шкідливі звички у дівчат

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

Irakez

і мабуть ти бачив як сидять в кабаку дєвчонкі і замовляють собі півлітра на двох. ти мабуть мене погано зрозумів, а про те що пють, курять, ітд я і сам знаю
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Повідомлення Irakez »

да всьо я бачив і як вони у нас в карпатах самогоняру глушили чесно
не ну я тебе звичайно не хочу образити але мені дуже сподобалось як вони напилися нашої самогоняри накурилися трави а потім втроьох мене цілу ніч розривали
ну не сподобалось мені звичайно коли я був в Данії пішов з ними на вечірку і вони там зновуж таки все те повторили тільки зверху ще кокоіном полірнули :evil: а потім одна заявила шо хоче від мене дитину справді яка може бути після такого дитина
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Irakez писав: да всьо я бачив і як вони у нас в карпатах самогоняру глушили чесно
не ну я тебе звичайно не хочу образити але мені дуже сподобалось як вони напилися нашої самогоняри накурилися трави а потім втроьох мене цілу ніч розривали
ну не сподобалось мені звичайно коли я був в Данії пішов з ними на вечірку і вони там зновуж таки все те повторили тільки зверху ще кокоіном полірнули :evil: а потім одна заявила шо хоче від мене дитину справді яка може бути після такого дитина

:) rzhunimagu! tak ty sho, tyolok iz Danii samagonom poiv? krasavchik, respect!!!
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Повідомлення Irakez »

Yea buddy right thay hawe been drunk of our samogon :twisted: :twisted:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Це все класно, поки веселитись :)
А якщо подумати, що подружка, з якою ти зараз зустрічаєшся п"яна в 3 п**ди та щей накурена совалась хто-зна-де, то це вже таким приколом не здається :?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Краще про таке не думати! Ну вже якщо піймав на такій хуйні... то треба робити як казав

Irakez, присобачити її до мінометної міни і послати Алі - бабам в подарок!
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ну й добрий же ти, sashka :-)

Хоча, в принципі ти правий.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Вся справа в тому, що ніхто не заставляє дівчат і хлопців робити те, що вони роблять. тільки треба бути чесними один з одним :)
Взагалі будь-яка ідея має право на існування, втому числі і та, що можна, вибачайте за грубість, дрючити п"яну накурену дівку, яка ні тебе, ні того, що було пам"ятати наранок не буде.
Якщо чесно, то я невірю в каяття, можливо тому так це все і сприймаю. Якщо людина щось робить, то вона це хоче робити! :wink: І ніякі виправдання вже цього не змінять :D
Фрази типу: мені шкода, я не хотіла(в), я більше не буду - БРЄД. Людина дуже рідко розкаюється в тому, що зробила, та і каяття часто пов"язане не з жалістю про зроблене, а з жалістю за чимось втраченим через свій поступок. :twisted:
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Мораль - треба вести себе помірковано, або згідно власних життєвих принципів.... Тоді будуть всі до вас відноситись не предвзято... :P
Зображення
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

ЗВертаючи увагу на теперишніх дівок то я в холоді! Є такі екземпляри що просто неможливо підібрати слів. Це не відноситься до всіх дівчят.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Угу, зайшов вчора я в бар один пообідати... Дивлюсь сидить 4 дівчини, петеушниці якісь, певне недавно з дому тільки вирвались, стоїть перед ними майже порожня бутилка з водкою ,пиво і салатики. Коротше поки я пообідав, вони пляшку допили і замовили собі ше по 100. Я був в холоді...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Що дивуватися. Пляшка - 0,5л на чотири дівчини. Виходить по 0,125л + 100 гр. Всього по 0,225л на душу.
Вчора також зайшли в бар. Вже повечеряти :-). В результаті на 4 чоловіка вийшло 2х0,7л+0,5л. На душу припадає 0,475л. Виходить, дівчата собі просто скромно пообідали.

Розумію, що в цьому нічого хорошого нема, але що діяти. Треба за себе братися. Хватить водку цмулити та ще й такими дозами.

P.S. Почуваюся добре :-). Не похмелявся.
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

Narod,vse tilki i bachymo, sho v divchat pryvychka buhaty,krim tsyogo ye v nyh bagato inshogo poganogo:zapiznuyutsya,a shche na dodatok sebe opravdovuyut,tipa ya ne takaya ya zhdu tramvaya,beresh nomer telefona a vona nayobuye,ne toy daye,yakas tut ne ponyatna huynya tvorytsya,jakij smysl?Net tak net idu domoj.A pyut v barax tomu,shcho abo ne mayut nijakih zatsikavlen,abo stayut vidvazhnymy na ...,a sho v barax robyty?pyty,vidpochyvaty,pizdity itd.Pryglasysh v kino,shche ladno goditsya,teatr navit movy nemaye,v park progulyatys tezh malo hto hodyt,davay v bar syadem,vypyem i vse.My taki sami jak i vony i pohozhi v nas zvychki.A budesh stroity chut rozumnishogo,to pizdet,huli pontuyeshsya,abo jakis nahuy Vitya Perestukin,debil,alkash.Treba minyaty tse vse i proyavlyaty interes do togo,shchob bula krashche.Sho my mozhemo rozkazaty?Da nihrena,tipa vchora buhaly,buly v 3000 ...Tse odna jedyna rozvaga jaka zajmaye 1 mistse.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Одна з самих поганих звичок це пліткувати... Нікакой лічьной жизні... З вечора відпочинеш хорошенько в барі в веселій компанії, а на ранок, ше будун навіть не вивітрився, звонять.... І начінають розказувати шо бил замєчен... в нєтрєзвом состоянії і в компанії дівок сомнітєльного повідєнія...

Повбиваю отих нишпорок... які спокійно жить заважають. :x
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ги-Ги :D Sashka їх не вбивати їх прикормлювать нада і тоді ти будеш все знати першим ,а ходить в таких случаях нада по провіреним местам :wink:
Patria o Muerte
Відповісти