погано доходило.....то чому ж ви тоді узагальнюєте???
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Yurez писав: компьютерщик - не всегда творческая личность. А если чєл - гамер, то не обязательно компьютерщик. Вон скока их па клубам висит, гамеры - зашибись, а винт от ОЗУ отличить не могут. А программеры в основном - логически мыслящие люди, что есть противоположное творческим. (Творческий человек, это НЕ тот, который что-то создает, или делает, а имеющий особый склад ума, типа художники, писатели, филологи и т.п.).

А той хто шось створює, як називається? Митець, творець? Знаєш написання проги, як і написання вірша чи картини - теж творчість... Один може просто намазякати шонебудь і воно буде працювати, а інший реалізує ідею так, що і користувач буде в захваті і код розбирати просто задоволення...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Якщо тобі так хочеться думати, будь-ласка, думай, але погодься, гарно написана програма - це зовсім інша творчість, ніж написання вірша чи картини. Тут треба інженерне мислення. Ні в якому разі НЕ хочу сказати, що програмери - це просто ремісники клавіатури, вони (ладно, ми) теж можна сказати робимо справжні шедеври, але це зовсім інше. Я просто відчуваю цю різницю.
Якщо тобі подобається називати себе творчою людиною, підкреслюючи цим свою майстерність - давай, але треба пам'ятати про загальновживане значення слів, щоби тебе правильно розуміли.
Коли Танцює з Вітром писала про творчих людей, я зрозумів це саме так як я написав в свому попередньому пості, що вона і підтвердила. (Шкода, що я комп'ютерщик, до творчих людей себе аж ніяк не відношу. :cry: )
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Програмування це стан душі. Якшо ти не вважаєш то мистецтвом то ти звичайний кодер. Т
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

"Кодер" - як вилаявся. :)
Ладно, я ще занадто мало пройшов шляхом пізнання програмування та себе, щоб сперечатися про це з такими асами, як на цьому форумі.
Здається я відійшов від теми, тут говорили про дівчат.
До речі, чому серед них так мало програмісток?
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Саш, я думаю, тобі бракує хорошого спілкування з протилежною статтю... :wink: . Давай якось зустрінемось за чашечкою кави (я знаю, ти її любиш) і обговоримо цю тему, бо в мене пальці заболять друкувати все, що хотіла б сказати... :)
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Відповісти